Editörler : E.Kayı Han

Meftun 01
Memur
11 Kasım 2021 16:36

İçın rahat olsun , cikmaz bundan bisey kardesim.

Eger msj ya da tlfnla herhangi elinde bisey yoksa cikmaz bundan bisey..

Istedigi kadar , beni takip etti desin ..

Boş yani ..

Adli olarak da bisey elde edemez ,

Idare de ceza veremez , verse dahi acarsin davani iptal ettirirsin..

rdemir126.rd
Genel Müdür
11 Kasım 2021 21:01

Kardeş, darp yoksa merks etme hiçbirşey olmaz, ama uzaklaştırma kararı mutlaka gelir. Sende yaklaşmaszın. Ama şikayet ten sonra tekrar yaklaşırsan sıkıntı yaşarsın. Zorlama hapsine hğkmedilir. Ama darp Cebir yoksa korkma hiçbirşey olmaz. Uzaklaştırma verilmesi çok da önemli değil. Yaklaşmaszın olur biter avukat a gelince anca bu kadar saçmalanır

hakanbalkanov, 2 yıl önce
Bir avukat tanidiga sordum sicilin temiz en fazla denetimli serbestlik alirsin dedi, hapis cezasi alsan bile para cezasina cevrilir dedi ama korktum cok.

hakanbalkanov
Aday Memur
11 Kasım 2021 21:28

Uzaklastirma karari geldi evet. 15 gun icin. Poliste kendisi yazsa bile cevap verme dedi. Muhattap olma sakin dedi. Darp temas yok hic bir sekilde kufur dahi yok. Insallah bir sey cikmaz cidden cok stres yaptim.
rdemir126.rd, 2 yıl önce

Kardeş, darp yoksa merks etme hiçbirşey olmaz, ama uzaklaştırma kararı mutlaka gelir. Sende yaklaşmaszın. Ama şikayet ten sonra tekrar yaklaşırsan sıkıntı yaşarsın. Zorlama hapsine hğkmedilir. Ama darp Cebir yoksa korkma hiçbirşey olmaz. Uzaklaştırma verilmesi çok da önemli değil. Yaklaşmaszın olur biter avukat a gelince anca bu kadar saçmalanır

rdemir126.rd
Genel Müdür
11 Kasım 2021 21:40

Rahat ol, başka hiçbir şey olmaz.

hakanbalkanov, 2 yıl önce
Uzaklastirma karari geldi evet. 15 gun icin. Poliste kendisi yazsa bile cevap verme dedi. Muhattap olma sakin dedi. Darp temas yok hic bir sekilde kufur dahi yok. Insallah bir sey cikmaz cidden cok stres yaptim.

Turhan06
Daire Başkanı
11 Kasım 2021 23:30

Kardeş benden sana tavsiye bu forumda herkes herkesi klavye başında ihraç ediyor. Bu forma bakarak fikir sahibi olmaya kalkma.. Tehdit ve hakaretten ülkede binlerce dava açılıyor. Kaldı ki sen tehdit ve hakaret de yok diyosun. Bu suçlardan herkesi ihrac edecek olurlarsa işimiz var.

İcraMeemuru
Aday Memur
12 Kasım 2021 11:31

Şimdi olayın gerçek yüzünü anlat cevap verelim

hakanbalkanov
Aday Memur
12 Kasım 2021 11:39

Olayin gercek yuzu derken. Olayi anlattim zaten hocam..
İcraMeemuru, 2 yıl önce
Şimdi olayın gerçek yüzünü anlat cevap verelim

Kozmik.fil
Aday Memur
25 Kasım 2021 13:22

Arkadaşlar lütfen saçmalamayın, bir kişi böyle bir şeyden şikayetçi oldu diye, bu şahsı neden ihraç etsinler. Mahkeme bile olmaz kanıtı yoksa.
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi