Editörler : ayşegül bgm
28 Nisan 2019 23:07

Her ay ağzımıza bal çalıyorlar resmen hadi bu ay da bunun için birbirinizi yiyin der gibi
anestezimerve, 5 yıl önce
Yaaa haklısınız öyle gerçekten yoksa nasıl oyalanacaktık :D
28 Nisan 2019 23:11

Videoyu izlediniz mi Bakanlıkta mı konuşma geçiyor yetkili biri olduğu kesin mi..? Dediğinizde çok haklısınız sorumsuzluk bu yaptıkları resmi bi açıklama olsa tamam ama o bile değil
birhemşireee, 5 yıl önce
Her ay ağzımıza bal çalıyorlar resmen hadi bu ay da bunun için birbirinizi yiyin der gibi
28 Nisan 2019 23:33

Bakanlıktan yetkili biri diyorlar sonra da video kaldırılmış deniliyor anlamıyorum hayırlısı taş olsa çatlardı kimse bizim sabrımızı sorgulamasın ortada her şey haziranı da bekleriz :)
anestezimerve, 5 yıl önce
Videoyu izlediniz mi Bakanlıkta mı konuşma geçiyor yetkili biri olduğu kesin mi..? Dediğinizde çok haklısınız sorumsuzluk bu yaptıkları resmi bi açıklama olsa tamam ama o bile değil

goko59
Aday Memur
28 Nisan 2019 23:56

Resmî bir açıklama değil fakat bir konferansta konuşulmuş Mart ayı gibi söylenmiş o sözler.Ki sppde buna benzer şeyler söyledi geçen hafta.Mezunlar yetişiyor yani atamaya

29 Nisan 2019 00:43

Videonun silinmesine sebep nedir ki eğer videodaki gerçekten bakanlıktan yetkili kişi ise umarım yalan olmaz bu durumda :)
birhemşireee, 5 yıl önce
Bakanlıktan yetkili biri diyorlar sonra da video kaldırılmış deniliyor anlamıyorum hayırlısı taş olsa çatlardı kimse bizim sabrımızı sorgulamasın ortada her şey haziranı da bekleriz :)
29 Nisan 2019 00:43

Yaaa ahahajzj valla neredeyse ağlayacak durumdayız ama şu yorum beni güldürdü valla çok sağol. :D bende düşünüyordum zaten mayıs ayı neyi düşünerek geçecek diye iyi oldu bu. Yaa artık şu atıp tutanlar bi sussa da bizde şu mayıs ayını sakince geçirsek zaten bu ay illaki dananın kuyruğu kopacak kopmak zorunda ha yine boş geçerde mayıs ayıda işte o zaman atamalardan şüphe duyacağım. Bide üstte arkadaş şey yazmış işte 20bin alınırsa 2019ları beklerler çünkü geriye kalan 10bin az olduğundan bu sefer onlara haksızlık olur falan gibi. Kalıbımı basarım bakanlık bu kadar ince ayrıntı düşünüyorsa. Asla düşünmez. Bence onlar için ay 2018lilere haksızlık mı oldu ay yok 2019luları beklemeyelim falan gibi bir ayrıntı hiç düşünmüyorlar. Akıllarındaki tarihi uygulayacaklar.
birhemşireee, 5 yıl önce
Önümüzdeki 1 ayın tartışması da belli oldu. 20 binin nasıl bi dağılım şeklinde olacağı. Mayıs boş geçecekti yoksa.

hilalby
Aday Memur
29 Nisan 2019 01:32

bunca insan bekliyorken böyle bir haberin tek bir Facebook sayfasında yayınlanması, onun da silinmesi ilginç. umarım iyi kötü, net bir şey çıkar.
29 Nisan 2019 04:14

birisi paylaşmıştı onada başka bir sağlıkçı arkadaş atmıs hatta haberi olmadan attım ama insanların böyle iyi haberlere ihtiyacı var diyede yazmıştı... bende emin olamadım o yüzden böyle bi kpnu açtım ne düşünüyorsunuz dedim bi arkadaş bu yıl çekilmiş çünkü sağlık bakanlıgı logosu bu yıl değişti diye söykemde bulundu ama inanmak istediğimden mi bilmiyorım ama kafamda o kadar aoru işareti olmasına rağmen o soru işaretlerini gidermek için burada düşünceleri paykaşsın arkadaşlar diye paylaştıö soru işaretleri silinmese bile inanmak istiyorum ...
hilalby, 5 yıl önce
bunca insan bekliyorken böyle bir haberin tek bir Facebook sayfasında yayınlanması, onun da silinmesi ilginç. umarım iyi kötü, net bir şey çıkar.
29 Nisan 2019 17:35

++
hilalby, 5 yıl önce

talibim
Aday Memur
13 Temmuz 2019 03:12

Logo tasarımı konusunda 2 firmadan destek alındığı bunlardan birinin https://yasinozkaraca.com.tr nin sahibi olduğu diğerinin ise yabancı olduğu söyleniyor. Yerli firmamı kalmamış

13 Temmuz 2019 06:28

Hey gidi zaman hey. Su gibi akıp geçmiş mübarek ne yollardan geçmişiz be. Bekle bekle hala bekliyoruz. İnşallah ağustosta iyi bir şeylerin başlangıcı olacak. Ama baya iyi sabretmişiz ha fakat iyi sabretmişiz. Ne sabretmişiz be.
Buse Filakia, 5 yıl önce
Yaaa ahahajzj valla neredeyse ağlayacak durumdayız ama şu yorum beni güldürdü valla çok sağol. :D bende düşünüyordum zaten mayıs ayı neyi düşünerek geçecek diye iyi oldu bu. Yaa artık şu atıp tutanlar bi sussa da bizde şu mayıs ayını sakince geçirsek zaten bu ay illaki dananın kuyruğu kopacak kopmak zorunda ha yine boş geçerde mayıs ayıda işte o zaman atamalardan şüphe duyacağım. Bide üstte arkadaş şey yazmış işte 20bin alınırsa 2019ları beklerler çünkü geriye kalan 10bin az olduğundan bu sefer onlara haksızlık olur falan gibi. Kalıbımı basarım bakanlık bu kadar ince ayrıntı düşünüyorsa. Asla düşünmez. Bence onlar için ay 2018lilere haksızlık mı oldu ay yok 2019luları beklemeyelim falan gibi bir ayrıntı hiç düşünmüyorlar. Akıllarındaki tarihi uygulayacaklar.

abcdefghjklm
Kapalı
13 Temmuz 2019 08:31

görende 2 yıl geçmiş zanneder 3 ay geçmiş hey gidi zaman diyor
Buse Filakia, 5 yıl önce
Hey gidi zaman hey. Su gibi akıp geçmiş mübarek ne yollardan geçmişiz be. Bekle bekle hala bekliyoruz. İnşallah ağustosta iyi bir şeylerin başlangıcı olacak. Ama baya iyi sabretmişiz ha fakat iyi sabretmişiz. Ne sabretmişiz be.
13 Temmuz 2019 09:55

Ya sadece muhalefet olmak için yazan insanlar çok sinir bozucu. Orda sadece yazdığım yazanın üstünden geçen zamanı kastetmedim. Beklemeye başlayalı aylar oluyor. Ha evet yazımın üstünden 3 ay geçmiş ama bana 3 yıl gibi geçtiği için su gibi geçmiş diye kinaye yaptım ama anlayamazsınızzzz.
abcdefghjklm, 5 yıl önce
görende 2 yıl geçmiş zanneder 3 ay geçmiş hey gidi zaman diyor

abcdefghjklm
Kapalı
13 Temmuz 2019 10:02

işte ahir zaman alametleri bunlar zamanın nasıl geçtiğini felan anlamamak kıyamet yaklaşıyor yani
Buse Filakia, 5 yıl önce
Ya sadece muhalefet olmak için yazan insanlar çok sinir bozucu. Orda sadece yazdığım yazanın üstünden geçen zamanı kastetmedim. Beklemeye başlayalı aylar oluyor. Ha evet yazımın üstünden 3 ay geçmiş ama bana 3 yıl gibi geçtiği için su gibi geçmiş diye kinaye yaptım ama anlayamazsınızzzz.
Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi