Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
19 Eylül 2022 11:46

Öğretmenler geçinemiyor ne zaman bunu haber yapacaksınız
Memurlar net yazdığım herşeye uyarı veriyor. Gözünüz körmü öğretmenler hergün yazıyor burada okulda eğitim bitmiş yalaka yalaka haber yapıyorsunuz. Çokmu zor haber yapmak. Herkes birinin köpeği olmuş ülkede.

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 11:48

Yazmama cezası ver istersen. Allah varya nasılsa görecek. Birgün insan haber yapmazmı öğretmenin geçim sıkıntısını. Okuyosun ki sürekli bana ceza veriyorsun bunuda oku. Birgün çıkacak sizdende bunlar.... Sen haber yapmayınca değişmiyor gerçekler destek bekledik bikez haber yapmadı kimse. Kimse duymuyor!!!! Allah sorsun hesabını

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 12:07

Hocam bugün öğretmenler odasında toplantı yapıldı .artık MEB yıllık planın yanı sıra haftalık ve günlük plan istiyor . Benim dışımda tek bi öğretmen bi tepkigöstermedi . Kimse kısıra bakmasın öğretmenlerin ruhunda kölelik var .kim taksın öğretmenleri . Ne tepki alırsam alayım ama şunu söyleceğüm hep kölesiniz köleee.ben değilim tepkimi gösteriyorum iplerimi birilerine teslim edecek kadar beynim uyuşmadı daha.emin olun yarınsından fazlası geçinemiyor ama sesetmiyor başkasının bişey yapmasını bekliyorlar .yıllar geçti bekleyerek bişey elde edemeyeceklerini halaanlayamıyorlar

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 12:15

Kahvehalerde öğrencisine çay satan öğretmenler var .

ogrtmn.8617
Aday Memur
19 Eylül 2022 12:19

Bir de foruma sanki site tarafından konmuş gibi çok para kazanıyorum diyen ek ders konusu açıp millete fakir diyen tipler çıktı.

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 13:13

Kesinlikle ama bitti artık bende ağzıma geleni söylüyorum illet meslek bitti artık herkes defolsun çocuğunu naparsa yapsın
Nihalsahra, 2 yıl önce

Hocam bugün öğretmenler odasında toplantı yapıldı .artık MEB yıllık planın yanı sıra haftalık ve günlük plan istiyor . Benim dışımda tek bi öğretmen bi tepkigöstermedi . Kimse kısıra bakmasın öğretmenlerin ruhunda kölelik var .kim taksın öğretmenleri . Ne tepki alırsam alayım ama şunu söyleceğüm hep kölesiniz köleee.ben değilim tepkimi gösteriyorum iplerimi birilerine teslim edecek kadar beynim uyuşmadı daha.emin olun yarınsından fazlası geçinemiyor ama sesetmiyor başkasının bişey yapmasını bekliyorlar .yıllar geçti bekleyerek bişey elde edemeyeceklerini halaanlayamıyorlar

Braweheart01
Daire Başkanı
19 Eylül 2022 13:21

bu behzatç rumuzlu arkadaş sürekli öğretmenleri alaya alan tiye alan paylaşımlar yapıyor millete gaz veriyor bu kişiye dikkat edin. öğretmenleri dülşk kesimde her şeyden şikayet eden geçinemeyen kişiler olarak gösteren bir troldür kendisi

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 13:35

Yine gelmiş saçmalamışsın. Neyi yalan arkadaş. Sürekli dolabım ağzına kadar et dolu yazan sensin ben 4 aydır evime et almadım. 2.iş yapıyorsun gelmiş öğretmelerin durumu iyi diyorsun lanet olsun böyle öğreymenliğe bizde hala uzman öğretmenlikle gelen bin lirayı konuşuyoruz milley öğretmenliği 2.iş olarak yapar olmuş. Borç gırtlakta kiramızı ödeyemiyorz adam gibi bir beslendiğimizi unuttuk gelmiş trol diyor. Sensin trol sürekli dolabım et dolu yazıp duruyorsun yazıklar olsun
Braweheart01, 2 yıl önce

bu behzatç rumuzlu arkadaş sürekli öğretmenleri alaya alan tiye alan paylaşımlar yapıyor millete gaz veriyor bu kişiye dikkat edin. öğretmenleri dülşk kesimde her şeyden şikayet eden geçinemeyen kişiler olarak gösteren bir troldür kendisi

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 13:37

Öğretmenliği alaya alıyor diyor man kafalı etçil. Öğretmenlik için hayatımızı verdik hala didiniyoruz tezdi makaleydi saçma dimi ama sizin gibi 2. İş yapıp öğrwncileri sallamalıyız. Birgün yazdınmı şuraya 9500 lira nasıl 30 gün geçer diye bu parayla. Senin dolabın ağzına kadar et dolu tabi her mesajda bunu yazıyorsun etinde boğul
Braweheart01, 2 yıl önce

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 16:13

Sevgili braweheart Sherlock Holmes olmak gibi bi derdim yok . Behzatç nin durumda sadece öğretmenlerin geçinemediğini yazdığımı gördüm hep ki bu dağru .ikincisi eğer alay ediyorsa bunda da hakkı var . Bu kadar ezildiği halde buna ses çıkarmayan kişilere siz nasıl muamele ediyorsunuz? İnsanlar beyinlerinin çalışmasını nasıl durduruyor ? Hiç mi onuru gururu kırılmış hissetmez biri ? Olay sadece maaş meselesi değil benim için . Yapılan baskılara ses çıkarmayan kişiler yüzünden ben de sıkıntı yaşıyorum ve bundan nefret ediyorum

Braweheart01, 2 yıl önce

spock
Daire Başkanı
19 Eylül 2022 16:16

Yarın EBS İstanbul'un İstanbul İl MEM önünde basın açıklaması olacakmış bununla ilgili.

Eğer tatmin olacağım bir şey çıkmazsa -ki çıkacağından çok şüpheliyim- ben bu sendikadan ayrılırım. En çok faydasını görmemiz gereken dar zamanda arkamızda durmayacaklarsa ne zaman duracaklar?

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 16:23

Hocam toplu sözleşme zammında Ankara da galiba gösteri yaptılar ama ebs başkanı. İmzayı atarken sizi ve diğer üyelerini hayal kırıklığına uğratmadı mı ? Şahsen ben o gün o şahsiyetin besili cüssesine tekme atma isteği duydum aşırı derecede

spock, 2 yıl önce

Yarın EBS İstanbul'un İstanbul İl MEM önünde basın açıklaması olacakmış bununla ilgili.

Eğer tatmin olacağım bir şey çıkmazsa -ki çıkacağından çok şüpheliyim- ben bu sendikadan ayrılırım. En çok faydasını görmemiz gereken dar zamanda arkamızda durmayacaklarsa ne zaman duracaklar?

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 16:27

Bu arada yanlış anlaşılmasın ben ebsli değil ve kapının önünden bile geçmem

spock, 2 yıl önce

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 16:31

Aynen bu şekilde daha fazla buna dayanamıyorum ne itibar kaldı ne geçim. Üstelik hepimiz bir olalım diyorum senin 2.işinden aldığın para bana faydası yok ben yalnız ve yalnız öğretmenim ve acınacak haldeyiz. Acilen yetkililer bizi duymalı daha fazla güç kalmadı zira.
Nihalsahra, 2 yıl önce

Sevgili braweheart Sherlock Holmes olmak gibi bi derdim yok . Behzatç nin durumda sadece öğretmenlerin geçinemediğini yazdığımı gördüm hep ki bu dağru .ikincisi eğer alay ediyorsa bunda da hakkı var . Bu kadar ezildiği halde buna ses çıkarmayan kişilere siz nasıl muamele ediyorsunuz? İnsanlar beyinlerinin çalışmasını nasıl durduruyor ? Hiç mi onuru gururu kırılmış hissetmez biri ? Olay sadece maaş meselesi değil benim için . Yapılan baskılara ses çıkarmayan kişiler yüzünden ben de sıkıntı yaşıyorum ve bundan nefret ediyorum

Braweheart01
Daire Başkanı
19 Eylül 2022 16:32

bu kelimeleri bir öğretmen etmez

Behzatçç, 2 yıl önce
Yine gelmiş saçmalamışsın. Neyi yalan arkadaş. Sürekli dolabım ağzına kadar et dolu yazan sensin ben 4 aydır evime et almadım. 2.iş yapıyorsun gelmiş öğretmelerin durumu iyi diyorsun lanet olsun böyle öğreymenliğe bizde hala uzman öğretmenlikle gelen bin lirayı konuşuyoruz milley öğretmenliği 2.iş olarak yapar olmuş. Borç gırtlakta kiramızı ödeyemiyorz adam gibi bir beslendiğimizi unuttuk gelmiş trol diyor. Sensin trol sürekli dolabım et dolu yazıp duruyorsun yazıklar olsun

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 16:32

Helal olsun güzel hocam sadece twet atıp oyalandık hepimiz yapacağı bişey yok bize bunların. Vallahi yeminle son noktadayım artık
spock, 2 yıl önce

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 16:34

Kesinlikle öyle sadece söyleyip oyalama taktiği..
Nihalsahra, 2 yıl önce

Hocam toplu sözleşme zammında Ankara da galiba gösteri yaptılar ama ebs başkanı. İmzayı atarken sizi ve diğer üyelerini hayal kırıklığına uğratmadı mı ? Şahsen ben o gün o şahsiyetin besili cüssesine tekme atma isteği duydum aşırı derecede

Braweheart01
Daire Başkanı
19 Eylül 2022 16:35

öğretmenler geçinemiyor bunu ne zaman haber yapacaksınız vb. başlıklarla öğretmenlerle alay ediyor koltuğa oturup gülüyor bu adam profiline tıklayın yazdıklarını okuyun bu 14 yaşında bir ergen ben de ilk başta kandım yazdıklarına ama biraz eleştireli bir bakış açısıyla bakın anlarsınız kesinlikle öğretmen değil bu behzatç

Nihalsahra
Aday Memur
19 Eylül 2022 16:44

Haklı olan bir kişiyi bu başlık altında saçma sapan eleştirerek demotive etmenize izin veremeyiz. Trollü yaparak belki dün bugün kazandınız ama sizi de bulurlar bir gün

Braweheart01, 2 yıl önce

öğretmenler geçinemiyor bunu ne zaman haber yapacaksınız vb. başlıklarla öğretmenlerle alay ediyor koltuğa oturup gülüyor bu adam profiline tıklayın yazdıklarını okuyun bu 14 yaşında bir ergen ben de ilk başta kandım yazdıklarına ama biraz eleştireli bir bakış açısıyla bakın anlarsınız kesinlikle öğretmen değil bu behzatç

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 17:10

Sen ne saçmalıyorsun yaa allahtan kork trol
Braweheart01, 2 yıl önce

Behzatçç
Yasaklı
19 Eylül 2022 17:12

Sen tam bir trol sün işine gelmedi demi öğretmenlerin durumunu sürekli dile getirmem defol git ağzına kadar et dolu dolaplı adam. Dolabım ağzına kadar dolu öğretmenler boşa ağlıyor demiş durmuş mikrop
Braweheart01, 2 yıl önce

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi