Editörler : Pangaea
«701270137014701570167017701870197020702170227023»

chelse
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 22:36

Stalk sıralaman ilk 500 içerisindeyse hayırlı uğurlu olsun.Diğerlerinin hepsi topun ağzında bekliyor.

Stalk, 5 yıl önce

Alımdan önceki son kavşaktayız, sayıların az olacağının sinyallerini bakan verdi, bakanlıktan açıklama gelmeden kimse bilemez.

chelse
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 22:38

Hocam 500 ün çok üstünde bir talep olduğunu nerden biliyoruz ???? kaynağımız ne ???

sinan.1903, 5 yıl önce
Pergemlik bsy kalmadı. Kadro cb de artık. ve 500 ün çok üstünde talep varmış.

STKTBAR
Yasaklı
13 Ağustos 2019 22:44

Hocam 2020 kpss puanı ile atama sayısının 2018 kpss puanlı atama saysından çok daha iyi ve fazla olacağını düşünüyorum.

1.2020 iLK baharında türk ekonomisinde krizin bitecwği piyasaların toparlanacağı

2.2017 de atanan 800 küsür Zm nin 2021 de tayin hakkı doğacağı

3.Pakdemirli gibi özel sektör kafalı bakanın 2021 kalacağını düşünmüyorum.

Stalk, 5 yıl önce

Mecburi rotasyon yok bakanlıkta tayincinin gittiği yerde problem olmasın diye önce tayin talebialınır. Sayıların ne olduğunu belirleyen 2016 saki alım sayısı değil norm eksiğidir.

Ekinoksis
Kapalı
13 Ağustos 2019 22:58

Burası Türkiye hiçbir şey belli olmaz Bakmışsın yarın savaşa giriyoruz

STKTBAR, 5 yıl önce

Hocam 2020 kpss puanı ile atama sayısının 2018 kpss puanlı atama saysından çok daha iyi ve fazla olacağını düşünüyorum.

1.2020 iLK baharında türk ekonomisinde krizin bitecwği piyasaların toparlanacağı

Stalk
Yasaklı
13 Ağustos 2019 22:58

Hocam ben de öyle düşünüyorum burda arkadaşları uyarıyorum 2020 KPSS yaklaşıyor diye ama adımız kötü oluyor. Fakıbaba bas bas bağırdığı zamanlar ne pergemde ne maliyede nede dpb yaprak kımıldamıyordu ben o zamanda atama olmayacak dedim ama çoğu kişi bizim adımızı yine kötü yaptı. Duyumlarla olmaz bu iş süreci analiz etmek gerekiyor Mayıs?ta biten normun pergem tarafından kadro çalışması yeni yapıldı personel alımı öyle şak diye olmuyor isteseler 1 haftada ilana çıkar demekle olmuyor.

chelse, 5 yıl önce

Stalk sıralaman ilk 500 içerisindeyse hayırlı uğurlu olsun.Diğerlerinin hepsi topun ağzında bekliyor.

Stalk
Yasaklı
13 Ağustos 2019 23:00

Kardeşim geleceği Allah bilir ama proje olmazsa 1-2 binli alımları bile mumla arayacak zamanlar ilerleyen dönemlerde bizleri BEKLİYOR. Kilit rol projenin olmasıdır...

STKTBAR, 5 yıl önce

chelse
Genel Müdür
14 Ağustos 2019 11:07

Çoğu genç arkadaşlar forumda 500 yazdığımız için sinirleniyorlar.2010 dan beri atamaları takip ediyorum.Atama olmadan önce atama olacağı haberi her tarafta yayılır.2012 KPSS sinde en düşük atama puanı 75 küsüratlardayken sonraki yıllarda 76 --78 vs oldu.3 Yıl boyunca hiç atama olmadı.Kpss girdim 85-84-83- aldım kesin atanırım veya son Kpss sınavında atama puanı 76 oldu benimde puanım 76-77-78-79 kesin atanırım demek sizi yanıltır.500 deki kast edilmek istenen nokta.Bakanlık tarihinde Zm ve Vt sayısı hiç 500 altını görmedi yine görmeyecek.Bu yılın ekonomik şartları ve bakanın atamalara olumlu yaklaşması gerekiyor.Puanımı aldım Sağlık ve Milli eğitim bakanlığı gibi nasılsa atanırım mantığı yanlış , devlet üniversite okuyan kimseye iş sözü vermedi.Erdoğan bunu sürekli tekrar ediyor zaten çoğu kişi daha yeni mezun yaş aralığı 23-27 arası büyük çoğunluk var.KPSS girdim 85 aldım kesin atandım diyemezsin bak sınavın üstünden 1 yıl geçti.Daha hala sayılar resmi olarak paylaşılmadı.Bakanı baskı altına almadığınız sürece böyle beklersiniz.30 kişi twet atıp 1000 kişi izliyorsa veya bakan tv programına çıkacak hiç zahmet edip twet atmayıp veya aramazsan nasılsa adam bıgün yarın açılar dersen çok beklersin bak puanını aldın.12 aydır atama bekliyorsun çevrendekiler seni atanamamış işsiz güçsüz kısacası bir b...ka yaramayan birisi olarak görüyor.Bakan NTV ye çıktığında arayıp soru sormasını istedik adam açıklama yaptı.Yoksa açıklama mı yapacaktı.Sınava girdim yüksek aldım kesin atanırım diye birşey yok.Geçmiş dönemde atanıp FORUMDA olan memurlar kendileri ne kadar mücadele ettilerde atandılar.

Agrieco123
Şef
14 Ağustos 2019 11:31

Tabi sizin gibilerin konuşma tarzını burada gördüğümüz için hakaret aşağlama gayet normal. Burada kimse kimseye hakaret edemez. Bunları yapıpta burada akıl hocalığı yapmanızda cidden komik
STKTBAR, 5 yıl önce

Yani herkes istediği şeyi yazabilir.Küfür yazılması taraftarı değilim.Bazen onuda okumak zorunda kalıyoruz.Birisi yok baba avukat birisi yok dayım hakim ,birisi kocam polis hepsi faso fiso Cccc6420 nikli arkadaş küfürlü birşeyler yazmadı.Öylesine yazıp takılıyor.Bu da gayet normal birşey ordan birisi atlıyor.Yazma cevap verme sanki babasının çiftliği istemiyorsan takmayıp geç cevap verme zorunluluğun yok.Site sahibi birşey demiyorsa kimse birşey diyemez.

Agrieco123
Şef
14 Ağustos 2019 11:33

500 diyenlerin kaynağı ne ?

Stalk
Yasaklı
14 Ağustos 2019 11:36

Chelse arkadaşımızın söyledikleri şimdiye kadar ki tecrübeleri

Agrieco123, 5 yıl önce
500 diyenlerin kaynağı ne ?

Agrieco123
Şef
14 Ağustos 2019 11:40

Ne tecrübesi varmış bu arkadaşın? Burada 1 senedir söylediği hiçbir şey tutmadı? Alım olmayacak dedi personel daire sonra calısmalara basladığını söyledi. Tahminlerle rüyalarda vahiy gelmesiyle olmaz bu iş. Burada tecrubelı dıyecegımız kişi cyperin adlı atanmış ve bakanlıkta çalışan arkadaştır bu süreçlerden geçmiş biri bakanlık bünyesinde calışan bir kişi.
Stalk, 5 yıl önce

chelse
Genel Müdür
14 Ağustos 2019 11:45

Ben kesin 500 olacak demiyorum.Kesin 500 altı olmaz diyorum.Zaten 1000 olmayacağını bakan belirtti.2019 YILININ bitmesine 4 ay kaldı.Pakdemirli 4 ay içerisinde atamaları yaptırması çok zor.Yıl bitti ben bu sayıların 2020 bütçesinde olacağını düşünüyorum.

Stalk, 5 yıl önce

chelse
Genel Müdür
14 Ağustos 2019 11:53

Agri beco isimli kişinin 2 hesabı var.Kendisi zaten bana karşı acısı var.Bu söylediği Cyperin isimli ve diğer bakanlık çalışanlarının aylardır tüm yazılarını burda okuyorum.Adamlar biz ne tarih ne de sayıyı bilmiyoruz.İşte çalışmalar nasıl oluyor.Sistem nasıl işliyor diyorlar.Buna zaten gerek yok.Bakanlıkta çalışanlarda bilmiyorlar onlarda tayin derdine düşmüşler.Tayinlerini olup veya olmayacağını bilmeyen memur Atamayı mı bilecek ???

Agri Beco isimli arkadaş dikkat edin Forumda hep gergin ve saldırgan bir durum sergiliyor.Bu arkadaşa tavsiyem denize gidip biraz yüzsün.Vucutta fazla olan elektriği atar.Bulunduğu yerde deniz olmadığını biliyorum ama kapalı havuz denen birşey var.

Stalk
Yasaklı
14 Ağustos 2019 12:06

Eğer 2020 ye kalırsa 2020 nin norm çalışmasının bitmesi gerekir norm sonrası pergemi tekrar kadro çalışması derken yaz dönemi gelir.

chelse, 5 yıl önce

Ben kesin 500 olacak demiyorum.Kesin 500 altı olmaz diyorum.Zaten 1000 olmayacağını bakan belirtti.2019 YILININ bitmesine 4 ay kaldı.Pakdemirli 4 ay içerisinde atamaları yaptırması çok zor.Yıl bitti ben bu sayıların 2020 bütçesinde olacağını düşünüyorum.

chelse
Genel Müdür
14 Ağustos 2019 12:10

Hayır hocam 2019 normları 2020 bütçesine ekleyip 2020 bütçe görüşmelerinde şu kadar personel eksiğim var diyerek bütçe isteyebilirler.Fakıbaba 2018 bütçesinde sayıları açıkladı ama normlar bir önceki yılın normuydu.

Stalk, 5 yıl önce

Eğer 2020 ye kalırsa 2020 nin norm çalışmasının bitmesi gerekir norm sonrası pergemi tekrar kadro çalışması derken yaz dönemi gelir.

Agrieco123
Şef
14 Ağustos 2019 12:17

Burada belli bir GURÜH var.Sürekli konuşup ama boş konuşan insanlardan oluşuyor.Duyumcu,hayalci her şeyi ben bilirimci eleştirince de konuşmak yerine tehdit edip sadece havlayan insanlar. Sizin gibi insanların memur olacak olması baya üzücü. Aynen hocam bakanlıktaki kimse bir şey bilmiyor o kadar insan aradık kimseye sayı vermediler ama tesadüf sen her şeyi onlardan iyi biliyorsun.Kendi borunu anca burda öttürürsün senin için dileğim umarım bir dediğin artık çıkarda biz de seni adam yerine koyarız.
chelse, 5 yıl önce

Agri beco isimli kişinin 2 hesabı var.Kendisi zaten bana karşı acısı var.Bu söylediği Cyperin isimli ve diğer bakanlık çalışanlarının aylardır tüm yazılarını burda okuyorum.Adamlar biz ne tarih ne de sayıyı bilmiyoruz.İşte çalışmalar nasıl oluyor.Sistem nasıl işliyor diyorlar.Buna zaten gerek yok.Bakanlıkta çalışanlarda bilmiyorlar onlarda tayin derdine düşmüşler.Tayinlerini olup veya olmayacağını bilmeyen memur Atamayı mı bilecek ???

Agri Beco isimli arkadaş dikkat edin Forumda hep gergin ve saldırgan bir durum sergiliyor.Bu arkadaşa tavsiyem denize gidip biraz yüzsün.Vucutta fazla olan elektriği atar.Bulunduğu yerde deniz olmadığını biliyorum ama kapalı havuz denen birşey var.

Stalk
Yasaklı
14 Ağustos 2019 12:18

Önümüzdeki 1-1.5 ay kritik dönem kesin atama sayısı ve tarihle ilgili açıklama gelmezse zaten cümleten geçmiş olsun

chelse, 5 yıl önce

Hayır hocam 2019 normları 2020 bütçesine ekleyip 2020 bütçe görüşmelerinde şu kadar personel eksiğim var diyerek bütçe isteyebilirler.Fakıbaba 2018 bütçesinde sayıları açıkladı ama normlar bir önceki yılın normuydu.

Ezgimetin
Aday Memur
14 Ağustos 2019 13:48

Arkadaslaşr twitter hesabi açıyorum. #enazbeşbinatamaistiyoruz sınav açtılar atama yapmayacaklarını nasıl söyleyebiliyorlar. 10550 sözlerini unutmadık. Herkesin kendine göresrbebi var devlet memuru olmak için benimki Türkiye gibi yerde kadın olmak. Destekleyin arkadaşlar. Susmayın. Yüzlerce tweet atalim. Bu bakanı da etiketlemem gerekiyor mu yardımcı olun

chelse
Genel Müdür
14 Ağustos 2019 13:54

Hayalci duyumcu olabilir herkes istediğini yazabilir.Çokta takıntılı olma salça olmak zorunda değilsin.Yazılanlara cevap vermek zorunda değilsin.İnsanlar boş konuşuyorsa takmazsın.Takıyorsan veya cevap veriyorsan korkun boş olmasından değil , gerçek olmasından kaynaklanıyor.Sana dolu yazanlara yaz onlardan birşeyler öğren buraya yaz bizde faydalanalım.Sürekli sürekli salça olmanın bir anlamı yok.

Agrieco123, 5 yıl önce
Burada belli bir GURÜH var.Sürekli konuşup ama boş konuşan insanlardan oluşuyor.Duyumcu,hayalci her şeyi ben bilirimci eleştirince de konuşmak yerine tehdit edip sadece havlayan insanlar. Sizin gibi insanların memur olacak olması baya üzücü. Aynen hocam bakanlıktaki kimse bir şey bilmiyor o kadar insan aradık kimseye sayı vermediler ama tesadüf sen her şeyi onlardan iyi biliyorsun.Kendi borunu anca burda öttürürsün senin için dileğim umarım bir dediğin artık çıkarda biz de seni adam yerine koyarız.

bkziraat
Aday Memur
14 Ağustos 2019 14:01

Niyeyse stalk adlı kişiyle chelse adlı kişi aynı kişi gibi geliyor

Toplam 193808 mesaj
«701270137014701570167017701870197020702170227023»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi