Editörler : "eskiyara"Pangaea

Fenciyi_M38
Daire Başkanı
28 Ocak 2023 18:39

Konuyu sonlarda şahsileştirmişim. Aslında benim için önemli olan ilkelerdir. Şahıslar değil.

Buraya kadar tonlarca yazmışım ve fazlasıyla açıklamışım. Yeni bir şey olmadığı sürece kendimi bu yazılarla çok iyi ifade ettiğim için daha fazla yazmaya gerek yok şimdilik.

Devletlerin her yaptığı doğru değildir. Geçmişte bu hatayı 3 kere yapmışlar. Bu basit bir şey değil gelecekteki öğretmenlerin ailelerin bir araya gelme haklarını biz şimdi gasp etmiş olacaz af olursa. Özel sektörde çalışan gelecekteki eşlerin durumu hepten felç olacak ve vebali şimdi bunu onlara mütehak görenlere olacak.

Dava açmaya gelince.

Herkes hakkı elde etmiş hatta birileri bu haktan yararlanıp yer değiştirmişti bile. Buna dava açsan ne olacak kazansan ne olacak?

İlk mahkeme içimizdedir. Orada beraat etmek lazım en önce, ilk orada kazanmak lazım davayı. Nefsi ön plana koydukça beni anlamayacağınıza garanti veririm!

Anlaşılan senin davan başka benim davam başka.

Benim davam Hak şimdi diğer davaları güdenler düşünsün.

Maksadım hasıl oldu yazmaya gerek yoktur artık herhalde.

tukiu, 1 yıl önce

sana tek bir şey soracağım hocam,

bu haksızlık dediğin şey için bakanlığa dava açtın mı?

Devletler af çıkarabilir normaldir. Desteklersin yada desteklemesin o seni bağlar.

saygılar...

tukiu
Memur
28 Ocak 2023 19:44

Hocam hayırlısı olsun diyelim gönüller kırılmasın, fikirler çatışabilir.

Fenciyi_M38, 1 yıl önce

Konuyu sonlarda şahsileştirmişim. Aslında benim için önemli olan ilkelerdir. Şahıslar değil.

Buraya kadar tonlarca yazmışım ve fazlasıyla açıklamışım. Yeni bir şey olmadığı sürece kendimi bu yazılarla çok iyi ifade ettiğim için daha fazla yazmaya gerek yok şimdilik.

Devletlerin her yaptığı doğru değildir. Geçmişte bu hatayı 3 kere yapmışlar. Bu basit bir şey değil gelecekteki öğretmenlerin ailelerin bir araya gelme haklarını biz şimdi gasp etmiş olacaz af olursa. Özel sektörde çalışan gelecekteki eşlerin durumu hepten felç olacak ve vebali şimdi bunu onlara mütehak görenlere olacak.

Dava açmaya gelince.

Herkes hakkı elde etmiş hatta birileri bu haktan yararlanıp yer değiştirmişti bile. Buna dava açsan ne olacak kazansan ne olacak?

İlk mahkeme içimizdedir. Orada beraat etmek lazım en önce, ilk orada kazanmak lazım davayı. Nefsi ön plana koydukça beni anlamayacağınıza garanti veririm!

Anlaşılan senin davan başka benim davam başka.

Benim davam Hak şimdi diğer davaları güdenler düşünsün.

Maksadım hasıl oldu yazmaya gerek yoktur artık herhalde.

Gazimehmet20
Aday Memur
29 Ocak 2023 22:09

.

td55
Aday Memur
30 Ocak 2023 01:02

Gelir gelir

tukiu
Memur
30 Ocak 2023 10:07

inşallah

besyo123
Genel Müdür
30 Ocak 2023 11:01

Her şeye af gelirken keinlikle hizmet affı gelmelidir

şanlı0788
Şube Müdürü
30 Ocak 2023 11:08

Merak etmeyin o da gelir çünkü bu ülkede vergisini zamanında ödeyen görevini zamanında yapan hep cezalandırılır. Şaşmaz!

Gazimehmet20
Aday Memur
30 Ocak 2023 16:48

.

Gazimehmet20
Aday Memur
01 Şubat 2023 07:50

İnşallah
tukiu, 1 yıl önce

inşallah

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
01 Şubat 2023 09:11

Pelin sabah akşam bi şeyler istiyorsun. Bunun yeri burası değil.

Pelinin
Yasaklı
01 Şubat 2023 09:18

Sanane?

şaşkın tarihçi, 1 yıl önce
Pelin sabah akşam bi şeyler istiyorsun. Bunun yeri burası değil.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
01 Şubat 2023 09:35

Üsluba bak. Yazıklar olsun.
Pelinin, 1 yıl önce

Sanane?

Pelinin
Yasaklı
01 Şubat 2023 09:43

:))) hiç güleceğim yoktu, üslubum sizin yazdığınız yoruma karşın verilebilecek en kibar cevaptı, bence sizin canınız sıkılıyor sataşacak yer arıyorsunuz ancak kusura bakmayın boş işlere vaktim yok

Üsluba bak. Yazıklar olsun.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
01 Şubat 2023 10:11

Maşallah bir de vaktiniz olsaydı ne olacakmış. Sabah akşam paragraflarca yazı yazıyorsunuz buraya.
Pelinin, 1 yıl önce

:))) hiç güleceğim yoktu, üslubum sizin yazdığınız yoruma karşın verilebilecek en kibar cevaptı, bence sizin canınız sıkılıyor sataşacak yer arıyorsunuz ancak kusura bakmayın boş işlere vaktim yok

Pelinin
Yasaklı
01 Şubat 2023 10:13

Hayran oldunuz galiba yazılarıma, merak etmeyin bu kadar takipçim olduğunu bilseydim daha çok yazardım, artık daha fazla zaman ayırırım üzülmeyin bu kadar

Maşallah bir de vaktiniz olsaydı ne olacakmış. Sabah akşam paragraflarca yazı yazıyorsunuz buraya.

besyo123
Genel Müdür
01 Şubat 2023 10:45

Twitterda sesimizin duyulması için gerekli yerlere twit atıyorumsayımız ne kadar artarsa o kadar sesimiz çıkar diye düşünüyorum

Gokhanınn
Şef
01 Şubat 2023 10:53

Üsluptan bahsedenin üsluba bak..

tukiu
Memur
01 Şubat 2023 12:59

.

Merzifon 35
Aday Memur
01 Şubat 2023 16:27

Zorunlu Hizmet Affı gelmesini isteyenler, bulundukları ilçedeki kendi sendikalarıyla bu konuyu görüşmeli, destek istemeli diye düşünüyorum.

tukiu
Memur
01 Şubat 2023 18:41

aynen

Merzifon 35, 1 yıl önce

Zorunlu Hizmet Affı gelmesini isteyenler, bulundukları ilçedeki kendi sendikalarıyla bu konuyu görüşmeli, destek istemeli diye düşünüyorum.

Toplam 130 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi