Aşağıda isimleri belirtilen icra müdür ve müdür yardımcılarının, 7 Mart - 1 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul'da bulunan eğitim merkezlerinde hizmet içi eğitime alınmaları planlandığından, atama tebligatlarını derhal tebellüğ ederek atandıkları görevlere bir an önce başlamaları önem arz etmektedir.
NO
ADI
SOYADI
ATANDIĞI YER
1
Abdullah
Güvendi
Şarköy İcra Müdür Yardımcılığı
2
Abdullah
İsak
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
3
Abdulmutalip
Meral
Turhal İcra Müdür Yardımcılığı
4
Abdurrahim
Yavuz
Kozluk İcra Müdür Yardımcılığı
5
Adem
Babacan
Şereflikoçhisar İcra Müdür Yardımcılığı
6
Adil
Tolu
Vezirköprü İcra Müdür Yardımcılığı
7
Ahmet
Uysal
Keşan İcra Müdür Yardımcılığı
8
Ahmet
Polat
Uzunköprü İcra Müdür Yardımcılığı
9
Alaattin
Aydın
Şenkaya İcra Müdürlüğü
10
Alaattin
Gülçin
Alpu İcra Müdürlüğü
11
Ali
Sarıbaşak
Şiran İcra Müdürlüğü
12
Ali
Kırmızıgül
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
13
Ali
Işıldak
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
14
Ali Bora
Mutlu
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
15
Aliye Esra
Balcı
Alaçam İcra Müdür Yardımcılığı
16
Alper
Bayram
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
17
Amine
Ertaş
Tosya İcra Müdür Yardımcılığı
18
Arif
Vıcıl
Elmalı İcra Müdür Yardımcılığı
19
Arif
Çelik
Muğla İcra Müdür Yardımcılığı
20
Armağan Yaşar
Gürün
Bergama İcra Müdür Yardımcılığı
21
Aslı
Özek
Hanönü İcra Müdür Yardımcılığı
22
Aslı
Oktar Atak
Pazar (Tokat) İcra Müdürlüğü
23
Atilla
Dingil
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
24
Ayhan
Mert
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
25
Aylin
Arslan Güneş
Nizip İcra Müdür Yardımcılığı
26
Aysun
Yıldız
Ezine İcra Müdür Yardımcılığı
27
Ayşe
Gülsoy
Susurluk İcra Müdür Yardımcılığı
28
Ayşe
Kula
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
29
Ayşe
Sağer
Akçakoca İcra Müdür Yardımcılığı
30
Ayşegül
Bank
Taşköprü İcra Müdür Yardımcılığı
31
Aytekin
Kılıçarslan
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
32
Azime
Gül
Keşan İcra Müdür Yardımcılığı
33
Bahadır
Özkaynak
Çorlu İcra Müdür Yardımcılığı
34
Barış
Gümüşel
Adıyaman İcra Müdür Yardımcılığı
35
Basri
Arıkmert
Yalvaç İcra Müdür Yardımcılığı
36
Bayram
Aktürk
Gökçeada İcra Müdürlüğü
37
Bayram
Kaya
Azdavay İcra Müdürlüğü
38
Bayram
Koç
Güroymak İcra Müdürlüğü
39
Berrin
Soydemir
Alaşehir İcra Müdür Yardımcılığı
40
Birkan
Yılmaz
Didim İcra Müdür Yardımcılığı
41
Birol
Sakal
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
42
Bülent
Kılıç
Kemer (Antalya) İcra Müdür Yardımcılığı
43
Cem
Çetin
Anamur İcra Müdür Yardımcılığı
44
Cemil
Bostan
Tufanbeyli İcra Müdürlüğü
45
Cengiz
Daştemir
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
46
Cevher
Özkan
Acıgöl İcra Müdürlüğü
47
Cihan
Ünal
Karapınar İcra Müdür Yardımcılığı
48
Cihat
Çoban
Eynesil İcra Müdürlüğü
49
Çağatay
Kabak
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
50
Çetin
Metin
Altınekin İcra Müdürlüğü
51
Deniz
Demir
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
52
Derya
Maskar
Van İcra Müdür Yardımcılığı
53
Dilek
Acıbuca
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
54
Diyattin
Akbulut
Çatalca İcra Müdür Yardımcılığı
55
Duran
Artuç
Söke İcra Müdür Yardımcılığı
56
Duran
Kaya
Gemerek İcra Müdürlüğü
57
Durmuş Ali
Demircan
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
58
Duygu
Demirayak
Ömerli İcra Müdürlüğü
59
Ebru
Sarıoğlu
Keçiborlu İcra Müdürlüğü
60
Ebru
Tutar
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
61
Elvan
Erden
Alanya İcra Müdür Yardımcılığı
62
Emine
Sürücü
Kurucaşile İcra Müdürlüğü
63
Emine
Özdemir
Fethiye İcra Müdür Yardımcılığı
64
Emrullah
Polat
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
65
Ender
Kuru
Çameli İcra Müdür Yardımcılığı
66
Enise
Karaoğlu
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
67
Ercan
Demir
Kastamonu İcra Müdür Yardımcılığı
68
Erdoğan
Temel
Çorum İcra Müdür Yardımcılığı
69
Ergün
Şimşek
Korkuteli İcra Müdür Yardımcılığı
70
Erhan
Barman
Tokat İcra Müdür Yardımcılığı
71
Erkan
Elibol
Tefenni İcra Müdür Yardımcılığı
72
Erkan
Çelik
Van İcra Müdür Yardımcılığı
73
Erkan
Atmacaoğlu
Demirci İcra Müdür Yardımcılığı
74
Ersen
Küçükbabuccu
Zonguldak İcra Müdür Yardımcılığı
75
Ersin
Işık
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
76
Esra
Taşgın
Digor İcra Müdürlüğü
77
Esra
Aras
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
78
Eşref
Kurtuluş
Cide İcra Müdür Yardımcılığı
79
Eyüp
Üçler
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
80
Faruk
Köksal
Fethiye İcra Müdür Yardımcılığı
81
Fatih
Savaş
Yayladağı İcra Müdürlüğü
82
Fatih
Serbest
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
83
Fatih
Gürpınar
Sulakyurt İcra Müdürlüğü
84
Fatih
Ayaz
Kahramanmaraş İcra Müdür Yardımcılığı
85
Fatih
Erdem
Didim İcra Müdür Yardımcılığı
86
Fatma
Tirit
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
87
Fazilet
Verdi
Ardanuç İcra Müdürlüğü
88
Feridun
Karaca
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
89
Fuat
Kılıç
Taraklı İcra Müdürlüğü
90
Gazi
Bıyık
Gemlik İcra Müdür Yardımcılığı
91
Gökalp
Öztürk
Erzurum İcra Müdür Yardımcılığı
92
Gökhan
Benli
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
93
Gökmen
Özcan
Çanakkale İcra Müdür Yardımcılığı
94
Gülay
Kamiloğlu
Karahallı İcra Müdürlüğü
95
Gülşen
Irkılata
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
96
Habibe
Topal
Safranbolu İcra Müdür Yardımcılığı
97
Hacer
Şahin
Sarıoğlan İcra Müdürlüğü
98
Hakan
Ertunç
Çay İcra Müdür Yardımcılığı
99
Hakan
Güzeltaş
Gemlik İcra Müdür Yardımcılığı
100
Hakan
Recep
Kırklareli İcra Müdür Yardımcılığı
101
Hakan
Ardıç
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
102
Haki
Önat
Araban İcra Müdürlüğü
103
Halil
Yılmaz
Kızılırmak İcra Müdür Yardımcılığı
104
Haluk
Şahin
Çermik İcra Müdürlüğü
105
Hamide
Akçalı
Şavşat İcra Müdürlüğü
106
Hamza
Aktaş
Halfeti İcra Müdürlüğü
107
Hanife
Üzümcü
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
108
Hasan
Akça
Derik İcra Müdürlüğü
109
Hasan
Güney
Adilcevaz İcra Müdürlüğü
110
Hasan
Pehlivan
İhsaniye İcra Müdürlüğü
111
Hatice
Yollu
Bolu İcra Müdür Yardımcılığı
112
Heybet
Orak
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
113
Hicran
Gündoğdu
Hopa İcra Müdür Yardımcılığı
114
Hilal
Çatar
Avanos İcra Müdür Yardımcılığı
115
Hüseyin
Keser
Türkeli İcra Müdürlüğü
116
Hüseyin
Aktaş
Körfez İcra Müdür Yardımcılığı
117
Hüseyin Kemal
Oktan
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
118
İbrahim
Bulut
Marmaris İcra Müdür Yardımcılığı
119
İbrahim
Başyurt
Ayvacık (Çanakkale) İcra Müdür Yardımcılığı
120
İbrahim
Etöz
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
121
İhsan
Bozkurt
Alaşehir İcra Müdür Yardımcılığı
122
İjlal
Ölmez
Yatağan İcra Müdür Yardımcılığı
123
İlhami
Arslan
Baklan İcra Müdürlüğü
124
İlyas
Korkmaz
Eflani İcra Müdürlüğü
125
İsa
Uygun
Mengen İcra Müdürlüğü
126
İskender
Demirhan
Karasu İcra Müdür Yardımcılığı
127
İsmail
Ekinci
Yalova İcra Müdür Yardımcılığı
128
İsmail
Bozkurt
Muş İcra Müdür Yardımcılığı
129
İsmet
Eşme
Devrek İcra Müdür Yardımcılığı
130
Kadir
Erdoğan
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
131
Kalender Kasım
Şahinbay
Iğdır İcra Müdür Yardımcılığı
132
Kamil
Özcan
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
133
Kemal
Yıldırım
Nevşehir İcra Müdür Yardımcılığı
134
Kevser
Er
Fatsa İcra Müdür Yardımcılığı
135
Kübra
Uyanık
Viranşehir İcra Müdürlüğü
136
Kürşat
Şimşek
Başçiftlik İcra Müdürlüğü
137
Latif
Deveci
Erbaa İcra Müdür Yardımcılığı
138
Leyla
Ökmen
Ünye İcra Müdür Yardımcılığı
139
Mehmet
Öztürk
Düzce İcra Müdür Yardımcılığı
140
Mehmet
Karaca
Ilgın İcra Müdür Yardımcılığı
141
Mehmet
Akdaş
Giresun İcra Müdür Yardımcılığı
142
Mehmet
Yalçın
Gelibolu İcra Müdür Yardımcılığı
143
Mehmet
Aksakal
Gediz İcra Müdür Yardımcılığı
144
Mehmet
Karabacak
Çanakkale İcra Müdür Yardımcılığı
145
Mehmet
Şençoban
Sorgun İcra Müdür Yardımcılığı
146
Mehmet
Ünsal
Gelendost İcra Müdürlüğü
147
Mehmet Ali
Çankaya
Çine İcra Müdür Yardımcılığı
148
Mehmet Fatih
Evran
Elazığ İcra Müdür Yardımcılığı
149
Mehmet Salih
Yaradılmış
Küre İcra Müdürlüğü
150
Melek
Gülcü
Kandıra İcra Müdür Yardımcılığı
151
Melike
Sevimser
Bodrum İcra Müdür Yardımcılığı
152
Meltem
Özfiliz
Reyhanlı İcra Müdür Yardımcılığı
153
Meryem
Aydın Yıldız
Kalkandere İcra Müdürlüğü
154
Meryem
Batırlık
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
155
Mesut
Güleçyüz
Gönen İcra Müdür Yardımcılığı
156
Mesut
Özdemir
Boyabat İcra Müdür Yardımcılığı
157
Mikail
Kaplan
Serinhisar İcra Müdürlüğü
158
Mikail
Ilık
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
159
Mithat
Aydın
Elbistan İcra Müdür Yardımcılığı
160
Muammer
Demirel
Çal İcra Müdür Yardımcılığı
161
Muazzez
Atalay
Piraziz İcra Müdürlüğü
162
Muhammed
Orhan
Kırıkhan İcra Müdür Yardımcılığı
163
Muhammed Mücahid
Erden
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
164
Muhammed Taha
Uğurlu
Mudanya İcra Müdür Yardımcılığı
165
Muhammet Nuri
Altun
Bayat (Çorum) İcra Müdürlüğü
166
Muharrem
Bıyık
Söke İcra Müdür Yardımcılığı
167
Murat
Karakuş
Ardahan İcra Müdür Yardımcılığı
168
Murat
Çetiner
Seferihisar İcra Müdür Yardımcılığı
169
Murat
Çatal
Akhisar İcra Müdür Yardımcılığı
170
Murat
Kürekci
Erdek İcra Müdür Yardımcılığı
171
Murat
Akkuş
Dinar İcra Müdür Yardımcılığı
172
Murat
Ergin
Ortaca İcra Müdür Yardımcılığı
173
Murat
Barış
Çıldır İcra Müdürlüğü
174
Murat
Demirel
Karamanlı İcra Müdürlüğü
175
Mustafa
Güney
Ferizli İcra Müdürlüğü
176
Mustafa
Gökçegöz
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
177
Mustafa
Hancıoğlu
Feke İcra Müdürlüğü
178
Mustafa
Aktan
Dereli İcra Müdürlüğü
179
Mustafa
Koç
Uşak İcra Müdür Yardımcılığı
180
Mustafa
Sercan
Kıbrıscık İcra Müdürlüğü
181
Mustafa Çağrı
Kağızman
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
182
Mustafa Kemal
Karaağaç
Çamardı İcra Müdür Yardımcılığı
183
Mustafa Salih
Keser
Ulus İcra Müdürlüğü
184
Müslüm
Özgül
Ermenek İcra Müdür Yardımcılığı
185
Naciye
Keçeli
Ünye İcra Müdür Yardımcılığı
186
Nazife
Özcan
Aydın İcra Müdür Yardımcılığı
187
Nazim
Karaca
Silifke İcra Müdür Yardımcılığı
188
Nazmi
Okur
Hacıbektaş İcra Müdürlüğü
189
Necati
Ertaş
Bekilli İcra Müdürlüğü
190
Nesibe
Taşkıran
Emirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
191
Neslihan
Arıkan
Aralık İcra Müdürlüğü
192
Nesrin
Şener
Uzunköprü İcra Müdür Yardımcılığı
193
Neşe
Dilek İçoğlu
Bodrum İcra Müdür Yardımcılığı
194
Nihat
Gökal
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
195
Nihat
Karadaş
Gebze İcra Müdür Yardımcılığı
196
Nilay
Taşlıova
Doğanhisar İcra Müdürlüğü
197
Nilgün
Erkut
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
198
Numan
Kuşkonmaz
Malatya İcra Müdür Yardımcılığı
199
Nurettin
Açık
Cihanbeyli İcra Müdür Yardımcılığı
200
Nuri
Kayretli
Çivril İcra Müdür Yardımcılığı
201
Nusret
Öztürk
Tavşanlı İcra Müdür Yardımcılığı
202
Oğuz
Erkaya
Soma İcra Müdür Yardımcılığı
203
Oğuzhan
Durukan
Tekirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
204
Oğuzhan
Erdem
Muradiye İcra Müdürlüğü
205
Onur
Düzgün
Çerkezköy İcra Müdür Yardımcılığı
206
Onur
Kaya
Maçka İcra Müdürlüğü
207
Orhan
Şenel
Bulanık İcra Müdürlüğü
208
Orhan
Özdemir
Malatya İcra Müdür Yardımcılığı
209
Osman
Genç
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
210
Ömer
Yıldırım
Pazar (Rize) İcra Müdür Yardımcılığı
211
Ömer Faruk
Ergül
Yahyalı İcra Müdürlüğü
212
Özal
Eroğlu
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
213
Özden Zübeyde
Özden
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
214
Özkan
Özkurt
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
215
Özlem
Güngörmez
Babaeski İcra Müdür Yardımcılığı
216
Özlem
Tülki
Kadirli İcra Müdür Yardımcılığı
217
Ramazan
Yurtalan
Hizan İcra Müdürlüğü
218
Recep
Tan
Ödemiş İcra Müdür Yardımcılığı
219
Rıdvan
Bolat
Narman İcra Müdürlüğü
220
Rukiye
İpek Kelekçi
Arpaçay İcra Müdürlüğü
221
Saadet
Yılmaz
Dalaman İcra Müdür Yardımcılığı
222
Salih
Kaya
Yavuzeli İcra Müdürlüğü
223
Salih
Çınar
Erzurum İcra Müdür Yardımcılığı
224
Salih Sabri
Demirkıran
İhsangazi İcra Müdürlüğü
225
Samed
Özkan
Sivrice İcra Müdürlüğü
226
Samet
Çağşak
Koçarlı İcra Müdür Yardımcılığı
227
Sami
Erdir
Çatalca İcra Müdür Yardımcılığı
228
Savaş
Saral
Demirköy İcra Müdürlüğü
229
Seda
Doğuç
Dursunbey İcra Müdür Yardımcılığı
230
Seda
Çetinkaya Yardibi
Dörtyol İcra Müdür Yardımcılığı
231
Sedef
Kocabaş
Bilecik İcra Müdür Yardımcılığı
232
Sefer
Akyüz
Akhisar İcra Müdür Yardımcılığı
233
Selçuk
Aslancan
Zonguldak İcra Müdür Yardımcılığı
234
Selman Faruk
Kaynak
Maden İcra Müdürlüğü
235
Sema
Küçük
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
236
Semih
Tobakçal
Giresun İcra Müdür Yardımcılığı
237
Serap
Bursa
İnhisar İcra Müdürlüğü
238
Sercan
Sarı
Akyaka İcra Müdürlüğü
239
Serdar
Tunç
Burhaniye İcra Müdür Yardımcılığı
240
Serdar
Şahin
Baykan İcra Müdürlüğü
241
Serhat
Turgut
Zile İcra Müdür Yardımcılığı
242
Serkan
Küçük
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
243
Serpil
Cantürk
Yozgat İcra Müdür Yardımcılığı
244
Sertaç
Aydemir
Kaş İcra Müdür Yardımcılığı
245
Sevda
Kayış
Şırnak İcra Müdür Yardımcılığı
246
Sevtekin
Balcı
Gebze İcra Müdür Yardımcılığı
247
Sibel
Köseler
Özalp İcra Müdürlüğü
248
Sinan
Aksu
Uşak İcra Müdür Yardımcılığı
249
Sinan
Yavuz
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
250
Sinan
Çiçek
Harran İcra Müdürlüğü
251
Sinan
Yıldız
Siverek İcra Müdür Yardımcılığı
252
Suna
Hazir
Kırklareli İcra Müdür Yardımcılığı
253
Süleyman
Kalkan
Koyulhisar İcra Müdürlüğü
254
Süleyman
Fayda
Yozgat İcra Müdür Yardımcılığı
255
Şaban
Karaca
Keşap İcra Müdürlüğü
256
Şaban
Şahin
Silifke İcra Müdür Yardımcılığı
257
Şaban
Kul
Hadim İcra Müdürlüğü
258
Şakir
Kaya
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
259
Şerife
Güngören
Karaburun İcra Müdürlüğü
260
Şeyma
Yıldırım
Cumayeri İcra Müdür Yardımcılığı
261
Şule
Yıldız
Bandırma İcra Müdür Yardımcılığı
262
Tahir
Akgül
Orhangazi İcra Müdür Yardımcılığı
263
Taner
Savaş
Kurtalan İcra Müdürlüğü
264
Taner
İmre
Seben İcra Müdürlüğü
265
Tarık
Yel
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
266
Tuğba
Balta
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
267
Tuğba
Geredeli
Hüyük İcra Müdürlüğü
268
Tuğrul
Türkan
Aladağ İcra Müdürlüğü
269
Tuncay
Dağdeviren
Atabey İcra Müdürlüğü
270
Uğur
Karaer
Diyadin İcra Müdürlüğü
271
Uğur
Çolak
Kuluncak İcra Müdürlüğü
272
Ümmet
Palalı
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
273
Vahap
Acıbuca
Acıpayam İcra Müdür Yardımcılığı
274
Vedat
Baykal
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
275
Volkan
Özkurt
Torbalı İcra Müdür Yardımcılığı
276
Yakup
Bozkuş
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
277
Yasemin
Kasapoğlu
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
278
Yasin
Gemci
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
279
Yasin
Güvendi
Bozüyük İcra Müdür Yardımcılığı
280
Yasin
Kurt
Yığılca İcra Müdürlüğü
281
Yaşar
Güneri
Yenişehir İcra Müdür Yardımcılığı
282
Yavuz
Ayan
Güney İcra Müdürlüğü
283
Yeşim
Selvi
İznik İcra Müdür Yardımcılığı
284
Yılmaz
Çağlıyan
Yerköy İcra Müdür Yardımcılığı
285
Yunus
Çömez
Gölbaşı (Adıyaman) İcra Müdür Yardımcılığı
286
Yunus
Demir
Ayvalık İcra Müdür Yardımcılığı
287
Yunus
Yücesoy
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
288
Yusuf
Yozgatlı
Pamukova İcra Müdür Yardımcılığı
289
Yusuf
Kartal
Marmaris İcra Müdür Yardımcılığı
290
Yusuf
Yücel
Karacabey İcra Müdür Yardımcılığı
291
Yusuf
Akdoğan
Korkuteli İcra Müdür Yardımcılığı
292
Yücel
Gürsoy
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
293
Zafer
Yılmaz
Tekirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
294
Zafer
Taşkın
Sinop İcra Müdür Yardımcılığı
295
Zehra
Çakır
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
296
Zehra
Bölüm
İyidere İcra Müdürlüğü
297
Zeynep
Ateş
Kütahya İcra Müdür Yardımcılığı
298
Zeynep
Civelek
Erfelek İcra Müdürlüğü
299
Züleyha
Demir
Adıyaman İcra Müdür Yardımcılığı
300
Zümrüt
Uygurtaş Öztaylan
Develi İcra Müdür Yardımcılığı
Aşağıda isimleri belirtilen icra müdür ve müdür yardımcılarının, 7 Mart - 1 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul'da bulunan eğitim merkezlerinde hizmet içi eğitime alınmaları planlandığından, atama tebligatlarını derhal tebellüğ ederek atandıkları görevlere bir an önce başlamaları önem arz etmektedir.
NO
ADI
SOYADI
ATANDIĞI YER
1
Abdullah
Güvendi
Şarköy İcra Müdür Yardımcılığı
2
Abdullah
İsak
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
3
Abdulmutalip
Meral
Turhal İcra Müdür Yardımcılığı
4
Abdurrahim
Yavuz
Kozluk İcra Müdür Yardımcılığı
5
Adem
Babacan
Şereflikoçhisar İcra Müdür Yardımcılığı
6
Adil
Tolu
Vezirköprü İcra Müdür Yardımcılığı
7
Ahmet
Uysal
Keşan İcra Müdür Yardımcılığı
8
Ahmet
Polat
Uzunköprü İcra Müdür Yardımcılığı
9
Alaattin
Aydın
Şenkaya İcra Müdürlüğü
10
Alaattin
Gülçin
Alpu İcra Müdürlüğü
11
Ali
Sarıbaşak
Şiran İcra Müdürlüğü
12
Ali
Kırmızıgül
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
13
Ali
Işıldak
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
14
Ali Bora
Mutlu
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
15
Aliye Esra
Balcı
Alaçam İcra Müdür Yardımcılığı
16
Alper
Bayram
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
17
Amine
Ertaş
Tosya İcra Müdür Yardımcılığı
18
Arif
Vıcıl
Elmalı İcra Müdür Yardımcılığı
19
Arif
Çelik
Muğla İcra Müdür Yardımcılığı
20
Armağan Yaşar
Gürün
Bergama İcra Müdür Yardımcılığı
21
Aslı
Özek
Hanönü İcra Müdür Yardımcılığı
22
Aslı
Oktar Atak
Pazar (Tokat) İcra Müdürlüğü
23
Atilla
Dingil
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
24
Ayhan
Mert
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
25
Aylin
Arslan Güneş
Nizip İcra Müdür Yardımcılığı
26
Aysun
Yıldız
Ezine İcra Müdür Yardımcılığı
27
Ayşe
Gülsoy
Susurluk İcra Müdür Yardımcılığı
28
Ayşe
Kula
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
29
Ayşe
Sağer
Akçakoca İcra Müdür Yardımcılığı
30
Ayşegül
Bank
Taşköprü İcra Müdür Yardımcılığı
31
Aytekin
Kılıçarslan
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
32
Azime
Gül
Keşan İcra Müdür Yardımcılığı
33
Bahadır
Özkaynak
Çorlu İcra Müdür Yardımcılığı
34
Barış
Gümüşel
Adıyaman İcra Müdür Yardımcılığı
35
Basri
Arıkmert
Yalvaç İcra Müdür Yardımcılığı
36
Bayram
Aktürk
Gökçeada İcra Müdürlüğü
37
Bayram
Kaya
Azdavay İcra Müdürlüğü
38
Bayram
Koç
Güroymak İcra Müdürlüğü
39
Berrin
Soydemir
Alaşehir İcra Müdür Yardımcılığı
40
Birkan
Yılmaz
Didim İcra Müdür Yardımcılığı
41
Birol
Sakal
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
42
Bülent
Kılıç
Kemer (Antalya) İcra Müdür Yardımcılığı
43
Cem
Çetin
Anamur İcra Müdür Yardımcılığı
44
Cemil
Bostan
Tufanbeyli İcra Müdürlüğü
45
Cengiz
Daştemir
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
46
Cevher
Özkan
Acıgöl İcra Müdürlüğü
47
Cihan
Ünal
Karapınar İcra Müdür Yardımcılığı
48
Cihat
Çoban
Eynesil İcra Müdürlüğü
49
Çağatay
Kabak
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
50
Çetin
Metin
Altınekin İcra Müdürlüğü
51
Deniz
Demir
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
52
Derya
Maskar
Van İcra Müdür Yardımcılığı
53
Dilek
Acıbuca
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
54
Diyattin
Akbulut
Çatalca İcra Müdür Yardımcılığı
55
Duran
Artuç
Söke İcra Müdür Yardımcılığı
56
Duran
Kaya
Gemerek İcra Müdürlüğü
57
Durmuş Ali
Demircan
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
58
Duygu
Demirayak
Ömerli İcra Müdürlüğü
59
Ebru
Sarıoğlu
Keçiborlu İcra Müdürlüğü
60
Ebru
Tutar
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
61
Elvan
Erden
Alanya İcra Müdür Yardımcılığı
62
Emine
Sürücü
Kurucaşile İcra Müdürlüğü
63
Emine
Özdemir
Fethiye İcra Müdür Yardımcılığı
64
Emrullah
Polat
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
65
Ender
Kuru
Çameli İcra Müdür Yardımcılığı
66
Enise
Karaoğlu
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
67
Ercan
Demir
Kastamonu İcra Müdür Yardımcılığı
68
Erdoğan
Temel
Çorum İcra Müdür Yardımcılığı
69
Ergün
Şimşek
Korkuteli İcra Müdür Yardımcılığı
70
Erhan
Barman
Tokat İcra Müdür Yardımcılığı
71
Erkan
Elibol
Tefenni İcra Müdür Yardımcılığı
72
Erkan
Çelik
Van İcra Müdür Yardımcılığı
73
Erkan
Atmacaoğlu
Demirci İcra Müdür Yardımcılığı
74
Ersen
Küçükbabuccu
Zonguldak İcra Müdür Yardımcılığı
75
Ersin
Işık
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
76
Esra
Taşgın
Digor İcra Müdürlüğü
77
Esra
Aras
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
78
Eşref
Kurtuluş
Cide İcra Müdür Yardımcılığı
79
Eyüp
Üçler
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
80
Faruk
Köksal
Fethiye İcra Müdür Yardımcılığı
81
Fatih
Savaş
Yayladağı İcra Müdürlüğü
82
Fatih
Serbest
Edirne İcra Müdür Yardımcılığı
83
Fatih
Gürpınar
Sulakyurt İcra Müdürlüğü
84
Fatih
Ayaz
Kahramanmaraş İcra Müdür Yardımcılığı
85
Fatih
Erdem
Didim İcra Müdür Yardımcılığı
86
Fatma
Tirit
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
87
Fazilet
Verdi
Ardanuç İcra Müdürlüğü
88
Feridun
Karaca
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
89
Fuat
Kılıç
Taraklı İcra Müdürlüğü
90
Gazi
Bıyık
Gemlik İcra Müdür Yardımcılığı
91
Gökalp
Öztürk
Erzurum İcra Müdür Yardımcılığı
92
Gökhan
Benli
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
93
Gökmen
Özcan
Çanakkale İcra Müdür Yardımcılığı
94
Gülay
Kamiloğlu
Karahallı İcra Müdürlüğü
95
Gülşen
Irkılata
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
96
Habibe
Topal
Safranbolu İcra Müdür Yardımcılığı
97
Hacer
Şahin
Sarıoğlan İcra Müdürlüğü
98
Hakan
Ertunç
Çay İcra Müdür Yardımcılığı
99
Hakan
Güzeltaş
Gemlik İcra Müdür Yardımcılığı
100
Hakan
Recep
Kırklareli İcra Müdür Yardımcılığı
101
Hakan
Ardıç
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
102
Haki
Önat
Araban İcra Müdürlüğü
103
Halil
Yılmaz
Kızılırmak İcra Müdür Yardımcılığı
104
Haluk
Şahin
Çermik İcra Müdürlüğü
105
Hamide
Akçalı
Şavşat İcra Müdürlüğü
106
Hamza
Aktaş
Halfeti İcra Müdürlüğü
107
Hanife
Üzümcü
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
108
Hasan
Akça
Derik İcra Müdürlüğü
109
Hasan
Güney
Adilcevaz İcra Müdürlüğü
110
Hasan
Pehlivan
İhsaniye İcra Müdürlüğü
111
Hatice
Yollu
Bolu İcra Müdür Yardımcılığı
112
Heybet
Orak
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
113
Hicran
Gündoğdu
Hopa İcra Müdür Yardımcılığı
114
Hilal
Çatar
Avanos İcra Müdür Yardımcılığı
115
Hüseyin
Keser
Türkeli İcra Müdürlüğü
116
Hüseyin
Aktaş
Körfez İcra Müdür Yardımcılığı
117
Hüseyin Kemal
Oktan
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
118
İbrahim
Bulut
Marmaris İcra Müdür Yardımcılığı
119
İbrahim
Başyurt
Ayvacık (Çanakkale) İcra Müdür Yardımcılığı
120
İbrahim
Etöz
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
121
İhsan
Bozkurt
Alaşehir İcra Müdür Yardımcılığı
122
İjlal
Ölmez
Yatağan İcra Müdür Yardımcılığı
123
İlhami
Arslan
Baklan İcra Müdürlüğü
124
İlyas
Korkmaz
Eflani İcra Müdürlüğü
125
İsa
Uygun
Mengen İcra Müdürlüğü
126
İskender
Demirhan
Karasu İcra Müdür Yardımcılığı
127
İsmail
Ekinci
Yalova İcra Müdür Yardımcılığı
128
İsmail
Bozkurt
Muş İcra Müdür Yardımcılığı
129
İsmet
Eşme
Devrek İcra Müdür Yardımcılığı
130
Kadir
Erdoğan
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
131
Kalender Kasım
Şahinbay
Iğdır İcra Müdür Yardımcılığı
132
Kamil
Özcan
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
133
Kemal
Yıldırım
Nevşehir İcra Müdür Yardımcılığı
134
Kevser
Er
Fatsa İcra Müdür Yardımcılığı
135
Kübra
Uyanık
Viranşehir İcra Müdürlüğü
136
Kürşat
Şimşek
Başçiftlik İcra Müdürlüğü
137
Latif
Deveci
Erbaa İcra Müdür Yardımcılığı
138
Leyla
Ökmen
Ünye İcra Müdür Yardımcılığı
139
Mehmet
Öztürk
Düzce İcra Müdür Yardımcılığı
140
Mehmet
Karaca
Ilgın İcra Müdür Yardımcılığı
141
Mehmet
Akdaş
Giresun İcra Müdür Yardımcılığı
142
Mehmet
Yalçın
Gelibolu İcra Müdür Yardımcılığı
143
Mehmet
Aksakal
Gediz İcra Müdür Yardımcılığı
144
Mehmet
Karabacak
Çanakkale İcra Müdür Yardımcılığı
145
Mehmet
Şençoban
Sorgun İcra Müdür Yardımcılığı
146
Mehmet
Ünsal
Gelendost İcra Müdürlüğü
147
Mehmet Ali
Çankaya
Çine İcra Müdür Yardımcılığı
148
Mehmet Fatih
Evran
Elazığ İcra Müdür Yardımcılığı
149
Mehmet Salih
Yaradılmış
Küre İcra Müdürlüğü
150
Melek
Gülcü
Kandıra İcra Müdür Yardımcılığı
151
Melike
Sevimser
Bodrum İcra Müdür Yardımcılığı
152
Meltem
Özfiliz
Reyhanlı İcra Müdür Yardımcılığı
153
Meryem
Aydın Yıldız
Kalkandere İcra Müdürlüğü
154
Meryem
Batırlık
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
155
Mesut
Güleçyüz
Gönen İcra Müdür Yardımcılığı
156
Mesut
Özdemir
Boyabat İcra Müdür Yardımcılığı
157
Mikail
Kaplan
Serinhisar İcra Müdürlüğü
158
Mikail
Ilık
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
159
Mithat
Aydın
Elbistan İcra Müdür Yardımcılığı
160
Muammer
Demirel
Çal İcra Müdür Yardımcılığı
161
Muazzez
Atalay
Piraziz İcra Müdürlüğü
162
Muhammed
Orhan
Kırıkhan İcra Müdür Yardımcılığı
163
Muhammed Mücahid
Erden
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
164
Muhammed Taha
Uğurlu
Mudanya İcra Müdür Yardımcılığı
165
Muhammet Nuri
Altun
Bayat (Çorum) İcra Müdürlüğü
166
Muharrem
Bıyık
Söke İcra Müdür Yardımcılığı
167
Murat
Karakuş
Ardahan İcra Müdür Yardımcılığı
168
Murat
Çetiner
Seferihisar İcra Müdür Yardımcılığı
169
Murat
Çatal
Akhisar İcra Müdür Yardımcılığı
170
Murat
Kürekci
Erdek İcra Müdür Yardımcılığı
171
Murat
Akkuş
Dinar İcra Müdür Yardımcılığı
172
Murat
Ergin
Ortaca İcra Müdür Yardımcılığı
173
Murat
Barış
Çıldır İcra Müdürlüğü
174
Murat
Demirel
Karamanlı İcra Müdürlüğü
175
Mustafa
Güney
Ferizli İcra Müdürlüğü
176
Mustafa
Gökçegöz
Balıkesir İcra Müdür Yardımcılığı
177
Mustafa
Hancıoğlu
Feke İcra Müdürlüğü
178
Mustafa
Aktan
Dereli İcra Müdürlüğü
179
Mustafa
Koç
Uşak İcra Müdür Yardımcılığı
180
Mustafa
Sercan
Kıbrıscık İcra Müdürlüğü
181
Mustafa Çağrı
Kağızman
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
182
Mustafa Kemal
Karaağaç
Çamardı İcra Müdür Yardımcılığı
183
Mustafa Salih
Keser
Ulus İcra Müdürlüğü
184
Müslüm
Özgül
Ermenek İcra Müdür Yardımcılığı
185
Naciye
Keçeli
Ünye İcra Müdür Yardımcılığı
186
Nazife
Özcan
Aydın İcra Müdür Yardımcılığı
187
Nazim
Karaca
Silifke İcra Müdür Yardımcılığı
188
Nazmi
Okur
Hacıbektaş İcra Müdürlüğü
189
Necati
Ertaş
Bekilli İcra Müdürlüğü
190
Nesibe
Taşkıran
Emirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
191
Neslihan
Arıkan
Aralık İcra Müdürlüğü
192
Nesrin
Şener
Uzunköprü İcra Müdür Yardımcılığı
193
Neşe
Dilek İçoğlu
Bodrum İcra Müdür Yardımcılığı
194
Nihat
Gökal
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
195
Nihat
Karadaş
Gebze İcra Müdür Yardımcılığı
196
Nilay
Taşlıova
Doğanhisar İcra Müdürlüğü
197
Nilgün
Erkut
Afyonkarahisar İcra Müdür Yardımcılığı
198
Numan
Kuşkonmaz
Malatya İcra Müdür Yardımcılığı
199
Nurettin
Açık
Cihanbeyli İcra Müdür Yardımcılığı
200
Nuri
Kayretli
Çivril İcra Müdür Yardımcılığı
201
Nusret
Öztürk
Tavşanlı İcra Müdür Yardımcılığı
202
Oğuz
Erkaya
Soma İcra Müdür Yardımcılığı
203
Oğuzhan
Durukan
Tekirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
204
Oğuzhan
Erdem
Muradiye İcra Müdürlüğü
205
Onur
Düzgün
Çerkezköy İcra Müdür Yardımcılığı
206
Onur
Kaya
Maçka İcra Müdürlüğü
207
Orhan
Şenel
Bulanık İcra Müdürlüğü
208
Orhan
Özdemir
Malatya İcra Müdür Yardımcılığı
209
Osman
Genç
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
210
Ömer
Yıldırım
Pazar (Rize) İcra Müdür Yardımcılığı
211
Ömer Faruk
Ergül
Yahyalı İcra Müdürlüğü
212
Özal
Eroğlu
Samsun İcra Müdür Yardımcılığı
213
Özden Zübeyde
Özden
İskenderun İcra Müdür Yardımcılığı
214
Özkan
Özkurt
Ordu İcra Müdür Yardımcılığı
215
Özlem
Güngörmez
Babaeski İcra Müdür Yardımcılığı
216
Özlem
Tülki
Kadirli İcra Müdür Yardımcılığı
217
Ramazan
Yurtalan
Hizan İcra Müdürlüğü
218
Recep
Tan
Ödemiş İcra Müdür Yardımcılığı
219
Rıdvan
Bolat
Narman İcra Müdürlüğü
220
Rukiye
İpek Kelekçi
Arpaçay İcra Müdürlüğü
221
Saadet
Yılmaz
Dalaman İcra Müdür Yardımcılığı
222
Salih
Kaya
Yavuzeli İcra Müdürlüğü
223
Salih
Çınar
Erzurum İcra Müdür Yardımcılığı
224
Salih Sabri
Demirkıran
İhsangazi İcra Müdürlüğü
225
Samed
Özkan
Sivrice İcra Müdürlüğü
226
Samet
Çağşak
Koçarlı İcra Müdür Yardımcılığı
227
Sami
Erdir
Çatalca İcra Müdür Yardımcılığı
228
Savaş
Saral
Demirköy İcra Müdürlüğü
229
Seda
Doğuç
Dursunbey İcra Müdür Yardımcılığı
230
Seda
Çetinkaya Yardibi
Dörtyol İcra Müdür Yardımcılığı
231
Sedef
Kocabaş
Bilecik İcra Müdür Yardımcılığı
232
Sefer
Akyüz
Akhisar İcra Müdür Yardımcılığı
233
Selçuk
Aslancan
Zonguldak İcra Müdür Yardımcılığı
234
Selman Faruk
Kaynak
Maden İcra Müdürlüğü
235
Sema
Küçük
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
236
Semih
Tobakçal
Giresun İcra Müdür Yardımcılığı
237
Serap
Bursa
İnhisar İcra Müdürlüğü
238
Sercan
Sarı
Akyaka İcra Müdürlüğü
239
Serdar
Tunç
Burhaniye İcra Müdür Yardımcılığı
240
Serdar
Şahin
Baykan İcra Müdürlüğü
241
Serhat
Turgut
Zile İcra Müdür Yardımcılığı
242
Serkan
Küçük
Hatay İcra Müdür Yardımcılığı
243
Serpil
Cantürk
Yozgat İcra Müdür Yardımcılığı
244
Sertaç
Aydemir
Kaş İcra Müdür Yardımcılığı
245
Sevda
Kayış
Şırnak İcra Müdür Yardımcılığı
246
Sevtekin
Balcı
Gebze İcra Müdür Yardımcılığı
247
Sibel
Köseler
Özalp İcra Müdürlüğü
248
Sinan
Aksu
Uşak İcra Müdür Yardımcılığı
249
Sinan
Yavuz
Sakarya İcra Müdür Yardımcılığı
250
Sinan
Çiçek
Harran İcra Müdürlüğü
251
Sinan
Yıldız
Siverek İcra Müdür Yardımcılığı
252
Suna
Hazir
Kırklareli İcra Müdür Yardımcılığı
253
Süleyman
Kalkan
Koyulhisar İcra Müdürlüğü
254
Süleyman
Fayda
Yozgat İcra Müdür Yardımcılığı
255
Şaban
Karaca
Keşap İcra Müdürlüğü
256
Şaban
Şahin
Silifke İcra Müdür Yardımcılığı
257
Şaban
Kul
Hadim İcra Müdürlüğü
258
Şakir
Kaya
Eskişehir İcra Müdür Yardımcılığı
259
Şerife
Güngören
Karaburun İcra Müdürlüğü
260
Şeyma
Yıldırım
Cumayeri İcra Müdür Yardımcılığı
261
Şule
Yıldız
Bandırma İcra Müdür Yardımcılığı
262
Tahir
Akgül
Orhangazi İcra Müdür Yardımcılığı
263
Taner
Savaş
Kurtalan İcra Müdürlüğü
264
Taner
İmre
Seben İcra Müdürlüğü
265
Tarık
Yel
Çaycuma İcra Müdür Yardımcılığı
266
Tuğba
Balta
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
267
Tuğba
Geredeli
Hüyük İcra Müdürlüğü
268
Tuğrul
Türkan
Aladağ İcra Müdürlüğü
269
Tuncay
Dağdeviren
Atabey İcra Müdürlüğü
270
Uğur
Karaer
Diyadin İcra Müdürlüğü
271
Uğur
Çolak
Kuluncak İcra Müdürlüğü
272
Ümmet
Palalı
Lüleburgaz İcra Müdür Yardımcılığı
273
Vahap
Acıbuca
Acıpayam İcra Müdür Yardımcılığı
274
Vedat
Baykal
Şanlıurfa İcra Müdür Yardımcılığı
275
Volkan
Özkurt
Torbalı İcra Müdür Yardımcılığı
276
Yakup
Bozkuş
Diyarbakır İcra Müdür Yardımcılığı
277
Yasemin
Kasapoğlu
Sivas İcra Müdür Yardımcılığı
278
Yasin
Gemci
Trabzon İcra Müdür Yardımcılığı
279
Yasin
Güvendi
Bozüyük İcra Müdür Yardımcılığı
280
Yasin
Kurt
Yığılca İcra Müdürlüğü
281
Yaşar
Güneri
Yenişehir İcra Müdür Yardımcılığı
282
Yavuz
Ayan
Güney İcra Müdürlüğü
283
Yeşim
Selvi
İznik İcra Müdür Yardımcılığı
284
Yılmaz
Çağlıyan
Yerköy İcra Müdür Yardımcılığı
285
Yunus
Çömez
Gölbaşı (Adıyaman) İcra Müdür Yardımcılığı
286
Yunus
Demir
Ayvalık İcra Müdür Yardımcılığı
287
Yunus
Yücesoy
Kırıkkale İcra Müdür Yardımcılığı
288
Yusuf
Yozgatlı
Pamukova İcra Müdür Yardımcılığı
289
Yusuf
Kartal
Marmaris İcra Müdür Yardımcılığı
290
Yusuf
Yücel
Karacabey İcra Müdür Yardımcılığı
291
Yusuf
Akdoğan
Korkuteli İcra Müdür Yardımcılığı
292
Yücel
Gürsoy
Manisa İcra Müdür Yardımcılığı
293
Zafer
Yılmaz
Tekirdağ İcra Müdür Yardımcılığı
294
Zafer
Taşkın
Sinop İcra Müdür Yardımcılığı
295
Zehra
Çakır
Denizli İcra Müdür Yardımcılığı
296
Zehra
Bölüm
İyidere İcra Müdürlüğü
297
Zeynep
Ateş
Kütahya İcra Müdür Yardımcılığı
298
Zeynep
Civelek
Erfelek İcra Müdürlüğü
299
Züleyha
Demir
Adıyaman İcra Müdür Yardımcılığı
300
Zümrüt
Uygurtaş Öztaylan
Develi İcra Müdür Yardımcılığı