Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
08 Mart 2023 22:27

Kira....

10 dk önce ev sahibi aradı, bir sürü şey anlattı işin özü kira oldu maaşın yarısından bi tik fazla, su forumda bi başlık yok bunla ilgili arkadaş hepiniz ev sahibisiniz bir.ben mi kiracıyım, mahvolduk bittik ya memlekete yayın isterim kabul etmezler elime kalan para 2-3 bin Koca bir ayı gecirmem beklenir Allah kahretsin o kadar okuyupda vermidigimiz emeklere...

Musa Ulusoy
Yasaklı
08 Mart 2023 22:31

Ne kadar kiranız

meemur42
Aday Memur
08 Mart 2023 22:49

Öncelikle geçmiş olsun sakın kabul etme verebileceğin kirayı söyle olmazsa mahkemeye başvur de olayı kapat

Skylan
Kapalı
08 Mart 2023 23:02

Dostum bende adliyedr biliyorum isin o boyutunu ama şöyle demeyin çözüm bu değil, izmirde oturuyorum cevremde ev sahibinin istediği kiradan daha ucuzu yok, nakliye ve yeni kira depozitosu ki çoğu yer.iki kira depozito istiyor, bana patlar yani senin anlayacağın tartışıp kapatmak, kafanı kuma gömmekle aynı sey. Sadece ertelersin...

meemur42, 1 yıl önce
Öncelikle geçmiş olsun sakın kabul etme verebileceğin kirayı söyle olmazsa mahkemeye başvur de olayı kapat

meemur42
Aday Memur
08 Mart 2023 23:03

O zaman tatlı dille anlaşmaya çalış dostum işimiz zor Allah adalet bakanlığında 657 e tabi çalışanların yüzünü güldürsün
Skylan, 1 yıl önce

Dostum bende adliyedr biliyorum isin o boyutunu ama şöyle demeyin çözüm bu değil, izmirde oturuyorum cevremde ev sahibinin istediği kiradan daha ucuzu yok, nakliye ve yeni kira depozitosu ki çoğu yer.iki kira depozito istiyor, bana patlar yani senin anlayacağın tartışıp kapatmak, kafanı kuma gömmekle aynı sey. Sadece ertelersin...

Ruili
Şef
09 Mart 2023 08:40

Allah hepimizin yardımcısı olsun hiç iyiye gitmiyoruz evlenmek bile hayal oldu..

System20
Şube Müdürü
09 Mart 2023 09:09

Şu zamanda kirada oturanlara Allah yardım etsin. Maaşın yarısından fazlası kiraya gidiyor malesef. Maaşa yapılan zam, kira artışlarının yanında sönük kaldı malesef. Zaten doğalgaz elektrik vs hesaba katıldığında hayat kalitesinin ne kadar düştüğü aşikar. Temmuza kadar da ek bir zam da konuşulmuyor maalesef. Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim.

Xiaomi
Memur
09 Mart 2023 09:36

%150 zam yaptı ev sahibi, piyasayla eşitlememiz lazım dedi

System20
Şube Müdürü
09 Mart 2023 10:21

Baya eşitlemiş vicdansız adam

ınfazk
Kapalı
09 Mart 2023 10:52

Vicdansız demek az kalır direk o.ç böyleleri kardeşim
System20, 1 yıl önce

Baya eşitlemiş vicdansız adam

Erbaalı-omer
Aday Memur
09 Mart 2023 11:34

Bunun önlemini devlet alması gerekiyor kiracı ve sahibi birbirine girse çözüm olacak mı hayır.Ev Fiyatını insanların vicdanına merhametine bırakırsan ortaya böyle bir tablo çıkar.

Skylan
Kapalı
09 Mart 2023 11:56

Arkadaşlar ev sahiplerinin vicdansızlıgı ayrı bir konu bence burda asıl soru hal böyleyken memuru görmezden gelmek kaderine terk etmek, su şartlarda yapılan hesapla koca bir sy için elime kalan 2.500 tl sunu yazmaya utanıyorum, az kaldı düşünüyorum istifa edip memlekete gitmeyi ama aileme beni bunca zaman okuttunuz emek harcadınız boşaymış femek üzmek istemediğimden bu hayata boyun egyoruz Allah kahretsin hepsini buna canak tutanları ses çıkarmayanlari

System20
Şube Müdürü
09 Mart 2023 12:20

Allah yardımcın olsun kardeşim. Şu şükürcü zihniyetin de Allah belasını versin. Başımıza ne geliyorsa onlar yüzünden geliyor.
Skylan, 1 yıl önce

Arkadaşlar ev sahiplerinin vicdansızlıgı ayrı bir konu bence burda asıl soru hal böyleyken memuru görmezden gelmek kaderine terk etmek, su şartlarda yapılan hesapla koca bir sy için elime kalan 2.500 tl sunu yazmaya utanıyorum, az kaldı düşünüyorum istifa edip memlekete gitmeyi ama aileme beni bunca zaman okuttunuz emek harcadınız boşaymış femek üzmek istemediğimden bu hayata boyun egyoruz Allah kahretsin hepsini buna canak tutanları ses çıkarmayanlari

Barnetta42
Aday Memur
14 Mart 2023 14:21

Kiralar gercekten cok pahalı bulundugum yerden tasinmak istiyorum ama kiralar o kadar cok pahalı ki hele antalyada

Skylan
Kapalı
14 Mart 2023 17:23

Hocam iki tane memur arkadaşım tahliye oldu evinden bu utanç her seye bedel ve hala su kötü durumu savunmaya çalışmak için bukelamun gibi renkden renge giriyorlar yazık...

Barnetta42, 1 yıl önce
Kiralar gercekten cok pahalı bulundugum yerden tasinmak istiyorum ama kiralar o kadar cok pahalı ki hele antalyada

dca23
Şef
14 Mart 2023 18:06

bana da %250 zam yaptı. 5 yılın doldu dedi. şu an tam maaşımın yarısını veriyorum.

alemci83
Aday Memur
14 Mart 2023 23:46

Arkadaşımın ablası bim de çalışıyor, bu ay 13000 TL maaş almış başka bir şey demiyorum.

alemci83
Aday Memur
14 Mart 2023 23:48

bim den kastım market olan bim, bölge idare mahkemesi değildir :)

alemci83, 1 yıl önce

Arkadaşımın ablası bim de çalışıyor, bu ay 13000 TL maaş almış başka bir şey demiyorum.

driverart
Memur
15 Mart 2023 07:16

Bir tanıdığım tekstil fabrikasına girdi, 15 bin tl alıyor. Bana diyorki salakmisin istifa et gel diyor. Memurum diye gitmiyorum ama dayanacak gücüm kalmadı.

Canw
Aday Memur
15 Mart 2023 08:13

Hocam bu maaşlara memlekette çalışsak kirada yok en az 10-12 cebe kalır çok mantıklı bizim ise ayda 2-3 zor kalıyor kiraydı oydu muydu
driverart, 1 yıl önce
Bir tanıdığım tekstil fabrikasına girdi, 15 bin tl alıyor. Bana diyorki salakmisin istifa et gel diyor. Memurum diye gitmiyorum ama dayanacak gücüm kalmadı.

aglayanicramemuru
Aday Memur
20 Mart 2023 11:18

erkek çıksana 2-3 kişi bir eve babanın tarlası gibi niye yayılıyon eve sonrada çok kira veriyorum de

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi