Editörler : F16 Gökçen
27 Ağustos 2019 16:07

Aktif Bank - Dönemsel Kart Back Office Uzman Yrd. İlanı
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta bahsi geçen ilan için önümüzdeki hafta mülakata çağrıldım. Pozisyon hakkında bilgisi olan veya banka hakkında bilgilendirme yapabilecek olan birileri var mı (maaş, prim, yan haklar, sigorta vb. hakkında) ? Şimdiden teşekkür ederim.

dddenizz
Aday Memur
28 Ağustos 2019 15:53

nereden başvuru yaptınız ben ilanı bulamadım

hızlıadım
Memur
04 Eylül 2019 22:21

ilan yakın zaman içinde kaldırıldı. ondan bulamamış olabilirsiniz.
dddenizz, 5 yıl önce

nereden başvuru yaptınız ben ilanı bulamadım

hızlıadım
Memur
18 Ocak 2020 17:43

ilan gene açılmış arkadaşlar... https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-donemsel-kart-back-office-uzman-yardimcisi-2447665

meltemmm25
Kapalı
24 Ocak 2020 09:31

Başvurdunuz mu?

hızlıadım
Memur
24 Ocak 2020 10:26

Başvurdum ama döneceklerini sanmıyorum. Siz ?
meltemmm25, 4 yıl önce

Başvurdunuz mu?

meltemmm25
Kapalı
24 Ocak 2020 15:36

evet bende başvuru yaptım ama dönerler mi bende kararsızım. Belirtmiş oldukları koşulları sağlıyorum ama belli olmaz. Neye göre mülakata çağırıyolar? Maaş hakkında bilginiz var mı?

hızlıadım, 4 yıl önce
Başvurdum ama döneceklerini sanmıyorum. Siz ?

hızlıadım
Memur
01 Şubat 2020 12:54

Hayır, maalesef bilgim yok. Ama dönemsel olduğu ve uzman yardımcılığı pozisyonu oldugu için birazcık daha yüksek olabilir diye düşünüyorum, diğer bankacılık pozisyonlarına kıyasla.
meltemmm25, 4 yıl önce

evet bende başvuru yaptım ama dönerler mi bende kararsızım. Belirtmiş oldukları koşulları sağlıyorum ama belli olmaz. Neye göre mülakata çağırıyolar? Maaş hakkında bilginiz var mı?

hızlıadım
Memur
01 Şubat 2020 12:56

Bir arkadaşım Eylül ayında mülakata girmişti bu pozisyon için(Sonrasında olumsuz dönmüşler). Sigorta olarak SGK yaptıklarını ve 1 sene sürecek bir ilan olduğunu söylemişler ona. 3-6-9-12. aylarda performans değerlendirmesi yapıyorlarmış, ve bu değerlendirmenin olumsuz olması halinde iş akdini feshediyorlarmış. Şimdilik pozisyon hakkında aklıma gelenler bunlar.
hızlıadım, 4 yıl önce
Hayır, maalesef bilgim yok. Ama dönemsel olduğu ve uzman yardımcılığı pozisyonu oldugu için birazcık daha yüksek olabilir diye düşünüyorum, diğer bankacılık pozisyonlarına kıyasla.
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi