Editörler : ayşegül bgm
11 Eylül 2017 15:09

Ek alım yok

maliyeden vize alınamamış o

yüzden ek alım yok arkadaşlar kaynak sağlık sende yetkili biri ile konuştum

planlanan varmış ama maliye vize vermemiş....sadece aldığım bilgi bu paylaşmak

istedim bende atama bekliyorum ....

Hemsire9
Şef
11 Eylül 2017 15:58

Gerçek mi bu :(

HemsirMert
Kapalı
11 Eylül 2017 16:48

O kadar umutla beklıyorduk yapılır mı be bu

Tibbilaboratuvar94
Aday Memur
11 Eylül 2017 16:56

Yılın bitmesine 3 aydan fazla var.Açikçası ben halâ umutluyum.İnsallah olur.

Samed6680
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:25

Kaynak var mi yanlış anlamayın . Sadece merak ediyorum

Tibbilaboratuvar94
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:28

İnşallah yarın Bakan bir açıklık getirir ve müjdeyi verir .

cılgınradyolog
Genel Müdür
15 Eylül 2017 00:32

Hepte bu maliyede bitiyor bu iş ne Maliyeymiş be!. İşin içinden çıkamadın mı? Hemen topu Maliyeye at, işin içinden çık. Bu milleti oyalama politikaları iyi işliyor, biride çıkıp demiyor ki sizin sıkıntılarınızı biliyorum halledeceğiz şu tarihte vb en ufak bir şey yok geçiştiriliyoruz hep.

Bir sene oldu tek bir alım oldu denilebilir, onda da 1 puan farkla kaçırdık alımları dahada alım ne zaman olur bilinmez. Şehir hastaneleri filan umut olmasın bence çünkü özel şirket taşeron; yani asgari ücrete en ağır şartlarda çalışırsınız herhangi bir hakkınız hukukunuz olmadan. O kadar yüksek puan almış adamlar atanma bekliyor işte. Şahsen bu durumdan iyi strese, bunalıma girdik yani yani bizi bu durumlara düşürenlere ben hakkımı helal etmiyorum.

kayseri204
Genel Müdür
24 Eylül 2017 15:15

+

Anestezist79
Memur
24 Eylül 2017 17:40

Peki bu kaynak en yakın sözleşmeli atamanın ne zaman olacağını da biliyor mu acaba?

hemşosman
Şef
26 Eylül 2017 11:55

http://www.kpssgrup.com/mobil/haber/896/maliye-onaylarsa-saglik-atamasi-yapilacak.html

Onay alınmasaydı milletvekili bu açıklamayı yapar mıydı inşallah hayırlısı ile atanırsınız

cılgınradyolog
Genel Müdür
27 Eylül 2017 18:45

Kardeşim o haberleri bende biliyorum. Ama onlar bakan Recep Akdağ zamanındaydı, kendisi 5bin kadro ek atama yapabileceklerini, hatta bu sayıyı artırmak için Maliye Bakanıyla görüşeceğini söylemişti.

Ama söylenenler vaatler yerine gelmedi maalesef, bir seçim vaadiydi geldi, geçti mi bilinmez orası. Gerçek şu ki ek atama maalesef ki olmayacak. Gönlümüz, dualarımız ek atama olmasından yana tabi ki. Ama durumlar ek atamanın olmayacağı yönünde. Hali hazırda yapılmış atananlar başlamamışken ek atama zor ki olacağını varsayalım bunu söylemekten kaçınmazlardı o kadar tepki verildi tv de sosyal medyada vb yani bunları cevapsız bırakmazlardı diye düşünüyorum.

Bizler çok bir şeyler istemiyoruz emeklerimizin karşılığını, hak ettiğimiz neyse onu istiyoruz. Ama bu onlara çok geliyorsa onu bilemeyiz. Boş bir hayale kapılmaktan öteye gitmez bunlar. Bu konuda çoğumuz bir umuttur diye bu haberlere ümitleniyor ama üzmekten öteye geçmiyor ek alım yapılacak söylentisi gibi. Artık gerçekleri görüp bilinçlenmemiz lazım.

Ben hakkımı bu dünyada alamazsam bile, ahirette bunların hesabının sorulacağından şüphem yok. Ki bu yaşadıklarımızdan ötürü, hakkımı kimseye kesinlikle helal etmiyorum, onca sıkıntı, stres, bunalımla ve boşa geçen zamanı kim geri getirecek!

hemşosman, 7 yıl önce

http://www.kpssgrup.com/mobil/haber/896/maliye-onaylarsa-saglik-atamasi-yapilacak.html

Onay alınmasaydı milletvekili bu açıklamayı yapar mıydı inşallah hayırlısı ile atanırsınız

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi