Editörler : oto-danisman-expert
26 Mayıs 2023 23:19

Personel temin

Arkadaşlar tsk dış kaynaktan subayligi kazandım ön kayıt yaptırdım 2 hafta sonra kesin kayda çağırdılar kesin kayita gittiğimde yoğunluk nedeniyle 3-4 gün geç kesin kayıt yapılacaktı lakin ben 3. Gün kayıt yaptırmadan çıktım. Bu durum seneye basvurmama engel mi. Engel olursa eğer bunu başvuru zamanında mı görüyoruz yoksa eğitimi kazandığımız da mı bilgisi olan var mı

Uçuklatan
Aday Memur
27 Mayıs 2023 00:25

Kazanıp gitmemek engel teşkil etmez. Başladıktan sonra ayrılmak veya ayırılmak engel teşkil eder.

Aşık36
Aday Memur
27 Mayıs 2023 07:41

Sgk dökümüm yok hocam baktım yalniz on kayıt yaptirdim kesin kaydi benden sonra yaptılar mı bilmiyorum. Sgk dökümü bunun delili olur mu

Uçuklatan, 11 ay önce
Kazanıp gitmemek engel teşkil etmez. Başladıktan sonra ayrılmak veya ayırılmak engel teşkil eder.
29 Mayıs 2023 12:58

Merhabalar ben liseden hemşire yardımcılığı bölümünden mezun oldum şuan eczanede calisiyorum acaba sihaye olarak askeriyede nasıl kalabilirim
02 Haziran 2023 07:07

kalamazsın. dr olsaydın tıbbiye olarak kalabilirdin

ifaret1, 11 ay önce
Merhabalar ben liseden hemşire yardımcılığı bölümünden mezun oldum şuan eczanede calisiyorum acaba sihaye olarak askeriyede nasıl kalabilirim
04 Haziran 2023 14:37

Kesin kayıt yapmaktan neden vazgeçtin hocam

Aşık36
Aday Memur
10 Haziran 2023 20:38

Hocam yardımcı sınıf olarak gitmiştim komandoya başvurma düşüncesi ile çıktım çıkan bir daha giremiyormus onu da yeni öğrendim yani güme gitti

memuraday-y, 11 ay önce

Kesin kayıt yapmaktan neden vazgeçtin hocam

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi