Editörler : Pangaea

ilkayozcan
Aday Memur
12 Ekim 2019 01:10

bu konu günceldir

ilkayozcan
Aday Memur
13 Ekim 2019 13:23

bu konu halangunceldir
ilkayozcan, 5 yıl önce
bu konu günceldir

carentan
Aday Memur
14 Ekim 2019 13:25

89 puan ve 75 yds ile boştayım hala, umut bu toprakları terketti !

ilkayozcan
Aday Memur
14 Ekim 2019 21:23

hocam ilerleyen zamanlarda atanmazmisiniz 2020 kpss ye kadae
carentan, 5 yıl önce

tbaris8
Aday Memur
14 Ekim 2019 21:30

89,25 kpss ve 85 yds ile ben de bekliyorum. Yalnız değilsiniz. :)

carentan, 5 yıl önce

carentan
Aday Memur
15 Ekim 2019 09:29

güzel kardeşim başta atanabiliriz diye düşünüyorduk elbete fakat şu an ki durum bu puan ile atanmam konusunda bana gram ümit vermiyor, 90'da gelecek gol gibi gözlerim yaşlı sevineceğim bir ihtimal dışında mümkünü yok sanırım

ilkayozcan, 5 yıl önce
hocam ilerleyen zamanlarda atanmazmisiniz 2020 kpss ye kadae

carentan
Aday Memur
15 Ekim 2019 09:33

daha ne yapmalısınız atanmanız için değil mi hocam, 90 civarı kpss puanı dili yeterli şekilde bildiğinizi gösteren bir sınav(85 çok iyi) daha yani ülkemizde bizim gibi belirili bir seviyede eğitimli yetişmiş insan gücü var, bu çok değerli kıymetli bir şey, inşallah bu meziyetlerimizi güzel kurumlarda devletin yararına kullanma imkanı verirler

tbaris8, 5 yıl önce

89,25 kpss ve 85 yds ile ben de bekliyorum. Yalnız değilsiniz. :)

tbaris8
Aday Memur
15 Ekim 2019 18:00

Benim de temennim o yönde. Bir ümit bekliyorum. Mesleğim inşaat mühendisliği. Özel sektörde iş imkanı yok şu anda. Birçok şantiye kapalı. Bir yandan atanmak için uğraşıyorum, bir yandan da boş durmayayım diye 95 puan üzeri için 2020 KPSS'ye hazırlanıyorum. Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Kısmet :)

carentan, 5 yıl önce

daha ne yapmalısınız atanmanız için değil mi hocam, 90 civarı kpss puanı dili yeterli şekilde bildiğinizi gösteren bir sınav(85 çok iyi) daha yani ülkemizde bizim gibi belirili bir seviyede eğitimli yetişmiş insan gücü var, bu çok değerli kıymetli bir şey, inşallah bu meziyetlerimizi güzel kurumlarda devletin yararına kullanma imkanı verirler

ilkayozcan
Aday Memur
16 Ekim 2019 12:09

hocam özelde iş bulursunuz fakat maaslar dusuk
tbaris8, 5 yıl önce

Benim de temennim o yönde. Bir ümit bekliyorum. Mesleğim inşaat mühendisliği. Özel sektörde iş imkanı yok şu anda. Birçok şantiye kapalı. Bir yandan atanmak için uğraşıyorum, bir yandan da boş durmayayım diye 95 puan üzeri için 2020 KPSS'ye hazırlanıyorum. Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Kısmet :)

16 Ekim 2019 22:16

asgari ücret bile olsa bi yerden başlayın ufkunuz açılır kendinizi geliştirdikçe tecrübelendikçe maaşınıza zam yapar patron. sınavdan sınava koşarak hem körelirsiniz hem de özgüven kaybı yaşarsınız bi de özel sektör de yüzünüze bakmaz 3-4 sene boş boş durmuş adama.

alisukruakcay61
Aday Memur
18 Ekim 2019 17:41

3 yılda girdiğim 4-5 işte de maaşımı düzgün alamadım. tatiller ve çalışma koşulları çok sert. kuş kadar maaşı 4 ay beklediğimi biliyorum. TMMOB sadece harekatı kınamak, hükümeti her konuda eleştirmek için kurulmuş gibi. Bizim haklarımızı acaba kim savunacak ?(!)

ilkayozcan
Aday Memur
20 Ekim 2019 00:09

günceldir

ilkayozcan
Aday Memur
20 Ekim 2019 12:49

napmaliyiz bu durumda hocam
alisukruakcay61, 5 yıl önce

3 yılda girdiğim 4-5 işte de maaşımı düzgün alamadım. tatiller ve çalışma koşulları çok sert. kuş kadar maaşı 4 ay beklediğimi biliyorum. TMMOB sadece harekatı kınamak, hükümeti her konuda eleştirmek için kurulmuş gibi. Bizim haklarımızı acaba kim savunacak ?(!)

alisukruakcay61
Aday Memur
20 Ekim 2019 15:17

mahkemelerde hakkınızı arayabilirsiniz ama 3-4 sene sürüyorve birsürü masraf. tek önerim şu olabilir. İşe girerken iyice konuşun 1 hafta bile gecikmeyeceğini tahahhüt ediyorsa başlayın. Maaş gecikmesi olursa muhasebecinin getirdiği hiçbirşeyi imzalamayın. ve 2-3 ay beklemeyin ayrılın.

ilkayozcan, 4 yıl önce
napmaliyiz bu durumda hocam

ilkayozcan
Aday Memur
22 Ekim 2019 19:58

güncel

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
22 Ekim 2019 22:37

Kpss 91 yds 50 pc mühendisiyim yds em 70 olsada bir işe yarıcagını sanmıyorum kurumlar kendi mülakatlarını yapıyolae torpilliler atanıyor benim gibi torpilsizler hala iş arıyo bu kadar basit
ilkayozcan, 4 yıl önce
güncel

ilkayozcan
Aday Memur
24 Ekim 2019 00:39

bilgisayar mühendisliği bitti zaten
EYWALLAHSIZ, 4 yıl önce
Kpss 91 yds 50 pc mühendisiyim yds em 70 olsada bir işe yarıcagını sanmıyorum kurumlar kendi mülakatlarını yapıyolae torpilliler atanıyor benim gibi torpilsizler hala iş arıyo bu kadar basit

ilkayozcan
Aday Memur
25 Ekim 2019 19:14

konu gunceldir

ilkayozcan
Aday Memur
26 Ekim 2019 21:29

haklısınız hocam
alisukruakcay61, 4 yıl önce

mahkemelerde hakkınızı arayabilirsiniz ama 3-4 sene sürüyorve birsürü masraf. tek önerim şu olabilir. İşe girerken iyice konuşun 1 hafta bile gecikmeyeceğini tahahhüt ediyorsa başlayın. Maaş gecikmesi olursa muhasebecinin getirdiği hiçbirşeyi imzalamayın. ve 2-3 ay beklemeyin ayrılın.

27 Ekim 2019 11:59

bana neden - vermişler anlamadım oysa doğruları söyledim artık devlete atanmak loto kazanmak gibi birşey alımlar durma noktasında 1 elin parmağını geçmiyor. yapılacak şey kendimizi geliştirip özel sektörün basamaklarını hızlıcana tırmanmaktır.

bekçisüluman, 5 yıl önce

asgari ücret bile olsa bi yerden başlayın ufkunuz açılır kendinizi geliştirdikçe tecrübelendikçe maaşınıza zam yapar patron. sınavdan sınava koşarak hem körelirsiniz hem de özgüven kaybı yaşarsınız bi de özel sektör de yüzünüze bakmaz 3-4 sene boş boş durmuş adama.

Toplam 82 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi