Editörler : supporters.
22 Haziran 2009 21:24

Rıdvan Gürbüz-Suat Gürcan İngilizce Hangi Kitabı?

Arkadaşlar KPDS"ye hazırlanıyorum. Bir çok kişiden Rıdvan Gürbüz - Suat Gürcan"ın kitap önerisini aldım. Fakat bu ikilinin tam olarak hangi kitabını almalıyım? Lütfen yardımcı olun. Son umudum bu kitapta.

Cesur Öztürk"ü, Grammar In Use"u, Hüseyin Öz"ü, Güvender"i ve Reader at Work"ün büyük kısmını bitirdim ancak KPDS"den 53 alabildim. Tabi tamamıyla kendi çabamla. Ayrıca internetten ingilizce haberleri de takip ediyorum. Ama sonuç yok işte. Allah rızası için bana yardımcı olun.

Başka kitap yöntem önerisi de olabilir.

fcberen
Aday Memur
22 Haziran 2009 23:24

küçük exam dictionary ve grammer in the pocket var suat hocanın. advanced english tests diye de kpds soruları benzeri sorular içeren bir kitap var. reader at work I ve II'yi bitir. kasıma çok var düzenli çalışırsan inan çok rahat c seviyesi alırsın. b'yi zorlarsın. kolay gelsin...

INOVASYON
Kapalı
22 Haziran 2009 23:47

mavi çok düşük almışsın, sen çok çalışıyordun, inan şaşırdım

mebmia
Şube Müdürü
23 Haziran 2009 02:54

Ahmet Akın ingilizce sınav teknikleri ve İngilizce ders notları kitabını al.. ikisini birden ama.. İngilizcenin ümit kaymağı'dır bu kitaplar..

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2009 10:29

Rıdvan Gürbüz - Suat Gürcan"ın gramer konu anlatımlı kitabı varmı? Lütfen çalışan arkadaşlar kitabın tam adını yazabilirlerse sevinirim..

feyza09
Aday Memur
23 Haziran 2009 11:21

arkadaşlar mustafa nuri üner hocanın adres ve telefon numarasını bilen varmı.

bu sitede "Hesap uzmanı 100" isimli arkadaş vermiş bu ismi ingilizce eğitimi çok iyiymiş. bu arkadaşa mesaj attım ama dönmedi...

cezaişart
Şef
23 Haziran 2009 17:24

arkadaşlar bende suat gürcanın kursuna yazıldım,kurs hakkında bilgi verir misiniz?80 istiyorum öncekinden 60 aldık...

hurricane_89
Aday Memur
23 Haziran 2009 18:48

2006 kpds sınavına advanced english test rıdvan gürbüz suat gürcan kitabıyla 1 ay hazırlandım 80 aldım bence mükemmel çünkü tam sınav formatında

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2009 20:26

Rıdvan Gürbüz - Suat Gürcan"ın gramer konu anlatımlı kitabı varmı? Lütfen çalışan arkadaşlar kitabın tam adını yazabilirlerse sevinirim..

fcberen
Aday Memur
23 Haziran 2009 22:22

grammer in the pocket var.

izmirden12
Şube Müdürü
23 Haziran 2009 22:33

mavi16 öcelikle sakin ol

gerginlikten uzak olmalısın..

ikincisi temeli olmayanlar bir ya da iki kitapla kpds den yüksek alamazlar..ona bakarsan ben sınava 3 hafta kala cesur öztürk ün bir ktabına çalıştım ve 93 aldım..peki ben sadece bu kitapla mı aldım..

daha önceden bitirdiğim onca gazete,roman vs..ne olacak..

yani demem o ki,kpds başarı olmak için asla bir iki kaynağa güvenme

1-gramer

2-kelime bilgisi

3-gazete,roman v okuma çalışması..

4-sınav tekniği(test tekniği)

önümüzdeki kpds ye tekrar girceğim..irtibat halinde olalım..kafana takılan her şeyi sorabilirsin..

hurricane_89
Aday Memur
23 Haziran 2009 22:38

içinde sadece soru olan kitabı ama arkadaşın dediği gibi öncesi şart başarıda. reader at work yeşil olan da iidir. başarılar...

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
24 Haziran 2009 22:00

Ahmet Akın"ın kitapları hakkında bir fikri olan var mı?

izmirden12
Şube Müdürü
24 Haziran 2009 22:34

mutlaka kpds kitaplarında gideceğim diyorsan Rıdvan Gürbüz-Suat Gürcan serileri...

işi biliyorlar:)

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2009 00:07

Arkadaşlar aşağıdaki üç kitabı almayı düşünüyorum. Sizce ne kadar faydalı olur.

http://www.kpds.org/kitap/default.asp

Ahmet Akın ? İngilizce Sınav Teknikleri

Ahmet Akın ? İngilizce Ders Notları

Rıdvan Gürbüz-Suat Gürcan ? Test Your KPDS Level

INOVASYON
Kapalı
25 Haziran 2009 00:11

Ahmet akının kitapları cesur öztürkün kitaplarının aynısı, adam kopyala yapıştır yapmış. Bende iki kitapta var, cesur bu işi biliyor.

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2009 20:11

Güncel

izmirden12
Şube Müdürü
25 Haziran 2009 21:24

yalçın izbul un resmi web sitesine bak bence,faydalıdır

nur*34
Kapalı
30 Haziran 2009 12:20

GNCL

nur*34
Kapalı
02 Temmuz 2009 19:47

mavi16 ahmet akın ing sınav teknikleri ve ders notları kitabını yada suat gürcann dediğin kitaplarını inceledin mi?bende de cesur öztürk var ama çok ağır geldi konu anlatımı.Acaba ahmet akın mı alsam diye düşünüyorum arkadaşlar bu kitaba çalişanınız var mı?

mavi16
Müsteşar Yardımcısı
02 Temmuz 2009 20:15

Ahmet Akın"ın İngilizce Sınav Teknikleri çok değşik bir yönteme sahip olan bir kitap. Açıkçası çok yararlı olacağını şimdilik düşünmüyorum.

Rıdvan Gürbüz-Suat Gürcan"ın Test Your Kpds Level 2002-2009 kitabı bence oldukça faydalı görünüyor. Kısa bir konu anlatımından sonra kitap 2002-2009 yılları arası çıkmış tüm KPDS sorularını çözümlü olarak vermekte.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi