Editörler : ayşegül bgm

odyometrist63
Aday Memur
08 Nisan 2020 00:10

birilerine vekalet veremiyor muyuz?o bizim yerimize alsın var mı öyle birşey

vitamineral
Aday Memur
08 Nisan 2020 00:11

evet noterden vekalet verebiliyorsun. ama benim için sorun şu ki,diploma il sağlığa tescil için gitmiş ve dönmemiş.dönse bile okula sokmuyorlar teslim etmiyorlar

odyometrist63, 4 yıl önce

birilerine vekalet veremiyor muyuz?o bizim yerimize alsın var mı öyle birşey

Desenrascanço
Aday Memur
08 Nisan 2020 00:25

Ben konu hakkında cimere yazdım sizde yazın. Ben e devletten alacağım mezuniyet belgesini noterde aslı gibidir diye onaylatıp götüreceğim. Sorun yapacaklarını sanmıyorum çünkü elimizde olan bir durum değil.

Atanamayanlar34
Aday Memur
08 Nisan 2020 00:29

Sağlık dışında bi sektörde çalışıyordum. Yarın istifa vericem. bir sorun olmaz değil mi ?

vitamineral
Aday Memur
08 Nisan 2020 01:07

tavsiyeniz üzerine sorunumuzu anlatan güzel bir yazı yazdım. umarım en kısa sürede dönüş yaparlar

Desenrascanço, 4 yıl önce

Ben konu hakkında cimere yazdım sizde yazın. Ben e devletten alacağım mezuniyet belgesini noterde aslı gibidir diye onaylatıp götüreceğim. Sorun yapacaklarını sanmıyorum çünkü elimizde olan bir durum değil.

Desenrascanço
Aday Memur
08 Nisan 2020 01:13

Umarım.

vitamineral, 4 yıl önce

tavsiyeniz üzerine sorunumuzu anlatan güzel bir yazı yazdım. umarım en kısa sürede dönüş yaparlar

irem8169
Aday Memur
08 Nisan 2020 01:18

bende öyle yapacağım elimizde olan bir durum değil kabuletmeliler

selç
Aday Memur
08 Nisan 2020 02:02

konu takip +++

irem8169
Aday Memur
08 Nisan 2020 09:40

atandığım hastane ile konustum kesinlikle diploma veya üniversitenin veceği meuniyet belgesi olmalıi

irem8169
Aday Memur
08 Nisan 2020 09:42

atandığım hastane ile konustum az önce duyuruda yazan diploma veya yerine gececek belgeleri istiyorlar maduriyetinizi il sağlık müdğrlüğü ile görüşün dediler

Desenrascanço
Aday Memur
08 Nisan 2020 10:39

Arkadaşlar atandığım sağlık müdürlüğüyle görüştüm. Benim mezuniyetim henüz 1 aylık olduğu için diplomada sıkıntı yapmayacaklarını e devletten alınan mezun belgesinin yeterli olduğunu (yinede yanımda lise diplomamı götürme imkanı varsa götürmemi) söylendi. Ancak diploma tarihi önceki yıllar olupta almamış olanlara sıkıntı çıkabileceği belirtildi.

AnesteziDem
Aday Memur
08 Nisan 2020 10:43

Atandigimiz hastanenin hangi bolumunu arıyoruz bu konu icin?

sevshem
Aday Memur
08 Nisan 2020 18:42

Arkadaşlar hastanenin insiyatifine kalmış bir şey ama normalde her hastane e-devlet belgesini kabul etmek zorunda. Diplomanızı almanızın mümkün olmadığını söyleyin. Benim hastanemdirekt kabul etti diplomanızı sonra getirirsiniz e-devlet belgesi şimdilik yeterli dedi. Sicile bağlanıp sorun.

irem8169
Aday Memur
08 Nisan 2020 22:16

hangı hastaneye atandınız acaba

sevshem, 4 yıl önce

Arkadaşlar hastanenin insiyatifine kalmış bir şey ama normalde her hastane e-devlet belgesini kabul etmek zorunda. Diplomanızı almanızın mümkün olmadığını söyleyin. Benim hastanemdirekt kabul etti diplomanızı sonra getirirsiniz e-devlet belgesi şimdilik yeterli dedi. Sicile bağlanıp sorun.

Seera
Aday Memur
09 Nisan 2020 11:17

Arkadaşlar selam. Atandığınız kurumla mutlaka görüşün gerçekten anlayışla karşılıyolar sanırım. Ben Ankara şehir hastanesi yle görüştüm. Diplomayı sorun etmediler. E-devlet üzerinden mezuniyet belgesi yeterli. Fakat daha sonra uygun bir zamanda diplomayı teslim etmek şartıyla denildi. Sizde kendi kurumunuzla görüşüp ondan sonra çözüm arayın bence.

İyi şanslar

saglık1995
Aday Memur
09 Nisan 2020 13:10

Arkadaslar bende aradim mezuniyet belgesi yeterli dediler ayrica sadece orda dilekce yaziyormusuz diplomayi alamadigimiza dair,, bencede kurumu arayin sorun. Birde 2 fotograf yerine 6 ftograf istediler , saglik raporu icinde saglik ocagindan alabilecegiimi soylediler,, bence herkes aramali

Dark b
Memur
18 Aralık 2020 16:29

tamamen aynı durumdayim naptiniz siz :( nası hallettiniz?

vitamineral, 4 yıl önce

3 farklı ilin il sağlık müdürlüğüyle görüştüm.

"kesinlikle diploma,noter onaylı kopyası veya okuldan alacağınız imzalı mühürlü geçici mezuniyet belgesi şart" dediler. ne yapacağız biz :/

Dark b
Memur
18 Aralık 2020 16:43

selam naptiniz ayni durumdayim da çözüm bulundumu

Ben AÖF mezunuyum ve diplomam AÖF bürosunda ancak korona nedeniyle AÖF büroları ikinci bir emre kadar kapalı. YÖKSİS ve e devlette mezuniyet belgem var. Bu benimle alakalı bir eksiklik değil. Bu konuda mağduriyet yaratılmaz umarım.

Dark b
Memur
18 Aralık 2020 16:46

selam sonuca ulastiniz mi ben de ayni durumdayim :(((((((

niles19
Aday Memur
18 Aralık 2020 17:09

Bulunduğunuz yerde bir tanıdığınız varsa noterden vekalet verin diplomami alabilir diye alıp postalasin ben öyle yaptım

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi