Editörler : Pangaea
15 Şubat 2020 12:00

Şeker fabrikası mülakatı ( büro personeli)

büro personellerinin mülakatı başlamadı ama diğer bölümlerden mülakata girenler bir kaç tüyo paylaşabilir mi ? genel kültür olarak çoğunlukla ne soruyorlar merak ediyorum.paylaşanlardan Allah razı olsun şimdiden..çünkü inanılmaz gerginim ve sanırım rezil olmaktan da korkuyorum .torpil olacağı aşikar ama en azından sorulardan bir kaçına cevap verebilmek moral olacak bana :(

gulo73
Kapalı
16 Şubat 2020 00:01

Bende konu açtım bu konuyla ilgili çok fazla okuyan var ama bir kişi bile bişey yazmamış girenlere de yazdım ama cvp yok siz ne zaman gireceksiniz hangi il için

sevgiyılmaz00
Aday Memur
16 Şubat 2020 00:21

anladım..bencillik mi diyelim yoksa vurdumduymazlık mı bilemedim :) Allah herkesin kalbine göre versin..ben pazartesi günü gireceğim size neler sorulduğunu söylerim..

gulo73, 4 yıl önce

Bende konu açtım bu konuyla ilgili çok fazla okuyan var ama bir kişi bile bişey yazmamış girenlere de yazdım ama cvp yok siz ne zaman gireceksiniz hangi il için

lks16
Aday Memur
16 Şubat 2020 11:21

WhatsApp grubunda değilsiniz sanırım . WhatsApp üzerinden bicok soru paylaşıldı .
gulo73, 4 yıl önce

gulo73
Kapalı
16 Şubat 2020 11:32

Hangi gurup yazarmisiniz paylaşılan bilgileri rica etsek

sevgiyılmaz00
Aday Memur
16 Şubat 2020 11:35

gruptan haberimiz yok..zaten yeni üye oldum siteye ve sınavım yarın :) siz çok sorulan sorulardan bir iki tanesini yazsar mısınız?en azından neler soruyorlar az çok tahminimiz olur.

lks16, 4 yıl önce
WhatsApp grubunda değilsiniz sanırım . WhatsApp üzerinden bicok soru paylaşıldı .

lks16
Aday Memur
16 Şubat 2020 11:36

https://chat.whatsapp.com/HsSC4giGTgGBqaPlppN1eE
sevgiyılmaz00, 4 yıl önce

gruptan haberimiz yok..zaten yeni üye oldum siteye ve sınavım yarın :) siz çok sorulan sorulardan bir iki tanesini yazsar mısınız?en azından neler soruyorlar az çok tahminimiz olur.

sevgiyılmaz00
Aday Memur
16 Şubat 2020 12:05

bu vesileyle grubu bilmeyenler de öğrenmiş olur..hepimiz adına teşekkür ederim:)

lks16, 4 yıl önce
https://chat.whatsapp.com/HsSC4giGTgGBqaPlppN1eE

lks16
Aday Memur
16 Şubat 2020 12:06

rica ederim :)

bu vesileyle grubu bilmeyenler de öğrenmiş olur..hepimiz adına teşekkür ederim:)

16 Şubat 2020 13:10

Soruları paylaşma imkanınız var mı yine de burdan

knowledgeable
Aday Memur
16 Şubat 2020 14:31

arkadaşlar şeker fabrikaları personeli için mülakata giren var mı nasıl soru soruyorlar ?

16 Şubat 2020 19:52

Whatsup grubuna nasıl dahil oluyoruz.paylaştığınız bağlantı açmıyo.ne yapmam lazım acaba

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi