Editörler : swat3410
«303132333435363738394041»

30 eyllül.
Genel Müdür
01 Haziran 2019 21:36

Devre ben öğrendim benim adli yardım kabul edilmiş.bir hafta sonra zaman zaman e devlet vatandaş uyap dan kontrol et orda dosya görüntüle bölümnden evrak ları tıkla orda görlür.zaten mahkeme adresinede sonra kabul edildigine dair gönderiyor.
Sürgün65, 5 yıl önce
Sagol devre hepimiz için hayırlı olsun.bir sorum olacak adli yardımın kabul edilip edilmediğini şuan öğrenebilirmiyiz yoksa bize tebligat geldikten sonra mı öğreniyoruz

Sürgün65
Aday Memur
01 Haziran 2019 23:44

tmm devre sağolasın
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre ben öğrendim benim adli yardım kabul edilmiş.bir hafta sonra zaman zaman e devlet vatandaş uyap dan kontrol et orda dosya görüntüle bölümnden evrak ları tıkla orda görlür.zaten mahkeme adresinede sonra kabul edildigine dair gönderiyor.

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Haziran 2019 01:48

önemli değil devre sayfanın amacı zaten bilgi paylaşımında bulunmak yardımcı olmak yoksa boş boş sen fetöcü sün ben temizim veya kriter yarıştırmak değil.
Sürgün65, 5 yıl önce
tmm devre sağolasın

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Haziran 2019 02:54

Ayeti kerimede Yüce Allah şöyle buyuruyor "Bir topluluga duyduğunuz kin sizi sakın yanlışa ve ADALETSİZLİGE sevk etmesin. " Hayırlı sahurlar.

Türk1453
Yasaklı
02 Haziran 2019 11:19

Devrem bu fişleme dosyasında zaaf kısmında DY yazıyor ama bir türlü ne anlama geldiğini öğrenemedim böyle bir kod yok gibi
30 eyllül., 5 yıl önce
önemli değil devre sayfanın amacı zaten bilgi paylaşımında bulunmak yardımcı olmak yoksa boş boş sen fetöcü sün ben temizim veya kriter yarıştırmak değil.

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Haziran 2019 13:07

Devre şuan işteyim akşam deraylı bir bakarım bende ilk defa dy diye zaaf duydum sadece tamhini D: devamsızlık düzenli olarak sohbete katılmayan Y: yardım zaafı .sadaka falan para yardımı yapmayan diyen diye düşündüm.
Türk1453, 5 yıl önce
Devrem bu fişleme dosyasında zaaf kısmında DY yazıyor ama bir türlü ne anlama geldiğini öğrenemedim böyle bir kod yok gibi

Türk1453
Yasaklı
02 Haziran 2019 14:56

Tamm devrem hayırlı işler Allah tüm masumların yardımcısı olsun
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre şuan işteyim akşam deraylı bir bakarım bende ilk defa dy diye zaaf duydum sadece tamhini D: devamsızlık düzenli olarak sohbete katılmayan Y: yardım zaafı .sadaka falan para yardımı yapmayan diyen diye düşündüm.

Türk1453
Yasaklı
02 Haziran 2019 21:56

Devrem bakabildin mi yan sayfadan bir devremiz garson kodlu itirafçının ifadesine istinaden D kodunun sohbet Y kodunundan himmet anlamına geldiğini zaaf DY Sohbeti ve himmeti aksatan anlamına geliyormuş bu durum beni fetö terör örgütü üyesi yapar ancak benim kodlamaya bakınca sadece Dil kodu vermişler anlamıda örgüt mensubu olmayan ancak örgüt mensupları tarafından kazanılmaya çalışılan kişilere verilen kod anlamına geliyor derece 2'ye 0 yazmışlar bunun anlamıda hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan anlamına geliyor ve bu durum birbiriyle çelişkili öte yandan mesleğe giriş tarihim yanlış yazılmış bakalım 10 ayda mahkemem var İstanbul'da
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Haziran 2019 23:48

Türk 1453 devre tahmini yazdığım gibi D:ders sohbet aksatma Y:yüzde yardım aksatma.kodunda dil miş geçenlerde şehzade devre paylaşmışdı dil kodun dan iade olan bir karar yan delilleride okul banka sohbet idi.inşaallah sende iade olursun.
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Haziran 2019 23:54

Türk 1453 karar buydu.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Khk 686

2013 öncesi sohbet

Okul-bankasyaya okul taksidi

Cd kart dil - kyok

Karar iade

Simdi bu adam iade olmuş cok güzel olsun da. Ama biz niye ret aldık kardesim? Bu cd kart da yalan yanlış fişleyenin de.... Kimi iller kyko verirken ottan boktan dava acıp ceza verenlerin de taaa............. Gerisini anladınız.

Türk1453
Yasaklı
03 Haziran 2019 00:02

Devrem iade olmakta umrumda değil sadece itibarımı kazanayım yeter meslek artık umrumda değil çağırsalarda gitmem ölene kadar Polis olacağım diye bir kaide yoktur Rabbim ihtiyacı olan masum arkadaşların yar ve yardımcısı olsun
30 eyllül., 5 yıl önce
Türk 1453 devre tahmini yazdığım gibi D:ders sohbet aksatma Y:yüzde yardım aksatma.kodunda dil miş geçenlerde şehzade devre paylaşmışdı dil kodun dan iade olan bir karar yan delilleride okul banka sohbet idi.inşaallah sende iade olursun.

30 eyllül.
Genel Müdür
03 Haziran 2019 19:15

YSK seçim iptal gerekçesini de iptal etti.Yani aynı sandık kurullarıyla ilçe seçim kurullarıyla seçime gidilecegini açıkladı. İyide seçimi neden iptal ettiniz.Vah vah.

Konnor
Aday Memur
04 Haziran 2019 12:37

Konu dışı arkadaşlar 8 temmuz ihracim emekli oldum 3000 ek gösterge den emekli oldum. 3600 ek gösterge verilirse bizde alabiliyormuyuz bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Ertugrulorhun
Aday Memur
04 Haziran 2019 13:05

Mesajlara bakarmisin

Konnor, 5 yıl önce
Konu dışı arkadaşlar 8 temmuz ihracim emekli oldum 3000 ek gösterge den emekli oldum. 3600 ek gösterge verilirse bizde alabiliyormuyuz bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Haziran 2019 13:18

Bu durumda malesef yararlanamıyoruz çünkü polis emeklisi sayılmıyoruz sadece normal memur emeklisi sayılıyoruz.
Konnor, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Haziran 2019 13:48

Emekliliğin hayırlı olsun devre.özelden yazacaktım özelin kapalı kaç yıl üzerinden emekli oldun meslege giriş kaç dı sigorta varmı idi ikramiye yi alabildinizmi bilgi verebilirmiş için.
Konnor, 5 yıl önce

Konnor
Aday Memur
04 Haziran 2019 20:31

Dilekçe uzmanı gibi hukukcular alınacağını söyledi. Çünkü kazanılmış bir hak varmış. Çünkü son çalıştığın andaki hakların neyse onu aliyormussun. Öyle olmasa yipranmalari vermezlerdi diyorlar. 1992 girisliyim 30 yıl üzerinden emekliyim. SGK yoktu problem çıkmadı ikramiyede
30 eyllül., 5 yıl önce
Emekliliğin hayırlı olsun devre.özelden yazacaktım özelin kapalı kaç yıl üzerinden emekli oldun meslege giriş kaç dı sigorta varmı idi ikramiye yi alabildinizmi bilgi verebilirmiş için.

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Haziran 2019 20:48

Teşekkür ederim tekrar emekliligin hayırlı olsun. Benim anlatmak istediğim khk ile ihraç olduğumuz dan bizi emekli polis olarak emekli etmiyorlar sadece emekli memur oluyoruz. Ayrıca yıpranma konusu farklı normal olarak çalıştığımız zamanlarda verilmiş bir hak olduğundan o farklı.ayrıca ihraç olmadan önce 3000 katsayı uygulanıyordu. Dolayısıyla ihraç olduk dan sonra EGM emeklisi olmayacagımız için sıkıntı olur. Fakat hatta daha önceden emekli olmuş polis memurlarının bile fetö iltisaklı diyerek emeklilik ünvanları yani emekli polis kimliği khk ile geri alındı. Tabii daha 3600 verilirse orasıda ayrı muamma.
Konnor, 5 yıl önce
Dilekçe uzmanı gibi hukukcular alınacağını söyledi. Çünkü kazanılmış bir hak varmış. Çünkü son çalıştığın andaki hakların neyse onu aliyormussun. Öyle olmasa yipranmalari vermezlerdi diyorlar. 1992 girisliyim 30 yıl üzerinden emekliyim. SGK yoktu problem çıkmadı ikramiyede

Sürgün65
Aday Memur
05 Haziran 2019 01:32

bayramınız mübarek olsun arkadaslar sevdiklerinizle belki durgun belki yorgun yinede mutlu yinede umutlu bir bayram geçirmeniz temennisiyle....

polos106059
Aday Memur
05 Haziran 2019 21:28

Hayırlı. Bayramlar herkese. ArkadaşlarBi sorum olacaktı. Bu. Dosyalarda renklendirme. Konusu. Neyin nesidir. Bilgisi olan var mı acaba. Tşk

Toplam 1875 mesaj
«303132333435363738394041»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi