Editörler : swat3410

polis dostu344
Aday Memur
04 Haziran 2019 13:26

şua haktır mental izin haktır sistem otomatik belirliyor. personele sorun. 10 temmuz
BAYYCU-NOYAN, 5 yıl önce

Kardeş sen kafayı sıyırmışsın belli ki... radyasyona maruz kaldın anlaşılan ki şua izni istiyorsun... git amirinle konuş versin sana izin...boş yapma..

polis dostu344
Aday Memur
04 Haziran 2019 15:47

boş muhabbetleri takip edin siz

pixious
Memur
04 Haziran 2019 17:58

Şu abuk sabuk konuları açmayın kardeşim. Yok bilmem ne izni, yok bayram izni senelik izne eklensin, yok şöyle olsun... Tutupta kimse şunuda demesin yok ağlamayana meme yok, hak aranması lazım... Bırakın bu çocukça şeyleri. Siz burda 10 milyon imzada toplasanız, haberde yapsanız, bilmem nede yapsanız olmaz. Hötünüz yiyorsa diğer kurum veya özel sektör mensupları gibi sokağa çıkıp eylem yapın, yoksa böyle kendi kendinize ağlamakla bi bok olmaz. Zamanında İstanbul çevik bi yürüdü, hemen ardından silahlar değişti, yani sorun çözüldü. Neden? Çünkü senin tepkini somut olarak gördü yukardakiler. Bu teşkilatta eğer bişeylerin değişmesini düzelmesini istiyorsak bence tek çözüm usulünce ve abartmadan sesimizi somut biçimde çıkartmak. Şimdi kimse yok milleti galeyana getirmeye çalışıyor, isyana teşvik ediyor, aslında polis bile değil bu... Diye çıkışmasın bana. Bu düzen ya böyle devam edecek ve biz kabulleneceğiz, yada sesimizi duymaya mecbur bırakacağız tepedekileri. Emniyet genel müdürü veya iç içleri bakanı tutup memurlar net formunu takip edip "bakalım polislerin ne sorunu derdi varmış" mı diyor sizce?

pixious
Memur
04 Haziran 2019 18:05

Ayrıca site yönetiminden ricam böyle saçma sapan konuları kapatın. Adam hayal kuruyor, geliyor buraya başlık açıyor. Hepimizin yüzlerce binlerce temennisi var, napalm şimdi hepsini yazalımmı buraya. 16 yıllık memuriyet hayatımda gördüğüm tek icraat, polislere askerliğin kaldırılması. 2. Bi icraat görmedim

16kasim2016
Kapalı
04 Haziran 2019 19:30

madem burada yazıp cizmekle birşey olmaz o zaman niye burayı takip ediyorsun. git eylem mi yapiyorsun ne yapiyorsan yap.
pixious, 5 yıl önce

Şu abuk sabuk konuları açmayın kardeşim. Yok bilmem ne izni, yok bayram izni senelik izne eklensin, yok şöyle olsun... Tutupta kimse şunuda demesin yok ağlamayana meme yok, hak aranması lazım... Bırakın bu çocukça şeyleri. Siz burda 10 milyon imzada toplasanız, haberde yapsanız, bilmem nede yapsanız olmaz. Hötünüz yiyorsa diğer kurum veya özel sektör mensupları gibi sokağa çıkıp eylem yapın, yoksa böyle kendi kendinize ağlamakla bi bok olmaz. Zamanında İstanbul çevik bi yürüdü, hemen ardından silahlar değişti, yani sorun çözüldü. Neden? Çünkü senin tepkini somut olarak gördü yukardakiler. Bu teşkilatta eğer bişeylerin değişmesini düzelmesini istiyorsak bence tek çözüm usulünce ve abartmadan sesimizi somut biçimde çıkartmak. Şimdi kimse yok milleti galeyana getirmeye çalışıyor, isyana teşvik ediyor, aslında polis bile değil bu... Diye çıkışmasın bana. Bu düzen ya böyle devam edecek ve biz kabulleneceğiz, yada sesimizi duymaya mecbur bırakacağız tepedekileri. Emniyet genel müdürü veya iç içleri bakanı tutup memurlar net formunu takip edip "bakalım polislerin ne sorunu derdi varmış" mı diyor sizce?

polis dostu344
Aday Memur
04 Haziran 2019 21:26

bravo kardeşim saçmaysa takip etmesin
16kasim2016, 5 yıl önce
madem burada yazıp cizmekle birşey olmaz o zaman niye burayı takip ediyorsun. git eylem mi yapiyorsun ne yapiyorsan yap.

polis dostu344
Aday Memur
04 Haziran 2019 22:17

memurlar net mental yorgunluk iznini haber yap. ekfonun yerine ben geçeyim. sorunlara duyarsız. hakaret ediyor bizlere

polis dostu344
Aday Memur
04 Haziran 2019 23:14

senede 1 ay izin haktır

polis dostu344
Aday Memur
05 Haziran 2019 17:36

şua haktır

polis dostu344
Aday Memur
06 Haziran 2019 18:09

şua izni meclistemi bayramdan sonra

polis dostu344
Aday Memur
06 Haziran 2019 19:13

erdemka
Erdemka58, 5 yıl önce
evet istediğimiz zaman senelik iznimizi kullanamıyoruz, hatta herkesin tatil yaptığı zamanlarda biz daha çok çalışıyoruz ama bu şua izni doğrudur yada yalandır bizim teşkilatta her aldığımız hak zaten bir balonla başlamadı mı şişirin gitsin bakalım sonucu ne olacak

Muammerkalaycı
Aday Memur
07 Haziran 2019 19:02

Çıkarmı

Muammerkalaycı
Aday Memur
08 Haziran 2019 11:31

Bende duydum

ultraky
Memur
08 Haziran 2019 13:47

Bende duydum memurlar net te birisi konu açmıştı ama baya sacmalamisti

tiryaki hasan paşa
Aday Memur
08 Haziran 2019 16:55

400 TL zam vardı
pixious, 5 yıl önce

Ayrıca site yönetiminden ricam böyle saçma sapan konuları kapatın. Adam hayal kuruyor, geliyor buraya başlık açıyor. Hepimizin yüzlerce binlerce temennisi var, napalm şimdi hepsini yazalımmı buraya. 16 yıllık memuriyet hayatımda gördüğüm tek icraat, polislere askerliğin kaldırılması. 2. Bi icraat görmedim

tiryaki hasan paşa
Aday Memur
08 Haziran 2019 16:56

Birde sendika hakkı
polis dostu344, 5 yıl önce
erdemka

Muammerkalaycı
Aday Memur
10 Haziran 2019 08:28

Şuanull

Muammerkalaycı
Aday Memur