Editörler : swat3410E.Kayı Han

Pandiso
Kapalı
25 Ağustos 2017 17:29

Başvuran 200 bin aday arasında size başarılar dilerim :))))

Karagladio, 7 yıl önce

Bu nitelik ve yeterliliten kastınız nedir arkadaş anlamıyorum. Sadece demogoji yapmaktan başka birşey bilmiyorsunuz sırf laf olsun. Neyin yeterliliği 2 yıl tahsilimiz eksik diye neyin yeterliliği zaten seneye lisans mezunu olacam olanlarda vardır illâ. Ama bak dostum umrumuzda bile değilsiniz bizim haklı mücadelemiz sonuç verdi ya hamd olsun.

arkeomania
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 18:03

Bu Ayşe Sanem arkadaş polis akademisi başkanı herhalde maşallah her şeyi biliyor ama polis olamamış. can sıkıntısından burda herkese laf yetiştiriyor.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 18:07

Benim söylediğim yazdığım hiçbir şeyde niteliksizlik yok. Yazdıklarımı beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Kimseye kendimi sevdirmek beğendirmek ve desteklettirmek zorunda değilim. İşine geliyorsa okursun gelmezse okumazsın. Sana hesap verecek değilim.

arkeomania, 7 yıl önce

Bu Ayşe Sanem arkadaş polis akademisi başkanı herhalde maşallah her şeyi biliyor ama polis olamamış. can sıkıntısından burda herkese laf yetiştiriyor.

arkeomania
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 18:44

Sen kendin niteliksizsin bir kere

ayşe sanem, 7 yıl önce

Benim söylediğim yazdığım hiçbir şeyde niteliksizlik yok. Yazdıklarımı beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Kimseye kendimi sevdirmek beğendirmek ve desteklettirmek zorunda değilim. İşine geliyorsa okursun gelmezse okumazsın. Sana hesap verecek değilim.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 23:46

Kendin şuanda durduk yere bana sataşmaya çalıştığının farkında mısın?

Sence de bu durumda kim niteliksiz?

Konu ile alakalı olarak konuşmuyorsun. Sadece çoluk çocuk gibi laf kalabalığı. Sıkıntını git başka yerde gider.

arkeomania, 7 yıl önce

Sen kendin niteliksizsin bir kere

PGDI6
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 23:49

Bu acidan hic dusunmemistim. :) On lisanslar asiri bir basvuru yapacaktir cok az bir kontenjan icin. Ve bu da biz Lisanslilara yarayacaktir. En azindan artik Pomeme basvuru az gibisinden bir laf, on lisanslarin asiri yogunlugu sayesinde ortadan kalkacaktir.

Pandiso, 7 yıl önce

Başvuran 200 bin aday arasında size başarılar dilerim :))))

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 00:07

Evet giremediğin mesleğin profesörlüğüne soyunuyorsun. Çok nitelikli bir arkadaşsın belli oluyor. Polis oldun da engel mi oldular senin gibilere anca boş boş konuşur. İcraat sıfır çene bin beş yüz. Burada laf dalaşına gireceğine otur ders çalış hoş o da zor bu kapasiteyle

ayşe sanem, 7 yıl önce

Kendin şuanda durduk yere bana sataşmaya çalıştığının farkında mısın?

Sence de bu durumda kim niteliksiz?

Konu ile alakalı olarak konuşmuyorsun. Sadece çoluk çocuk gibi laf kalabalığı. Sıkıntını git başka yerde gider.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 00:18

10 bin polis alıyorlar orada giremiyor. Geliyor burada goygoy yapıyor. Bu tipler polis olsa iki gün sonra ben masa başı evrak işi istiyorum diye ağlamaya başlar.

Muton
Aday Memur
26 Ağustos 2017 00:22

Boş bi bölüm okuduğun için çağırmamışlar demekki boş insan

Karagladio, 7 yıl önce

Keko mu:)) adam mı oldunuz tez yaparak. Benim de lisans okulum seneye bitiyor ne konuşuyorsun. Ben jandarma astsubayliga başvurdum radyo tv okuduğum için almadılar öncelik tanımadılar ne zirvaliyorsun okumuş tezli cahil. Bundan sonra böyle haketten kol gibi geldi sana heralde bu karar.

Karagladio
Aday Memur
26 Ağustos 2017 00:38

Neden bu kadar zoruna gidiyor dostum sen mi karar veriyorsun boş bölüm olup olmadığına

Hadi madem boş bölüm bir çok arkadaşım trv mezunu ve polis oldu. Polislik bu kadar ciddiyetsiz ve boş mu görüyordun rtv mezunu polis olan var diye. Ha bu arada tezli kör cahil zoruna gitmesin.. ya da gitsin amaann:))

Muton, 7 yıl önce

Boş bi bölüm okuduğun için çağırmamışlar demekki boş insan

Karagladio
Aday Memur
26 Ağustos 2017 00:51

Muton denen kendini yüksek lisans yapıyor diye ordinaryus sana denilecek en güzel iltifat yüksek tezli kör cahil demek olacaktır. Kendinde ki bu egonu yenmedikçe sen daha çok tez yazarsın. Askerliğini yaptın mı bilmiyorum ama muhtemelen askerden kaçmak için yüksek lisans yapiyorsun ben bilirim senin gibilerini. Önlisanscilara karşı yaran çok derin olduğu kanısındayım seninle çok oynamışlar bence. Merak etme ben seneye lisans mezunu olucam yaran biraz kapanır belki.Yaşım da diğer senelerin pomem alimi icin gayet müsait daha 2 senem var basvuru hakki olarak ve önümde açık. Kpss önlisans puanım da 84. Senin bencilliğin ve senin gibilerin çırpınışları boşa son olarak seni daha muhatap almayacağım için diyorum ki. Nolduuu zoruna mı gitti :)

Karagladio, 7 yıl önce

Neden bu kadar zoruna gidiyor dostum sen mi karar veriyorsun boş bölüm olup olmadığına

Hadi madem boş bölüm bir çok arkadaşım trv mezunu ve polis oldu. Polislik bu kadar ciddiyetsiz ve boş mu görüyordun rtv mezunu polis olan var diye. Ha bu arada tezli kör cahil zoruna gitmesin.. ya da gitsin amaann:))

Muton
Aday Memur
26 Ağustos 2017 00:56

Zoruma giden bişey yok dostum 29 ağustos da komiserlik sınavına giriyorum askerliğimi batman sason da yaptım uzun dönem olarak önün açıksa yolunda açık olsun herkesin hakkında hayırlısı olsun demek istediğim pomem 657 ye tabii olacak devlet memurunun lisans kpss harici alınması sizden önce bu mesleğe girenlerin hakkına giriliyor 2senelik okul mezunu arkadaşlar meslekde hangi kısemden başlayacak ? Aynı kıdem derecesinden başlanırsa ortaya konulacak olan eşitsizliğin bedeli nasıl ödenecek ?

Karagladio, 7 yıl önce

Muton denen kendini yüksek lisans yapıyor diye ordinaryus sana denilecek en güzel iltifat yüksek tezli kör cahil demek olacaktır. Kendinde ki bu egonu yenmedikçe sen daha çok tez yazarsın. Askerliğini yaptın mı bilmiyorum ama muhtemelen askerden kaçmak için yüksek lisans yapiyorsun ben bilirim senin gibilerini. Önlisanscilara karşı yaran çok derin olduğu kanısındayım seninle çok oynamışlar bence. Merak etme ben seneye lisans mezunu olucam yaran biraz kapanır belki.Yaşım da diğer senelerin pomem alimi icin gayet müsait daha 2 senem var basvuru hakki olarak ve önümde açık. Kpss önlisans puanım da 84. Senin bencilliğin ve senin gibilerin çırpınışları boşa son olarak seni daha muhatap almayacağım için diyorum ki. Nolduuu zoruna mı gitti :)

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 02:37

Ben bu zaman kadar 5 kez polislik için sınava girdim. Kaldı ki en son paem ile birlikte 6 kere olacak. Kpss puanlarım hiçbir zaman 70in altına dahi düşmedi, en sonra 2016 puanım 82 2017 puanım ise 85. Spor puanlarım bayanlarda saniye yüksekken dahi 45 in üzerine hiçbir zaman çıkmadı. Sen hangi niteliksizlikten bahsediyorsun?

Sınavı kendimiz hakkımızla kazanalım dedik torpil bulmadık hak yemeyelim dedik yedek yedek kaldım diye mi kendinde böyle abuk sabuk bir şeyler söyleme hakkını buluyorsun. Pardon ama bu durumda dahi sana tam olan giren ile çıkan nedir?

Erkeklerde 9 bin alım olurken bayanlarda 1 alım oluyor bilgi eksikliğini tamamlayayım bu arada. Bin kişilik alım İçin dönem dönem en az 15 bin başvuru gerçekleşiyor bayan adaylarda bazı dönemler daha da fazla. Bu kadar insanın arasında dürüstçe hak ederek girmeye çalışmak mı yanlış olan? Çok gördük 60 KPSS 53 spor ile asil kazananları böyle olduğumda arkamızda dayım var diye asil kazandım diye artistlik yapıp sonrada aaa hayır ben hakkkmla girdim dediğim de hoşuna mı gidecekti. Dürüstçe doğru olanları yazıyorum diye mi hoşuna gitmiyor?

Son olarak bu söylediklerim tam olarak nerene dokunuyor?

Dipnot: Durduk yere bana neden yazıyorsun sonrada yazdıklarımdan rahatsız oluyorsun? Derdin nedir tam olarak?

arkeomania, 7 yıl önce

Evet giremediğin mesleğin profesörlüğüne soyunuyorsun. Çok nitelikli bir arkadaşsın belli oluyor. Polis oldun da engel mi oldular senin gibilere anca boş boş konuşur. İcraat sıfır çene bin beş yüz. Burada laf dalaşına gireceğine otur ders çalış hoş o da zor bu kapasiteyle

arzuturansoy
Kapalı
26 Ağustos 2017 02:39

Yine sacma tartismalar baslamis????

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 04:48

Demek ki bak girdiğin mülakatlarda komisyon sendeki cevheri keşfetmiş :)

Bu çok yetenekli çok donanımlı nitelikli biri polis yapıp harcamayalım bu arkadaşı gidip tübitakta çalışsın demişler:) Sen polis olsan yazık olur sana lütfen olma :) Zaten olacak gibi de görünmüyor:)

ayşe sanem, 7 yıl önce

Ben bu zaman kadar 5 kez polislik için sınava girdim. Kaldı ki en son paem ile birlikte 6 kere olacak. Kpss puanlarım hiçbir zaman 70in altına dahi düşmedi, en sonra 2016 puanım 82 2017 puanım ise 85. Spor puanlarım bayanlarda saniye yüksekken dahi 45 in üzerine hiçbir zaman çıkmadı. Sen hangi niteliksizlikten bahsediyorsun?

Sınavı kendimiz hakkımızla kazanalım dedik torpil bulmadık hak yemeyelim dedik yedek yedek kaldım diye mi kendinde böyle abuk sabuk bir şeyler söyleme hakkını buluyorsun. Pardon ama bu durumda dahi sana tam olan giren ile çıkan nedir?

Erkeklerde 9 bin alım olurken bayanlarda 1 alım oluyor bilgi eksikliğini tamamlayayım bu arada. Bin kişilik alım İçin dönem dönem en az 15 bin başvuru gerçekleşiyor bayan adaylarda bazı dönemler daha da fazla. Bu kadar insanın arasında dürüstçe hak ederek girmeye çalışmak mı yanlış olan? Çok gördük 60 KPSS 53 spor ile asil kazananları böyle olduğumda arkamızda dayım var diye asil kazandım diye artistlik yapıp sonrada aaa hayır ben hakkkmla girdim dediğim de hoşuna mı gidecekti. Dürüstçe doğru olanları yazıyorum diye mi hoşuna gitmiyor?

Son olarak bu söylediklerim tam olarak nerene dokunuyor?

Dipnot: Durduk yere bana neden yazıyorsun sonrada yazdıklarımdan rahatsız oluyorsun? Derdin nedir tam olarak?

FahriYNR
Memur
26 Ağustos 2017 08:40

Bu saatten sonra herşey nasip artık. lisans mezunları arasından seçilmesini isterdik ancak lise mezunlarının da dahil olmasından daha iyidir. bu hareket neyse.. yaa Allah yaa Nasip

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 09:43

İşte bak bende şu soruyu soruyorum ikidir ama sen hayırdır bi cevap veremiyorsun. Alsada almasada sanane sana giren çıkan ne? Ortada her ihtimalde de senin hayatını etkileyebilecek bir durum göremiyorum.

arkeomania, 7 yıl önce

Demek ki bak girdiğin mülakatlarda komisyon sendeki cevheri keşfetmiş :)

Bu çok yetenekli çok donanımlı nitelikli biri polis yapıp harcamayalım bu arkadaşı gidip tübitakta çalışsın demişler:) Sen polis olsan yazık olur sana lütfen olma :) Zaten olacak gibi de görünmüyor:)

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 11:12

Bana giren çıkan Yok da sana çok girip çıkmış anlaşılan. Kurduğun cümlelerden vizyonun ve seviyen belli oluyor.

ayşe sanem, 7 yıl önce

İşte bak bende şu soruyu soruyorum ikidir ama sen hayırdır bi cevap veremiyorsun. Alsada almasada sanane sana giren çıkan ne? Ortada her ihtimalde de senin hayatını etkileyebilecek bir durum göremiyorum.

algos123
Genel Müdür
26 Ağustos 2017 11:16

Önlisanslı arkadaşlara hayırlı olsun, lisanslılarda üzülmesin kimse kimsenin kısmetini yiyemez boşuna dert etmeyin.

Kısmetinizde yoksa isterlerse 20 bin lisans alsınlar yine giremezsiniz

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 12:22

Şuanda abuk sabuk sataşan sensin ben soru sorunca mı seviyesiz oluyorum?

He giren bana girer sanane seni ne ilgilendiriyor. Kimsin sen.

arkeomania, 7 yıl önce

Bana giren çıkan Yok da sana çok girip çıkmış anlaşılan. Kurduğun cümlelerden vizyonun ve seviyen belli oluyor.

Toplam 101 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi