Editörler : swat3410
«479647974798479948004801480248034804480548064807»

Dert Nisan
Aday Memur
12 Kasım 2019 15:29

sa arkadaslar 701 khk ea kodu garsonun 2. ayda takıpsızlık kararı var komısyona bunu ıletmeme ragmen red geldı yalnız gelen kagıdı okudugumda;

sahıs hakkında ea kodundan takıpsızlık kararının oldugu ancak yapılan detaylı kodlama raporunda ea kodu (acıklamasını yapmıs) ogretmen vekıl zumre dıye yazılarda yazılmış. benım anlamadıgım bu kodları acıklama yapmak ıcınmı yazdılar benle alakası yok yada red verebılmek ıcın kafalarına gore yan kodmu ekledıler. avukat mesut beye sordum senlık bısey degıl onlar acıklama dedı. Sadece EA kodundan RED gelıp gelen kagıtte baska kod olan varmı benım gıbı.

işin asıl garıp tarafı garson denen o. çocugu bıtane teslım ettıgı bellı savcı ısteyınce ea kodu cıkıp komısyon ısteyınce bı suuru kodmu cıkıyor kafam almadı yazdıkalrım umarım anlasılmıstır bana bır bılgı aktarın.

ESB06
Memur
12 Kasım 2019 15:39

Bana da aynı koddan ea dan red geldi. sizin anlattıgınızin aynısı yazıyor. 2019/ ..... hz. evrakıyla. başsavcılık da soruşturma açılmıs. Bekliyorum. Size gecmiş olsun kardeş.
Dert Nisan, 4 yıl önce

sa arkadaslar 701 khk ea kodu garsonun 2. ayda takıpsızlık kararı var komısyona bunu ıletmeme ragmen red geldı yalnız gelen kagıdı okudugumda;

sahıs hakkında ea kodundan takıpsızlık kararının oldugu ancak yapılan detaylı kodlama raporunda ea kodu (acıklamasını yapmıs) ogretmen vekıl zumre dıye yazılarda yazılmış. benım anlamadıgım bu kodları acıklama yapmak ıcınmı yazdılar benle alakası yok yada red verebılmek ıcın kafalarına gore yan kodmu ekledıler. avukat mesut beye sordum senlık bısey degıl onlar acıklama dedı. Sadece EA kodundan RED gelıp gelen kagıtte baska kod olan varmı benım gıbı.

işin asıl garıp tarafı garson denen o. çocugu bıtane teslım ettıgı bellı savcı ısteyınce ea kodu cıkıp komısyon ısteyınce bı suuru kodmu cıkıyor kafam almadı yazdıkalrım umarım anlasılmıstır bana bır bılgı aktarın.

byg-
Memur
12 Kasım 2019 18:21

arkadaslar scd kodlaması ve bır tanık ıfadesi baskabırsey yok ankara yetkısızlık vermıs. dıyarbakıra gonderecek avukat tutmayacagım sonuc ne olur

denistpol
Aday Memur
12 Kasım 2019 19:45

701 KHK.EGM. OHAL KOMISYONDAN RET ALDIK BIZDE. suclama ea ve yaninda kurum kanaati tabikide yapiştırmışlar. Avukat idare mahkemesi ve sonrasi icin 10bin istedi. sizce ne yapmam gerek. biraz cok geldi bana ve kendim takip edemezmiyim sonraki asamalari.

88my
Genel Müdür
12 Kasım 2019 20:03

Arkadaşım ne avukatı, yaz iki satır dilekçe ver idare mahkemesine, sanki adam öldürdün de aklanmaya çalışıyorsun, bizim bi akrabanın oğlu uyuşturucu satarken yakalandı avukata bu kadar para vermediler,

En başından beri diyoruz bu davalar siyasi, olmayan hukukta avukat bir şe yaramaz, parana yazık edersin,

Ben daha ret kararını bekliyorum, sen en azından komisyonu hallettin...

denistpol, 4 yıl önce

701 KHK.EGM. OHAL KOMISYONDAN RET ALDIK BIZDE. suclama ea ve yaninda kurum kanaati tabikide yapiştırmışlar. Avukat idare mahkemesi ve sonrasi icin 10bin istedi. sizce ne yapmam gerek. biraz cok geldi bana ve kendim takip edemezmiyim sonraki asamalari.

12 Kasım 2019 21:01

Yargıtay 16. Ceza Dairesi bir kararında "FETÖ'den yargılanan insanların, 15 Temnuz'u önceden bildiklerine dair somut delil olmadan örgüt üyeliği veya örgüte yardımla suçlanamayacakları kararını verdi.. 130 bin insan ihraç edildi, peki ne olacak?
12 Kasım 2019 21:15

Avukat mesut can tarım emniyet kodları ile ilgili bir rapor yayınlamış indirip okuyarak bilgi edinebilirsiniz arkadaşlar. Size not olarak da öğrendiğim bazı bilgilere göre kurum kannati emniyetin ne yazıkki beraber ekipte büro da çalıştığımız arkadaş dediğimiz insanların bizi fişlemesi bu kişi de bunlardan demesi üzerine oluşturmuş bir liste.

sdk71
Aday Memur
13 Kasım 2019 13:50

Arkadaşlar say kodu ile ağır cezada dava açılmış, başka kriter yok sonuç ne olur sizce. Daha önce bu kod dan mahkeme olan varmı.

karaman40
Şube Müdürü
13 Kasım 2019 15:45

idam
byg-, 4 yıl önce

arkadaslar scd kodlaması ve bır tanık ıfadesi baskabırsey yok ankara yetkısızlık vermıs. dıyarbakıra gonderecek avukat tutmayacagım sonuc ne olur

Dert Nisan
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:47

sende takıpsızlık varmıydı su acıdan soruyorum bastan sorusturma mı acıldı yoksa komısyon kararına kadar herhangı bır adli işlem gormedınızmı

ESB06, 4 yıl önce
Bana da aynı koddan ea dan red geldi. sizin anlattıgınızin aynısı yazıyor. 2019/ ..... hz. evrakıyla. başsavcılık da soruşturma açılmıs. Bekliyorum. Size gecmiş olsun kardeş.

Dert Nisan
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:51

avukat olara mesut beye ıdarı mahkemesını takıp edmek ıcın vekalet veren arkadas varmı. bısey sormam gerekıyor bana mesaj atabılırse

denistpol, 4 yıl önce

karaman40
Şube Müdürü
13 Kasım 2019 15:52

en son görev yaptigin ilde
qr00cer, 4 yıl önce

ARKADAŞLAR BİLEN YOK MU

YARILAMA EN SON GÖREV YAPTIĞIM ILDE MI OLUR YOKSA ŞİMDİKİ İKAMET ADRESİMDE MI?

karaman40
Şube Müdürü
13 Kasım 2019 16:28

bu utanç sayfası bir vebal olarak ahirete kadar omzunuzdan düşmesin fişleme firildagi çeviren namertler olmeyecegiz tukenmeyecegiz yilmayacagiz bu fişleme ahlaksızlığın i asla unutturmayacagiz

golge0607
Genel Müdür
13 Kasım 2019 16:48

26nisanci fişleme mağduru arkadaşlar Avazturk te Zihni cakir var gazete twttn takip edin önemli bilgiler aciklycam diyor...ayık olun

ESB06
Memur
13 Kasım 2019 18:36

Dert nisan kardeşim bende takipsizlik yok. 26 nisan açık. 701 khk ihraç. Komisyon red kararından sonra 2019 tarihli garson fişlemesinden dolayı soruşturma açılmış. Daha önce herhangi bir sorusturma yoktu.

88my
Genel Müdür
13 Kasım 2019 20:21

Devrem geçmiş olsun, sen komisyondan sonra mahkeme aşamasına geçmişsin,

Ben kodlamadan beraat alalı 1 sene oldu, üzerine beraattan sonra manevi tazminat davası açıp onu kazandım, onu da istinafa götürüp onu da kazandım, düşün yani geçen süreci, halen komisyonun kararını bekliyorum,

şakasına inşallah en son karar benim ki olur demiştim (maddi durumumda sorun olmadığı için diğer zor durumdaki arkadaşların önceliği olsun diye böyle temennide bulunmuştum) hakketen de heralde en son benim kararı verecekler,

En son kararı verirken de beni çağırıp senin kararınla büroyu kapatıyoruz diye bir merasim yapsınlar bir de ne güzel olur :)

Bir de bu komisyondakilere görevleri bitince ödül filan verirler, hatta devlet üstün hizmet madalyası versinler, adamlar ince eleyip sık dokuyarak çok büyük iş başardılar,

Nasıl bir döneme denk geldiysek, insanların cahiline, yöneticilerin beceriksizliğine denk geldik..

ESB06, 4 yıl önce
Dert nisan kardeşim bende takipsizlik yok. 26 nisan açık. 701 khk ihraç. Komisyon red kararından sonra 2019 tarihli garson fişlemesinden dolayı soruşturma açılmış. Daha önce herhangi bir sorusturma yoktu.

PolisEmre0934
Genel Müdür
13 Kasım 2019 21:14

İstinaf süresi ne kadar sürdü tazminat davasında? Benim hala ön inceleme için atama bekliyor yazıyor
88my, 4 yıl önce

Devrem geçmiş olsun, sen komisyondan sonra mahkeme aşamasına geçmişsin,

Ben kodlamadan beraat alalı 1 sene oldu, üzerine beraattan sonra manevi tazminat davası açıp onu kazandım, onu da istinafa götürüp onu da kazandım, düşün yani geçen süreci, halen komisyonun kararını bekliyorum,

şakasına inşallah en son karar benim ki olur demiştim (maddi durumumda sorun olmadığı için diğer zor durumdaki arkadaşların önceliği olsun diye böyle temennide bulunmuştum) hakketen de heralde en son benim kararı verecekler,

En son kararı verirken de beni çağırıp senin kararınla büroyu kapatıyoruz diye bir merasim yapsınlar bir de ne güzel olur :)

Bir de bu komisyondakilere görevleri bitince ödül filan verirler, hatta devlet üstün hizmet madalyası versinler, adamlar ince eleyip sık dokuyarak çok büyük iş başardılar,

Nasıl bir döneme denk geldiysek, insanların cahiline, yöneticilerin beceriksizliğine denk geldik..

karahan0656
Aday Memur
13 Kasım 2019 21:31

İyi akşamlar. Ea kodu var bende de komisyon kararı bugün elime ulaştı. Ret kararında devam eden dosya yazılmış. Ea kodunu yazmışlar. Kurum kanaati yok.

ramann
Aday Memur
13 Kasım 2019 22:04

İyi akşamlar.Ne kadar sürede ulaştı elinize
karahan0656, 4 yıl önce
İyi akşamlar. Ea kodu var bende de komisyon kararı bugün elime ulaştı. Ret kararında devam eden dosya yazılmış. Ea kodunu yazmışlar. Kurum kanaati yok.

karahan0656
Aday Memur
13 Kasım 2019 22:08

01.10.2019 da karar verilmiş bugün ulaştı. İdari mahkeme için güzel bi savunma yapmam lazım yardım edebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum
ramann, 4 yıl önce
İyi akşamlar.Ne kadar sürede ulaştı elinize
Toplam 102884 mesaj
«479647974798479948004801480248034804480548064807»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi