Editörler : supporters.
13 Mayıs 2019 20:42

İtkib uzman yardımcılığı alımı
2019 yılı alımı için bu başlık altında konuşabiliriz arkadaşlar

syraton
Aday Memur
14 Mayıs 2019 08:11

Listeler hala yayinlanmadi sanirim mulakat icin, dun ben aradigimda siteyi takip edin bu hafta aciklanir dedi hattaki kisi ama bakalim.

unknownperson
Aday Memur
14 Mayıs 2019 11:15

Personel alım sayfasına ulaşılamıyor da acaba nerden takip edecez
syraton, 5 yıl önce
Listeler hala yayinlanmadi sanirim mulakat icin, dun ben aradigimda siteyi takip edin bu hafta aciklanir dedi hattaki kisi ama bakalim.

syraton
Aday Memur
14 Mayıs 2019 12:28

Siteye girdiginde bulten ve duyurular kismi var hocam duyurular kismina duser aciklandiginda ordan takip edebilirsin.
unknownperson, 5 yıl önce
Personel alım sayfasına ulaşılamıyor da acaba nerden takip edecez

unknownperson
Aday Memur
14 Mayıs 2019 13:43

Teşekkür ederim hocam
syraton, 5 yıl önce
Siteye girdiginde bulten ve duyurular kismi var hocam duyurular kismina duser aciklandiginda ordan takip edebilirsin.

çymmmb
Aday Memur
15 Mayıs 2019 22:16

Arkadaslar ben geçen hafta TİM'in mülakatına gitmiştik sonuç bugün açıklanmış girememisim ama mülakat öncesi çok arastirmistim Tim ve ihracatçı birlikler hakkında bilgi bulamamıştım. Size ve sonrakilere faydalı olur diye mulakat sürecinden bahsedeceğim.

Mülakat iki aşamalı oluyor önce şekilleri gösteriyorlar geometrik şekiller altıgen sekizgen vb yarısı veya birkaç yeri boyalı-boyası sizden bunları küplerle yapmanız isteniyor belli bir süresi var, hepsini yapanı duymadım.

Bu aşamadan sonra bir üst kata alıyorlar ikinci mülakata giriyorsunuz orda da normal sohbet muhabbet, bana şunu sordular mühendislik okumuşsun bizim kurum da mühendislik adına birşey yapmıyoruz neden bizi tercih ettin birdiğer soruda yarın 100 kişilik bir ekibi Amerika'ya götürmen gerekse ne hazırlıklarıyaparsın? beni bu soru zorladı biraz tabi soranlarda zorladı Mantıklı cevaplar vermeyeçalışınn.

Kimse mülakattan birşey anlamadı ama sonuçta 8 kişi kazanmış onlara hayırlı olsun size de başarılar şimdiden

syraton
Aday Memur
16 Mayıs 2019 00:35

Bu ne bicim mulakat yav cok ilgincmis gercekten tesekkurler hocam paylastigin icin, neyi olcmusler acaba bu mulakatla anlamak guc :D
çymmmb, 5 yıl önce

Arkadaslar ben geçen hafta TİM'in mülakatına gitmiştik sonuç bugün açıklanmış girememisim ama mülakat öncesi çok arastirmistim Tim ve ihracatçı birlikler hakkında bilgi bulamamıştım. Size ve sonrakilere faydalı olur diye mulakat sürecinden bahsedeceğim.

Mülakat iki aşamalı oluyor önce şekilleri gösteriyorlar geometrik şekiller altıgen sekizgen vb yarısı veya birkaç yeri boyalı-boyası sizden bunları küplerle yapmanız isteniyor belli bir süresi var, hepsini yapanı duymadım.

Bu aşamadan sonra bir üst kata alıyorlar ikinci mülakata giriyorsunuz orda da normal sohbet muhabbet, bana şunu sordular mühendislik okumuşsun bizim kurum da mühendislik adına birşey yapmıyoruz neden bizi tercih ettin birdiğer soruda yarın 100 kişilik bir ekibi Amerika'ya götürmen gerekse ne hazırlıklarıyaparsın? beni bu soru zorladı biraz tabi soranlarda zorladı Mantıklı cevaplar vermeyeçalışınn.

Kimse mülakattan birşey anlamadı ama sonuçta 8 kişi kazanmış onlara hayırlı olsun size de başarılar şimdiden

Aysimak.
Aday Memur
17 Mayıs 2019 22:39

Gerçekten farklıymış teşekkürler bilgi verdiğiniz için
çymmmb, 5 yıl önce

Aysimak.
Aday Memur
20 Mayıs 2019 13:02

Listeler açıklanmadı değil mi?

syraton
Aday Memur
20 Mayıs 2019 16:12

Yok aciklanmadi henuz aradim biraz once bu hafta aciklanir mi vs diye sordum yuksek ihtimal dedi artik ne kadar inanacaksak gecen hafta aradigimda da bu hafta aciklanacak diyolardi ama aciklamadilar :D
Aysimak., 5 yıl önce
Listeler açıklanmadı değil mi?

syraton
Aday Memur
22 Mayıs 2019 18:25

Aciklanmis sonunda 28inde mulakat olacakmis.

syraton
Aday Memur
10 Haziran 2019 22:06

Sonuclar aciklanmis arkadaslar hayirli olsun kazanan adaylar icin nasil bir surec isleyecek bundan sonra acaba belge teslimi vs hicbir sey yazilmamis yarin arayip soracagim ilk is bakalim :S

Aysimak.
Aday Memur
10 Haziran 2019 23:23

Öncelikle sanırım kazandınız sizi tebrik ederim.Mülakatta neler sorulmuştu acaba söyleyebilir misiniz?
syraton, 5 yıl önce
Sonuclar aciklanmis arkadaslar hayirli olsun kazanan adaylar icin nasil bir surec isleyecek bundan sonra acaba belge teslimi vs hicbir sey yazilmamis yarin arayip soracagim ilk is bakalim :S

syraton
Aday Memur
11 Haziran 2019 02:30

Benim ozgecmisim uzerinden gitti daha cok mulakat, sonrasinda ingilizce devam etmemi istediler orada da sorun yasamadim en son tekstil hakkinda ne dusunuyorsunuz tekstil sizin icin ne ifade ediyor gibi bir soru soruldu, bu sekildeydi benim surec, evet kazandim fakat haftaya pazartesi askerlige gidiyorum mulakatta da belirtmistim bunu kendilerine umarim bir sorun yasamam ise giris konusunda bu durumdan, zaten bedelli oldugu icin 19-20 gun bir sey surecek bakalim :S
Aysimak., 5 yıl önce
Öncelikle sanırım kazandınız sizi tebrik ederim.Mülakatta neler sorulmuştu acaba söyleyebilir misiniz?

Aysimak.
Aday Memur
11 Haziran 2019 09:05

Umarım yaşamazsınız tekrardan tebrik ederim başarılar dilerim.
syraton, 5 yıl önce
Benim ozgecmisim uzerinden gitti daha cok mulakat, sonrasinda ingilizce devam etmemi istediler orada da sorun yasamadim en son tekstil hakkinda ne dusunuyorsunuz tekstil sizin icin ne ifade ediyor gibi bir soru soruldu, bu sekildeydi benim surec, evet kazandim fakat haftaya pazartesi askerlige gidiyorum mulakatta da belirtmistim bunu kendilerine umarim bir sorun yasamam ise giris konusunda bu durumdan, zaten bedelli oldugu icin 19-20 gun bir sey surecek bakalim :S

syraton
Aday Memur
11 Haziran 2019 10:46

Cok tesekkurler guzel dilekleriniz icin sag olun.
Aysimak., 5 yıl önce
Umarım yaşamazsınız tekrardan tebrik ederim başarılar dilerim.

nickmiller
Aday Memur
15 Haziran 2019 13:22

merhaba hayırlı olsun. siz hangi okulu bölümü bitirmiştiniz?

syraton, 5 yıl önce
Cok tesekkurler guzel dilekleriniz icin sag olun.

syraton
Aday Memur
15 Haziran 2019 19:02

Marmara universitesi halkla iliskiler ve tanitim bolumu mezunuyum hocam
nickmiller, 5 yıl önce

merhaba hayırlı olsun. siz hangi okulu bölümü bitirmiştiniz?

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi