Editörler : ayşegül bgm
23 Temmuz 2021 17:40

Bakan Kocanın büyük alım dedigini bence yanlis yorumladik
Herkes 30-40 arası bir sayı bekliyor aama bence 18-20 bin gibi bir sayı gelecek taş çatlasa

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
23 Temmuz 2021 17:44

Zaten öyle 20 bini geçmez 15-20 bini büyük âlim diye servis edecekler akılları sıra, diğerlerinden 1-2 bin fazla diye büyük alım diye pazarlamaya çalışıyorlar.

Bilinmeyenlerr
Kapalı
23 Temmuz 2021 17:45

Tahminimde en az 10 bin hemşire alırlar
Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

Zaten öyle 20 bini geçmez 15-20 bini büyük âlim diye servis edecekler akılları sıra, diğerlerinden 1-2 bin fazla diye büyük alım diye pazarlamaya çalışıyorlar.

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 17:50

inş

Bilinmeyenlerr, 3 yıl önce
23 Temmuz 2021 18:20

evet inş 20 binlik alımda en fazla 10 olur

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 18:52

20bin alımda 12 bin hemşire olacak boşuna ağlama

Ragnar Lorthbrok, 3 yıl önce

evet inş 20 binlik alımda en fazla 10 olur

elmstreet
Memur
23 Temmuz 2021 20:04

20 bin olursa 18 bin hemşire 1500 ebe olur

WinterSoldier
Kapalı
24 Temmuz 2021 18:25

Umarım daha az olur artık adaletli bi alım şart

Bilinmeyenlerr
Kapalı
24 Temmuz 2021 18:35

Bence aynı şekil devam eder çünkü hemşireler bütün polikiniklerde çalışıyor diğer teknikerlerin calisma yerleri kısıtlı
WinterSoldier, 3 yıl önce

BoJack4
Yasaklı
25 Temmuz 2021 01:54

İşte anlamıyorlar sadece konuşuyorlar sonra küfür edip ban yiyorum.

Bence aynı şekil devam eder çünkü hemşireler bütün polikiniklerde çalışıyor diğer teknikerlerin calisma yerleri kısıtlı

HemBurak
Aday Memur
25 Temmuz 2021 14:38

Başkasının kadrosuna göz dikip beddua edeceğinize kendi kadronuzun artması için dua edin mantığa bak umarım sizinki az olur ayrıca önce kendi çalışma alanlarınızı buraya yazın sonrada hemşirelerin çalışma alanlarını yazında karşılaştıralım

WinterSoldier, 3 yıl önce

BoJack4
Yasaklı
25 Temmuz 2021 15:37

+1

HemBurak, 3 yıl önce

Başkasının kadrosuna göz dikip beddua edeceğinize kendi kadronuzun artması için dua edin mantığa bak umarım sizinki az olur ayrıca önce kendi çalışma alanlarınızı buraya yazın sonrada hemşirelerin çalışma alanlarını yazında karşılaştıralım

Bilinmeyenlerr
Kapalı
25 Temmuz 2021 16:45

+
BoJack4, 3 yıl önce

+1

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
25 Temmuz 2021 20:30

Sözde eğitimle ( bi kaç saatlik),sertifika verip tekniker işlerini de size yaptırıyorlar önce ne iş olsa yaparım abi modundan çıkmanız lazım

HemBurak, 3 yıl önce

25 Temmuz 2021 20:45

Demekki bir kaç saatlik eğitimle yapılacak işler yoksa vermezlerdi o sertifikayı.İmkan verildiyse bunu kullanmamız kötü bişey değil

HemBurak
Aday Memur
25 Temmuz 2021 21:24

Kendi ağzıyla mesleğini 2 saatlik sertifikaya sığdıranıda ilk defa görüyorum demekki değeri buymuş

Mitralyöz Etkisi, 3 yıl önce

Sözde eğitimle ( bi kaç saatlik),sertifika verip tekniker işlerini de size yaptırıyorlar önce ne iş olsa yaparım abi modundan çıkmanız lazım

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
26 Temmuz 2021 00:51

Yani bakanlık hatalı değil herşey normal mesleğin değeri mi bu? 2 saatlik eğitimle hemşirelik sertifikası da alınır yeter ki yapılmak istensin bu mesleğin değerinin o olduğunu göstermez,2 saatlik eğitimle yapay zekâ eğitimi veriliyor yedi ceddin beyin fırtınası yapıp zekasını toplayıp 50 yıl eğitim alsa görüntü işleme bile yapamaz ama mesleğin değeri 2 saat öyle mi,bu arada benim mesleğimin değerini bilim belirliyor,ayak isleri ucuz işgücü ne olsa yaparım abi kafası değil

HemBurak, 3 yıl önce

Kendi ağzıyla mesleğini 2 saatlik sertifikaya sığdıranıda ilk defa görüyorum demekki değeri buymuş

HemBurak
Aday Memur
26 Temmuz 2021 01:06

Bunu ben söylemedim sen söyledin ayrıca adaletten bahsedip "umarım daha az hemşire alınır" diyen kişiye laf söyledim sende buna adalet diyip bana onu savunuyorsun biladerim ben hepinizin meslek sahibi olmasını ve hayallerinize kavuşmanızı dilerim tıpkı kendim gibi hepimiz biriz ama biri çıkıp benim kadroma benim işe girmemem için beddua ediyorsa kusura bakmada bırak bende tepkimi göstereyim değil mi?

Mitralyöz Etkisi, 3 yıl önce

Yani bakanlık hatalı değil herşey normal mesleğin değeri mi bu? 2 saatlik eğitimle hemşirelik sertifikası da alınır yeter ki yapılmak istensin bu mesleğin değerinin o olduğunu göstermez,2 saatlik eğitimle yapay zekâ eğitimi veriliyor yedi ceddin beyin fırtınası yapıp zekasını toplayıp 50 yıl eğitim alsa görüntü işleme bile yapamaz ama mesleğin değeri 2 saat öyle mi,bu arada benim mesleğimin değerini bilim belirliyor,ayak isleri ucuz işgücü ne olsa yaparım abi kafası değil

Reoo
Kapalı
26 Temmuz 2021 10:51

Kimisi ben atanıyorsam gerisi önemli deil kafasında kimisi ben atanamıyorsam kimse atanamasın kafasında...

Kamilc1
Yasaklı
26 Ağustos 2021 08:43

Aynen öyle hocam
Reoo, 3 yıl önce
Kimisi ben atanıyorsam gerisi önemli deil kafasında kimisi ben atanamıyorsam kimse atanamasın kafasında...

ytibrahim
Aday Memur
26 Ağustos 2021 19:02

Evet büyük alım dediği hiç alımmış

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi