Editörler : crops35

Bsktop
Aday Memur
28 Ocak 2020 13:17

Merhabalar,sizce işe başlama haziranı bulurmu daha sozlu mulakat yapilicak sonuclar aciklanicak ondan sonra guvenlik sorusturmasi varmi? ne kadar süruyor? o aciklandiktan sonra egitim ne kadar surer? bu konuda bilgi paylasirsaniz sevinirim
ercumentcozer, 4 yıl önce

Kardeşim icrayı kazansan göreve başlaman haziran'ı bulur e zaten temmuz'da kpss var madem niyetin kurum avukatlığı yazık günah değil mi? bir ay fazladan maaş aldın istifa ettin gittin diyelim kadro yanacak, sen kurum avukatı olacaksın ama bir kişi de işsiz kalacak, icra dairesi boşalacak. değer mi? madem öyle buraya verdiğin emekle hayli hayli kurum avukatlığını kazanırdın zaten. bazıları iş beğenmezken bazıları evine ekmek götürebilmek için iş bulamıyor.

Yigido1983
Aday Memur
28 Ocak 2020 13:56

bence yaz kararnamesi ile yeni yerlere gidenlerle aynı anda başlatırlar. eğitim de yok. icranın içinde pişmeye çalışıyorsun.

Bsktop, 4 yıl önce
Merhabalar,sizce işe başlama haziranı bulurmu daha sozlu mulakat yapilicak sonuclar aciklanicak ondan sonra guvenlik sorusturmasi varmi? ne kadar süruyor? o aciklandiktan sonra egitim ne kadar surer? bu konuda bilgi paylasirsaniz sevinirim

benkatip
Şef
30 Ocak 2020 23:45

Zabıt Katibi biri, icra md yrd. sınavlarına girebiliyor mu? (Adalet mezunu=

Hodl
Aday Memur
10 Şubat 2020 21:44

Hocam zaten kpss den iyi bir puan alcagimi bilsem mulakata bile girmem derdim fazladan bir kac ay para kazanmak degil.Ancak kpss 90 gerekiyor alacagimin garantisi yok mecburen icrayi da denemek zorundayim.

ercumentcozer, 4 yıl önce

Kardeşim icrayı kazansan göreve başlaman haziran'ı bulur e zaten temmuz'da kpss var madem niyetin kurum avukatlığı yazık günah değil mi? bir ay fazladan maaş aldın istifa ettin gittin diyelim kadro yanacak, sen kurum avukatı olacaksın ama bir kişi de işsiz kalacak, icra dairesi boşalacak. değer mi? madem öyle buraya verdiğin emekle hayli hayli kurum avukatlığını kazanırdın zaten. bazıları iş beğenmezken bazıları evine ekmek götürebilmek için iş bulamıyor.

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi