Editörler : crops35
19 Haziran 2019 14:43

Sil düzelt

memurlar net genelde memurlar tarafından takip edilen bir platform haberleri takip edip okuyan memur arkadaslar yorumlar kısmında kendi duygu ve düsüncelerini yazıyorlar. Buraya kadar hersey güzel sorun şu ki memur arkadasların burda yazdığı yorumlar bazen istenmeyen sonuclara yol acabiliyor adam belki yapılan bir yoruma kızıyor cevap yazacam diye ters bise yazıyor okuduğu bir haberden etkilenip yorum yazıyor o yorum biraz sert oluyor sonra o yorumu yazdığına pisman oluyor ya da sonradan yorumu tekrar sakin kafayla okuduğunda eyvah diyor cok ağır yazmısım yada suc olabilecek seilde yazmısım diyor ama is isten gecmis oluyor tüm bunların önüne gecebilmek icin yorum kısmına sil , düzelt ve ekle butonunun eklenmesinin faydalı olacağı kanaatindeyim

birtikci
Memur
19 Haziran 2019 17:37

34 kes okunmus biride zahmet edip iki kelime yazmamıs en azından ha s...r deyin ona bile razıyım

murat_29
Daire Başkanı
20 Haziran 2019 09:28

evet haklısın

canbatar
Memur
20 Haziran 2019 13:23

Dostum silme düzeltme yetkisi moderatörler yapabilir. üyelere bunu açarlarsa konu kirliliği olur. sen yorum yazacaksın adam senin cevabına yorum yapacak, sonrada sen kendi yorumunu sileceksin başka adamın yorumu kalacak o zaman hiç birşey anlaşılmaz.

birtikci
Memur
20 Haziran 2019 14:08

o zaman söyle yapılabilir eğer yorum siliniyorsa o yoruma verilen cevapta silinsin otomatikmen hadi onu gectim yorum yazanlar en azından kelime hatalarını imla hatalarını düzeltir atıyorum adam sileceğim yazacağına başka birsey yazsa geri düzeltme sansı yok al başına belayı

canbatar, 5 yıl önce

Dostum silme düzeltme yetkisi moderatörler yapabilir. üyelere bunu açarlarsa konu kirliliği olur. sen yorum yazacaksın adam senin cevabına yorum yapacak, sonrada sen kendi yorumunu sileceksin başka adamın yorumu kalacak o zaman hiç birşey anlaşılmaz.

canbatar
Memur
20 Haziran 2019 14:15

otomatik silinmez web siteleri o kadar gelişmedi. dediğin şekilde yapmazlar zor.

KAPTAN7
Kapalı
28 Haziran 2019 16:17

katılıyorum.olmalı.
14 Şubat 2021 19:01

Yorum silememek düzeltememek çok saçma. Memurlar.netin bu konuda güncelleme yapmasını bekliyorum. Yorum sildirmek işkence resmen.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
14 Şubat 2021 19:59

Yorum düzeltme bir ihtimal mantıklı ama yorum silme mantıklı olmaz. Örneğin siz bu yorumu yaparken önceki üyenin yorumunu alıntılanmışsınız. Bu yorumun silindiğini varsayalım alttaki kişi sizin ya da diğer kişilerin yorumunu alıntılamadan cevap yazdığında ve sizin yorumlar silindiğinde ortaya saçma bir konu çıkabilir.
birtikci, 5 yıl önce

o zaman söyle yapılabilir eğer yorum siliniyorsa o yoruma verilen cevapta silinsin otomatikmen hadi onu gectim yorum yazanlar en azından kelime hatalarını imla hatalarını düzeltir atıyorum adam sileceğim yazacağına başka birsey yazsa geri düzeltme sansı yok al başına belayı

benimdumit
Kapalı
05 Aralık 2023 21:47

Merhaba

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi