Editörler : ayşegül bgm

Skrtdr
Memur
02 Aralık 2022 15:22

kardeşim özellikle bu telegram gruplarından uzak dur. Hatta kaç!!!!!

she85, 1 yıl önce

ankara 1000 yakın adam alıyor ama taban 80 de kalacak diyorlar bu tercih grupları milleti yuksek yerlere sartlıyorlar çok saçma bir atama dönemi olacak

xBarkınx
Daire Başkanı
02 Aralık 2022 15:30

İnanmayın bunlara çoğunda en ufak problemi analiz edecek kapasite bile yok alfa akademi 2022/11 tıbbi sekreter yaz youtubeda analiz videosu var gerçek analiz böyle olur oradan gerçekleri görebilirsin.

she85, 1 yıl önce

ankara 1000 yakın adam alıyor ama taban 80 de kalacak diyorlar bu tercih grupları milleti yuksek yerlere sartlıyorlar çok saçma bir atama dönemi olacak

gökhan0202
Aday Memur
02 Aralık 2022 15:30

Söylenenlere balsam 80 in altinda kapatacak yer yok
she85, 1 yıl önce

pit10tr
Şef
03 Aralık 2022 03:30

şurada notum bulunsun evet hiç boş yer kalmayacaktır.kirası,ulaşımı,faturaları gibi etkenleri görmezden gelenler olacaktır çünkü işsizlik şu dönemde zor gelecektir.

xBarkınx
Daire Başkanı
03 Aralık 2022 12:47

Öyle ben biraz abartarak söyledim ama puanlar tahmin edemeyeğiniz kadar düşük kapatabilir.

pit10tr, 1 yıl önce

şurada notum bulunsun evet hiç boş yer kalmayacaktır.kirası,ulaşımı,faturaları gibi etkenleri görmezden gelenler olacaktır çünkü işsizlik şu dönemde zor gelecektir.

pit10tr
Şef
04 Aralık 2022 04:11

hocam peki pendik,kartal,maltepe deki bu bölgedeki hastanelerin çevresindeki yerler hakkında bilgi verir misiniz inanın büyük şehir diye yedeklere yazdığım için seçici davranıyorum.

biraz sosyallik uygun kira fiyatı ve çevresi ve de normal yoğunluğa göre yerler arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca önceki msjlarınız için de tşk ederim

babybell, 1 yıl önce
Anadolu yakasından şaşmayın. Avrupa yakası hem aşırı yoğun hem pahalı cidden yaşanacak yer değil. Yazdığım gibi eğer sosyal hayatım olsun kira yüksek olabilir diyorsanız Kadıköy en sosyal ilçedir. Onun yanında üsküdar da keza o şekilde. Rahat yer olsun kira yine mühim değil derseniz Beykoz ve Şileyi öneririm. İnsan nüfusu az genellikle yeşillikler içinde ilçelerdşr ama kiraları tuzlu baya. Hiç bi derdim yok sadece işimi yapayım uygun kira olsun diyorsanız da Sultanbeyli Sancaktepe civarını tercih edebilirsiniz. Geri kalan ilçeler geneli kira yüksekliği vb etkenlere sahip ama bana kalırsa yine yazılabilir. Bu arada düşük kira dediğim ilçelerde çok fazla yabancı uyruklu ve buna bağlı medeniyetsiz insan çıkabilir karşınıza maalesef

pit10tr
Şef
04 Aralık 2022 04:17

bir de ek olarak üsküdar hocam tşkler

pit10tr, 1 yıl önce

hocam peki pendik,kartal,maltepe deki bu bölgedeki hastanelerin çevresindeki yerler hakkında bilgi verir misiniz inanın büyük şehir diye yedeklere yazdığım için seçici davranıyorum.

biraz sosyallik uygun kira fiyatı ve çevresi ve de normal yoğunluğa göre yerler arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca önceki msjlarınız için de tşk ederim

Kamupersoneli42
Aday Memur
04 Aralık 2022 10:46

Boş kalan olmaz fakat düşük puanla atananlar olabilir.

pit10tr
Şef
04 Aralık 2022 20:04

evet hocam kısacası neyin ne olacağı çok süpriz olacaktır

xBarkınx, 1 yıl önce

Öyle ben biraz abartarak söyledim ama puanlar tahmin edemeyeğiniz kadar düşük kapatabilir.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi