Editörler : E.Kayı Han
01 Mart 2013 14:12

fahri k.k.ö bu yıl kadro var mı?

S.A

arkadaşlar bu yıl fahri k.k.ö kadroya geçebilecek mi ?son durum ne acaba bilgisi olan arkadaşlar ALLAH rıza için yardım bekliyorum

sarıkuzum
Aday Memur
01 Mart 2013 16:03

a.s.diyanet kadrolu atamayı niye kpss'ye bağladı o zaman. değiştirsin şartları ; torpilini bulup fahri olanlara bundan sonra kadro var desin o zaman.oh ne ala memleket . bırakın şunu fahrilere kadro cümlelerini . diyanet yaptı bir hata zaten. tekrar aynı hatayı yapmasını istemek ne kadar doğru. oturun çalışın . madem önümüze bir sınav koydular herkesi aynı sınavla alsınlar.benküçücük bebeğimle gurbette ne çektim yok yeterlilik yok kpss. eğer ki fahrilere birr daha kadro vermek gibi bir hata yapılırsada kadroyu verenlerin de alanlarında ahirette iki elim yakasında bilesinler.

betru
Memur
01 Mart 2013 18:08

kardeş bence çalış kpss yeterllik gir zaten bir sürü kimsenin hakkı yendi kimileri ne zorlukla çalışıyor sınavlara diyanet geldi 5 ay görev yapana kadro veridi torpille zaten ne zman çalışan hakkını aldık ki şimdi alsın

kardelen hafize
Aday Memur
01 Mart 2013 22:00

artık bıkmadınız mı şu fahrilere kadro cümlesinden. yeter artık ya önümüze bir sınav konuluyo ve alım yapılıyor. o halde oturun da herkes gibi o sınava çalışın. kestirme yolları aramayı bırakın. o kadroya geçen fahrilere de onları kadroya alanlara da hakkımı helal etmem. bu arada ben şu an sözleşmeliyim. ve kadroya geçen fahriler evinin önüne atanırken ben bir dağ köyündeyim.rabbime şükürler olsun ki kimsenin ahını da almadım atandım da. ama henüz atanamamış olan arkadaşların hakkı yenilmesin.

ozoglu
Aday Memur
02 Mart 2013 01:12

fahri alıma sonuna dek karsıyım kesinlıkle olmamalı

muderris58
Aday Memur
01 Nisan 2013 11:08

fahri k.k.ö kadro alımı ile ilgili gelişmeleri burada paylaşalım kardeşlerim

muderris58
Aday Memur
01 Nisan 2013 11:11

lütfen rica ediyorum ALLAH rızası için fahri düşmanları buraya yazmasın fahri k.k.ö kadro alımı ile ilgili son haberleri burada bizlerle paylaşan kardeşlerime şimdiden şükranlarımı sunuyorum

p@norra
Şube Müdürü
01 Nisan 2013 13:11

Tahminimce sözleşmelilere kadro verilirken ek bir maddeyle fahrilere bazı haklar tanınacak

*EB*sera*
Memur
01 Nisan 2013 16:27

yeter artık fahrilere kadro inş. verilmez kusacam gınaa geldi artık ..

blanche_noir
Müsteşar Yardımcısı
01 Nisan 2013 22:22

gına geldiyse miden bulanıyorsa girme kardeşin davetiyemi gönderiyorlar size allah allah

ugur.0666
Aday Memur
02 Nisan 2013 10:38

su an da çalışma bakanlığı bir kadro alımı başlattı ama net olmayan hangi kurum ne kadar kişi alacak belli değil.....yeterlilik sınavından 70 ve üzeri alan sözlü mülakattan geçen kpss den 70 ve üzeri alanlar kadro alacaktır bu hafız olsun veya fahri olsun değişmeyecek kadro alımların da buseneki yeterlilik sınav sonucları gecerli olacak..NOT:... HERKEZ İÇİN HAFIZ VE FAHRİ AYIRT ETMEK YOK...!!

deniz65
Şube Müdürü
02 Nisan 2013 11:12

Bu ne kindir böyle ..insan gibi birisi soru sormuş herkes öfke kusuyor.ya siz nasıl hoca olcaksınız.biraz insan gibi davranmasını bilin.ayıp ayıp bide bayansınız.içinizdeki kötü düşüncelerden kurtulun, sonra hoca mı olcaksınız ne olcaksanız olun..

02 Nisan 2013 11:18

"bu seneki yeterlik geçerli olacak" ifadeniz kalbinizi ortaya koyuyor hocam.

bir bakım yaptırmanızı salık veririrm.

aymi17
Memur
02 Nisan 2013 11:37

fahri düşmanıyım çok şükür 7binden bir kişi hak etmese umum hakkına girmektir... Asla hakkım helal değildir, evimden 1800km uzaktayım bizim meselemiz Allaha yakıınlıktır, kul hakkına girmeden...

muderris58
Aday Memur
02 Nisan 2013 11:55

aymi 17 lütfen buraya yazma fahri düşmanlarının burada işi yok

aymi17
Memur
02 Nisan 2013 12:03

benden başka bi çok düşmanınız olmuş görmeyeli :D

aymi17
Memur
02 Nisan 2013 12:06

Allah sayılarını artırsın :)))

muderris58
Aday Memur
02 Nisan 2013 13:49

aymi 17 sabrım taşıyor çok ağır konuşurum bak git

muderris58
Aday Memur
02 Nisan 2013 13:50

fahri düşmanı olmakla bişey kazanamazsın o kadroyu alacaz ALLAH izniyle

kardelen feride
Aday Memur
02 Nisan 2013 14:02

bu seneki yeterliklik geçerli olacaksa geçen senekiler nolcak ...

*EB*sera*
Memur
02 Nisan 2013 14:20

arkadasım takıntın mı var ..istediğim yere yazarım da yorumda yaparım ..madem kadro istiyorlar çalıssınlar kpss girsinler ,yeterliliği alsınlar , ilahiyatı bitirsinler havada kadro yagıyor ya alışmış millet bedava kadroya 3,5 ay fahri çalıs sonra kadro da kadro isterim diye tepinip dur ...ne güzel yaa ...

blanche_noir, 11 yıl önce

gına geldiyse miden bulanıyorsa girme kardeşin davetiyemi gönderiyorlar size allah allah

Toplam 102 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi