Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Haziran 2022 15:08

Yaz tatilinde bile rahat vermeyen idare!
Müdürüm sürekli bişeylerle alakalı mesaj atıp duruyor cevap vermek zorunda hissediyorum kendimi ama çok can sıkıcı.
20 Haziran 2022 15:13

Ne soruyor mesela

sozlesmeli96
Aday Memur
20 Haziran 2022 15:14

Hocam müzik öğretmeniyim ben gelen müzik enstrümanlarının fotoğrafını atıyor aradan 2 saat geçiyor sınav başvurusu ilanı atıyor ve gerçekten huzursuz ediyor cevap vermek zorunda hissediyorum
RızahalukokulahazıR, 2 yıl önce

Ne soruyor mesela

Deniz Kum Güneş
Şube Müdürü
20 Haziran 2022 15:16

adam görevini yapıyor ne var ki bunda. sana zorla bir şey yaptırmaya çalışmıyor.

sozlesmeli96, 2 yıl önce
Hocam müzik öğretmeniyim ben gelen müzik enstrümanlarının fotoğrafını atıyor aradan 2 saat geçiyor sınav başvurusu ilanı atıyor ve gerçekten huzursuz ediyor cevap vermek zorunda hissediyorum
20 Haziran 2022 15:25

Okul grubuna bilgilendirme amaçlı paylaşım yapıyorsa onda bir sıkıntı yok ama özel mesaj yoluyla gönderiyorsa ben de olsam huzursuz olurdum şahsen. Şahsı sessize alın, mesajlarını da okumayın bile. Çok çok önemli bir şey olursa arasın söylesin.

sozlesmeli96, 2 yıl önce

konya29
Daire Başkanı
20 Haziran 2022 15:40

24 Haziranda resmi tatilimiz başlıyor,o zamana kadar okul ve işleyişle alakalı özellikle okul whatsap grubunu kullanmasında nasıl bir sakınca olabilir ki..alanınızı ve direk sizi ilgilendiren bir durumla ilgili özelinize atması da sıkıntı yaratmamalı ki,mesala bazen bana da gelir,ki birkaç gün önce de oldu zaten..ama geneli ilgilendiren bir durumla alakalı özel mesajlar geliyorsa,o başka..size katılırım

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 16:35

Müdürün sana yürüyor hocam.

sozlesmeli96, 2 yıl önce

defneogretmen
Kapalı
20 Haziran 2022 16:59

bana laf söyleyenin seviyesine bakın, asıl gerzek olan sizin bu yorumunuz, kişi kendinden bilir işi diye boşuna dememişler
lethalmrco, 2 yıl önce

Müdürün sana yürüyor hocam.

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 17:03

Yoo bu yorum tam da buraya oturuyor. Hiç bir müdür yaz tatilinde yeni atanmış bir sözleşmeli öğretmene alakalı alakasız özel mesaj göndermez. Okul resmiden gönderir. Altında başka bir şey aramak lazım. Hele hele doğudaki çakal müdürleri tanıdıktan sonra fikrini kendine sakla teyze.
defneogretmen, 2 yıl önce
bana laf söyleyenin seviyesine bakın, asıl gerzek olan sizin bu yorumunuz, kişi kendinden bilir işi diye boşuna dememişler

defneogretmen
Kapalı
20 Haziran 2022 17:08

Ya bana gelip kötü niyetli vesveseli diyen tiplere bakar mısınız, durup dururken insanları zan altında bırakıp hiç bilmediği bir konuda ortaya nasıl bir şey atıyor, siz öğretmen falan değilsiniz, buraya öğretmenleri itibarsızlaştırma amacıyla yazıyorsunuz öğretmenseniz eğer akli melekelerinizde sorun var demektir

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 17:29

Teyzeciğim senin bence mental sorunların var. Hazır tatile girmişken tedavi olmanı öneririm. Çok agresifsin. Rahat ol biraz.
Ya bana gelip kötü niyetli vesveseli diyen tiplere bakar mısınız, durup dururken insanları zan altında bırakıp hiç bilmediği bir konuda ortaya nasıl bir şey atıyor, siz öğretmen falan değilsiniz, buraya öğretmenleri itibarsızlaştırma amacıyla yazıyorsunuz öğretmenseniz eğer akli melekelerinizde sorun var demektir

defneogretmen
Kapalı
20 Haziran 2022 17:36

Hem seviyesizsşn, hem lakaytsın, hem de malesef aklın yok, teyze dediğine göre yaşın da küçük, sen daha insanların yaşına laf söyleyerek bişey dediğini sanacak kadar ergensin, madem yaşın küçük bilmediğin koularda yorum yapma git ötede oyna
lethalmrco, 2 yıl önce
Teyzeciğim senin bence mental sorunların var. Hazır tatile girmişken tedavi olmanı öneririm. Çok agresifsin. Rahat ol biraz.

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 17:39

Haha bir teyze dedik, kadın çoştu. Az önce yazdıklarımı onaylar niteliktesin. Agresif olma kalbine yazık teyze. Öğrencilerinin sana ihtiyacı var
Hem seviyesizsşn, hem lakaytsın, hem de malesef aklın yok, teyze dediğine göre yaşın da küçük, sen daha insanların yaşına laf söyleyerek bişey dediğini sanacak kadar ergensin, madem yaşın küçük bilmediğin koularda yorum yapma git ötede oyna

defneogretmen
Kapalı
20 Haziran 2022 17:42

Henüz gelişimini tamamlayamadığın için sana söyleyeceklerimi anlayacak kapasiten yok, sen git abin gelsin
lethalmrco, 2 yıl önce
Haha bir teyze dedik, kadın çoştu. Az önce yazdıklarımı onaylar niteliktesin. Agresif olma kalbine yazık teyze. Öğrencilerinin sana ihtiyacı var

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 17:43

Haha bu örtmen hem agresif hem çok komik.
Henüz gelişimini tamamlayamadığın için sana söyleyeceklerimi anlayacak kapasiten yok, sen git abin gelsin

taklasiguzel
Kapalı
20 Haziran 2022 17:57

Hocam resmi olarak henüz yaz tatiliniz başlamış değil. Daha dur 2 haftan var. Müdür sonuçta işini yapıyor, çok rahatsız oluyorsan kapat telefonu.

defneogretmen
Kapalı
20 Haziran 2022 18:03

Sen komik bile değilsin, sadece rahatsız edicisin
lethalmrco, 2 yıl önce
Haha bu örtmen hem agresif hem çok komik.

lethalmrco
Aday Memur
20 Haziran 2022 18:06

İsmin güzel. Agresiflik yakışmıyor. Defneler sakindir
Sen komik bile değilsin, sadece rahatsız edicisin

asd697
Şube Müdürü
20 Haziran 2022 18:13

Eğitimcilere bu ağızlar yakışmıyor arkadaşlar.bu yazıları okuyanlar eminim çocuklarının geleceği için daha fazla umutsuzluğa kapılıyor dur.herkes kendine göre haklı olduğuna göre birbirimizin fikrine ve yorumlarına saygı göstermek kalıyor.. lütfen tüm eğitim camiasini temsil ettiğimizi bilerek yazalım.yorumlarından zeki olduğunuz anlaşılıyor gerçekten ozaman ayağımıza sıkmayalim

asd697
Şube Müdürü
20 Haziran 2022 18:16

Bana göre de size gönderilen mesajların sebebi henüz resmi olarak tatilimizin başlamamış olmasıdır çünkü bizede gönderiliyor.

asd697
Şube Müdürü
20 Haziran 2022 18:18

Araclariniz çok yakıyor mu.benimki 2 km de bir somun ekmek tüketiyor.bir yere gidemeyecez galiba

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi