Editörler : Pangaea

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2020 17:00

Zaten poku çıkık bir yermiş burası eski tarihli yazışmalara bakarsan görürsün her sene aynı şeyler bu seneye özgü değil yani :D

Butcher006, 4 yıl önce

İyice pokunu çıkardınız forumun cidden....

gtstn
Kapalı
23 Eylül 2020 17:03

herkesin bölümü farklıysa birden fazla makina mühendisinin kpssye girmesi imkansız. hani herkesin bölümü farklıya :D

pozitif06, 4 yıl önce

istedigin kadar calis boyle sacma sapan bir sinav olduktan

sonra yine yapamazsin, ustelik herkesin bolumu farkli,

bolume gore kadro sayisi da farkli oluyor, senin kadronu

yakarim demek pek mantikli degil !

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2020 17:33

Tek tek dusunme, bu sinava muhendisler, saglikcilar,

teknikerler ve daha niceleri giriyor. Sen muhendissin,

sinavdan 100 alsan bile teknikerlik kadrosuna giremezsin,

onu diyorum :)

gtstn, 4 yıl önce

herkesin bölümü farklıysa birden fazla makina mühendisinin kpssye girmesi imkansız. hani herkesin bölümü farklıya :D

mulazimshu
Yasaklı
26 Eylül 2020 10:01

Hehehe oldu canım 3 5 şizofrenin kuruntusu yüzünden koskoca sınav iptal edilecek. Bir ileri-geri tartışmasıyla başladı her şey, şizofreninin geldiği boyuta bakın: https://hizliresim.com/s/upload-success

Gördüğünüz gibi, uydurmanın sınırı yok. Sınavda soruyu yanlış okuyup da iptalini istemek nasıl bir bencilliktir anlamış değilim. Neyse, kendiniz çalıp oynayın işte. Zaten bir şey olacağı yok :))

mulazimshu
Yasaklı
26 Eylül 2020 10:04

Şizofreninin boyutlarını gösteren görsel: https://hizliresim.com/A6QzlA

mulazimshu, 4 yıl önce

Hehehe oldu canım 3 5 şizofrenin kuruntusu yüzünden koskoca sınav iptal edilecek. Bir ileri-geri tartışmasıyla başladı her şey, şizofreninin geldiği boyuta bakın: https://hizliresim.com/s/upload-success

Gördüğünüz gibi, uydurmanın sınırı yok. Sınavda soruyu yanlış okuyup da iptalini istemek nasıl bir bencilliktir anlamış değilim. Neyse, kendiniz çalıp oynayın işte. Zaten bir şey olacağı yok :))

Kalee-1617
Memur
26 Eylül 2020 10:22

Hocam ben de denemelerde 100 ün altına düşmüyordum genelde. Hatta uzman kariyer zor dediler sınavdan önce onun tgsini çözdüm 110 yaptım. En kötü netim uzman kariyerde 97 idi son zamanlarda sınavda 92 yapabildim ancak . Sizin cevrenizdekilerde böyle mi yoksa bu sınavı yapanlar çoğunlukta mı

Bahçe21, 4 yıl önce
hocam hiç 95 in altına düşmedim sene başındaki ilk denemem hariç ilk denemem de 92 falandı. Yani yine 90 altı değildi( ama öyle 110 lara falan çıkmıyordum en yüksek 108 yapmisligim vardı) sınavda 86.75 yaptım

Realistinsan
Aday Memur
26 Eylül 2020 12:45

Türkçede para sorusu ve virgul sorusunun soru kökü ve coğrafya "ILERI" soru kökü hatalı.binlerce insanında aynı zamanda 1980 öncesi sorulduğu belirtiliyor.Kömür sorusunda ise Kozlu olmadigıni söyleyenler var.Başıma gelmemiş olsa ihtimal vermezdim ama tavsiyem sana kendini boşuna yorma.zaten sadece biz soru köklerimiz hatalı dediğimiz için iptal edelim demeyecekler.Kitapçiklarımizi sinav açiklandiktwn sonra kontrol edip sınavı o şekilde iptal edecekler.Çunkü kiminin sorusu doğru kiminin ki hatalıykan ÖLÇME SİNAVİ OLAN KPSS amacina ulasamayacagi icin HÜKÜMSÜZ olacak ve iptal olacak.Önceden herkesdeki soru hatalı olurdu ve hatalı soru iptal olurdu sorun olmazdi.Ancak durumlar çok farklı.

mulazimshu, 4 yıl önce

mulazimshu
Yasaklı
26 Eylül 2020 14:43

Bir insan nickiyle bu kadar mı uyumsuz davranışlar sergiler yahu. Bak realist olmayan insan, sana bir sır vereyim:Sınav asla iptal olmayacak, iki dakika gerçekçi ol. Soruların alenen çalındığı, şifreli soruların ortaya çıktığı sınavlar iptal olmadı bu ülkede. Sen sınavı beğenmeyip, hatalar uydurup iptal olmasını umuyorsun diye hiçbir sınav iptal olmaz. Bırak sınavı, tek bir soru dahi iptal olmayacak bu sınavda. Buna eminim.

Git ve aynaya karşı kendine itiraflarda bulun. KPSS 2020'yi hakkıyla yapamadın. Soruları yanlış okudun, basit hatalar yaptın, belki yetersiz çalıştın. Burada boşu boşuna enerji harcamanın alemi yok. Diğer sınava daha iyi hazırlan.

Üstte paylaştığım görselde adam "bende 1. meşrutiyet yazıyordu" diyor ya. Bunu görünce sizin de hataları kafanızdan uydurduğunuza iyice emin oldum. Psikolojik rahatlama mı sağlıyor ne yapıyor, niye yapıyorsunuz bunu bilmiyorum ama bir an önce aklınızı başınıza toplamanız yararınıza olacak. Atı alan Üsküdar'ı geçti. KPSS 2020'yi kazanan kazandı. Boşu boşuna kafa şişirmeyin de gerçekten gerekli konuları konuşalım. Hadi bakalım başarılar.

Realistinsan, 4 yıl önce

Türkçede para sorusu ve virgul sorusunun soru kökü ve coğrafya "ILERI" soru kökü hatalı.binlerce insanında aynı zamanda 1980 öncesi sorulduğu belirtiliyor.Kömür sorusunda ise Kozlu olmadigıni söyleyenler var.Başıma gelmemiş olsa ihtimal vermezdim ama tavsiyem sana kendini boşuna yorma.zaten sadece biz soru köklerimiz hatalı dediğimiz için iptal edelim demeyecekler.Kitapçiklarımizi sinav açiklandiktwn sonra kontrol edip sınavı o şekilde iptal edecekler.Çunkü kiminin sorusu doğru kiminin ki hatalıykan ÖLÇME SİNAVİ OLAN KPSS amacina ulasamayacagi icin HÜKÜMSÜZ olacak ve iptal olacak.Önceden herkesdeki soru hatalı olurdu ve hatalı soru iptal olurdu sorun olmazdi.Ancak durumlar çok farklı.

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi