Editörler : Pangaea

furkanemytu
Yasaklı
11 Mart 2021 22:55

neden ki bende istemedi

aenema13, 3 yıl önce

Zabıt katipliği için lise diplaması istiyor ben ulaşamıyorum diplomaya.

Lisans mezuniyeti olan biri için lise diploması yüklenmesi şart mı ?

aenema13
Memur
11 Mart 2021 23:02

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor işte. Lise mezuniyet bilgileri tamamen boş ben yazıyorum ama diploma yok. Mezuniyet belgesi de alamıyorum e devletten. Ama lisans mezuniyetim varken onu illa yüklemek gerekli mi

furkanemytu, 3 yıl önce

neden ki bende istemedi

furkanemytu
Yasaklı
11 Mart 2021 23:09

hocam onu bilemedim telegramdan bir sorun isterseniz.

aenema13, 3 yıl önce

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor işte. Lise mezuniyet bilgileri tamamen boş ben yazıyorum ama diploma yok. Mezuniyet belgesi de alamıyorum e devletten. Ama lisans mezuniyetim varken onu illa yüklemek gerekli mi

aenema13
Memur
11 Mart 2021 23:15

linki var mı

furkanemytu, 3 yıl önce

hocam onu bilemedim telegramdan bir sorun isterseniz.

aenema13
Memur
11 Mart 2021 23:19

Hocam benim de aynı durum var 2008 yılı öncesi lise mezuniyetlerinde oluyor sanırım.

Lise mezuniyet bilgileri e devletten otomatik olarak getirilmiyor elle kendimiz giriyoruz.

Bir de diploma istiyor orda lisans diploması yüklesek olur mu acaba siz öğrenebildiniz mi?

Lise diplomasını üniversite kayıtta vermiştik orda kaldı nerden bulucaz istemeleri bile saçma ya

kayseri_li38, 3 yıl önce
Bende lisans mezunuyum ama lise diploması istiyor nasıl yapacaz yok lise diplomam elimde e devletten de bulmuyor nasıl yapacaz

furkanemytu
Yasaklı
12 Mart 2021 00:10

katiplik diye aratın çıkıyor hocam

aenema13, 3 yıl önce

linki var mı

insaatcı1001
Aday Memur
12 Mart 2021 19:12

Zabıt katipliği kaça düşer puanı
Toplam 127 mesaj

Çok Yazılan Konular