Editörler : E.Kayı Han
24 Haziran 2022 13:18

Sakarya Ceza infaz Kurumları

Sakaryada çalışan arkadaşlarım maaş ile anlaşmalı olduğunuz banka ismini ogrenebilirmiyim

Skolyoz
Şef
24 Haziran 2022 19:14

?

E.Kayı Han
Editor
24 Haziran 2022 19:48

Hangi cezaevinde çalışıyorsunuz siz?

Skolyoz
Şef
24 Haziran 2022 19:50

Ben henüz başlama yapmadım hocam daha yeni Tayin çıktı fakat şuan ilişik kesmeler durdurulduğu için baslama yapamıyoruz. Bayramdan sonra nasipse
E.Kayı Han, 2 yıl önce

Hangi cezaevinde çalışıyorsunuz siz?

E.Kayı Han
Editor
24 Haziran 2022 19:55

Öncelikle tayinin hayırlı olsun. Bilmen gerekirdi Adalet Bakanlığı, bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlar Vakıfbank'tan maaş alıyor.

Skolyoz, 2 yıl önce
Ben henüz başlama yapmadım hocam daha yeni Tayin çıktı fakat şuan ilişik kesmeler durdurulduğu için baslama yapamıyoruz. Bayramdan sonra nasipse

Skolyoz
Şef
24 Haziran 2022 19:56

Ben farklı kurumdan geliyorum acikcasi bizde il bazında müdürlük anlaşma yapar ve gittiğin ilde maaş bankaları farklı olur bilmiyordum bunu teşekkür ederim.
E.Kayı Han, 2 yıl önce

Öncelikle tayinin hayırlı olsun. Bilmen gerekirdi Adalet Bakanlığı, bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlar Vakıfbank'tan maaş alıyor.

E.Kayı Han
Editor
24 Haziran 2022 19:58

Adalet bakanlığında 2007 yılından bu yana anlaşmalar bakanlık tarafından yapılıyor.

Skolyoz, 2 yıl önce
Ben farklı kurumdan geliyorum acikcasi bizde il bazında müdürlük anlaşma yapar ve gittiğin ilde maaş bankaları farklı olur bilmiyordum bunu teşekkür ederim.
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi