Editörler : Lanet
24 Ekim 2009 23:44

Bilgisayar ile alâkalı teknik sorularınız için bu konu başlığını kullanınız

Benzer konu başlıkları yazışmaya kapatılacaktır.

koruma_33
Aday Memur
25 Ekim 2009 21:39

selam özür bir konu hakkında acaba bilgilendirebilirmisiniz world çıktısınız almak istediğim yazıyı nasıl çevirebilirim dikey-yatay yani

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
25 Ekim 2009 21:54

Word'ün sayfa düzeni kısmından yatay veya dikey gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.

xelilk
Kapalı
29 Ekim 2009 17:04

merhaba arkadaşım benim resimlerle ilgili bir sorunum var.

resimlerim d de duruyor. c ye format atacaktım.

vista cd si ile atarken, tüm bölümlere attığını farkettim. ancak format bitmemişti. bi kaç dakika içinde farkettim.

daha sonra xp cd si ile c ye format attım.

şuan resimlerimin %80 ni açılmıyor diyebilirim.

bu muhtemelen sıkıştırılmıştır.

ayrıca açılmayanların yazı rengi yeşil. bu sorun çözülebilirmi?

ihtarat
Aday Memur
31 Ekim 2009 15:49

arkadaşlar xp yı pc ye tekrar kurunca pc de kı bılgıler kaaybolur mu kaybolmaması için nasıl önlem alabılırız

şimdiden teşekkurler

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
31 Ekim 2009 15:54

İşletim sistemini kuracağınız bölüm tamamen silineceği için mevcut belgeleriniz de haliyle silinecektir.

AsiKraL41
Yasaklı
31 Ekim 2009 20:25

Bölümü Sil, yeni bölüm oluştur demezsen, disk biçimlendirme yapmazsan verilerin kaybolmaz arkadaşım...

**KAJAL**
Kapalı
31 Ekim 2009 22:21

iyi akşamlar laptobun kamerasını açamıyorum açmaya çalışınca

turn on the camera power by pressing Fn+F10 or cliking the'camera on'icon in popup menu.

diyor Fn+F10 yapınca da olmuyor nasıl açabilirim tşkler..

ali_sen
Memur
03 Kasım 2009 12:15

LÜTFEN REKLAM MAHİYETİNDE YAZILAR YAZMAYINIZ.

htcsysl_ing
Aday Memur
03 Kasım 2009 20:19

mrb arkadaşlar bilgisayarıma ve flash diskime trojan diye bir virüs bulaşmış antivirüs olarak esed nod 32 kullanıorum ama temizlenemior ne yapmam gerek ?

AsiKraL41
Yasaklı
03 Kasım 2009 22:53

htc sys, nod 32 yi geçici olarak terkedip,(uninstal edip) Kaspersky anti virüsün 30 günlük deneme sürümünü indirip ,kurun..Ve flash disk ile birlikte tüm sisteminizi taratın... O silecektir...

börtü
Kapalı
06 Kasım 2009 16:48

mrb arkadaşlar yardım ederseniz çok iyi olcak bu konuda bana.şimdi ben bugün msn açamadım açmak için bi program yükleyin diyodu yükledim çok uzun sürdü hatta yüklenmesi.ama bunun sonucunda msn değişti ama bide google gitti onun yerine bing geldi ve ben eski msn ve arama motoromu geri istiyorym yani google olsun istiyrm tekrar pek anlamıyorum bu işlerden açıkça anlatabilirseniz çok sewinirim çok teşekkür ederimm.

06 Kasım 2009 21:25

Bu gün msn yeni sürümünü yüklemem gerektiği konusunda uyarı yazısı geldi parolama girmeme rağmen açılmıyordu,yükledik mecburen ama epostalarıma bakamıyorum açılmıyor,acil bakmam gerekiyor yaardımcı olursanız sevinirim

AsiKraL41
Yasaklı
06 Kasım 2009 23:59

Msn ile ilgili oturum açma sorunu yaşayan arkadaşlar;

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=755603

bu linki inceleyin;)

hakan_fikrethan
Aday Memur
07 Kasım 2009 11:20

lg w2261vp-pf BENQ2200HD VE SAMSUN P2250 DVİ BU MONİTÖRLERDEN BİRİNİ ALICAĞIM YALNIZ FİYATLARI HEMEN HEMEN AYNI LG TERCİH EDİCEM GİBİ ÖZELLİKLERİNDEN DOLAYI AMA ÇOK KARARSIZIM LÜTFEN YARDIM EDİN.ARKADAŞLAR BU 3 MONTÖR ARASINDA OYLARINIZI İSTİYORUM.ÇOK ACİL

özlem8181
Kapalı
04 Aralık 2009 08:56

arkadaşlar benim sorunum da msn ile alakalı,sorunsuz açıyorum ama gelen mail sayfamı asla açamıyorum,bu arada son sürüm yüklü,bir bilgisi olan sayfama cevap atarsa çok sevinirim

serseri12
Kapalı
04 Aralık 2009 22:09

msn yüklerken mail kutusunu aktif etmemişsiniz o zaman onu aktif tmediğiniz zaman mail kutusunu açıldığı zaman msn direk kapatıor

05 Aralık 2009 17:33

slm arkadaşlar,msn yeni sürümünü yükledim,kamera sistemim çalışmıyor,yeniden bilgisayara format attırdım,orjinal antivirüs programıda yüklettirdim yine kamera sistemi açılmıyor,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teknik servisden arkadaşta getirdim oda yapamadı.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
05 Aralık 2009 18:52

Hangi işletim sistemini yüklediğinizde kameranız çalışmıyor?

AsiKraL41
Yasaklı
05 Aralık 2009 19:56

Ayrıca web kameranızın markası ve modeli nedir? Dizüstü bilgisayarda dahili olarakmı bulunuyor yoksa?

htcsysl_ing
Aday Memur
06 Aralık 2009 17:00

arkadaşlar worde google dan kopyaladığım resimi görüntüleyemiyorum ve boyutunda da ayarlama yapamıyorum sadece baskı önizlemede görebiliyorum resim kopyalanıyor yeri belli ama oynama yapamıorum boyutunda çıktı alıorum resim orda bilmeden ayarlarıylamı oynadım acaba yardımcı olurmusunuz...

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi