Editörler : swat3410E.Kayı Han
22 Mayıs 2019 19:32

Estetik ameliyat izim !

Öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar abiler kardeşler benim göğsümde jinekomasti vardı bende bu ameliyatı olurken simit bölgemdeki yağlardan da kurtulayım dedim ve hem yanlardan hem de göğüsten ameliyat oldum. Göğüsü liposuction işlemiyle aldılar küçücük 1 cm bile olmayan deliklerden girerek hallettiler fakat yanlarımda aşırı derecede yağ birikmesi olunca doktorum bana liposuction ile yağları çeksek bile gerdirme işlemi yapmamız gerek sarkar dedi. bende sadece yanlarımı gerdirtecek şekilde ameliyat oldum. Ameliyata ait bir kaç fotograf atıyorum çıkan parçaları mideniz kaldırırsa :) Bu arada sporla neden yapmadın diyenler jinekomastinin tek çözümü malesef ameliyattı bende fırsattan istifade yanları da aldırayım dedim :)

Şimdi ben bu ameliyat izlerinden elenir miyim? aşagıya fotografları görebileceğiniz linki atıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. :) Bu dönem lisans mezunu oluyorum kısmetse pomem deneyeceğim.

Bu fotograf sadece yanlarımdan çıkanlar :) Deriyle beraber kesip alındı sarkma da olmaması için. ( Midesi hassas olanlar bakmasın lütfen :D )

https://hizliresim.com/NL6Wy5

Bu fotoğrafta ise şuan yanlarımda olan dikişler. Fotografta biraz kötü görünmüş fakat gerçekte böyle değil. Zaten o dikişlerin %90 ı estetik dikiş oldu sadece sonlara doğru normal dikiş attılar.

https://hizliresim.com/P74649

Arkadaşlar sizce bu ameliyat izinden elenir miyim her iki kasık tarafımda da bu ameliyat izi var. Yönetmeliğe baktım estetik ameliyatlarında eğer dış görünüşünde anormallik vs yoksa sıkıntı yok yazıyor fakat sizlerin de görüşünü almak isterim. Bu fotograf ameliyattan 4 gün sonra çekildi. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Yusuf9995
Aday Memur
22 Mayıs 2019 22:13

++

Yusuf9995
Aday Memur
22 Mayıs 2019 22:53

Yok mu bilen :/

PSZICHO
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 23:04

estetik ameliyatı pek önemsemıyorlar. orada bırkac kere denk gelmıstım.göğüs yaglarını aldıranlara. amelıyat olmussun dıyıp gecırmıslerdı.sorun cıkarmamıslardı.eger cok dıkkat ceken bır ız yoksa sorun olacagını dusunmuyorum.

PSZICHO
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 23:06

ayrıca o ilk attıgın fotografın amacı ne? paylasıpta mıdesı hassas olanlar bakmasın dıye bıse olmuyor malesef. midem hassas degıl. ama yıne de o cok hos durmuyor bılgın olsun.

Yusuf9995
Aday Memur
23 Mayıs 2019 00:37

Hocam bel bölgemdeki ameliyat izi ortada. %90 ı estetik dikiş zaten 1-2 aya daha da küçülecektir daha taze dikişler. Bakalım ne olacak hayırlısı.

Yusuf9995
Aday Memur
23 Mayıs 2019 09:39

+++

Yusuf9995
Aday Memur
23 Mayıs 2019 16:43

yahu kimse bilmiyor mu :D

xgametr
Yasaklı
23 Mayıs 2019 19:34

yönetmeliği okudunmu hiç ,ne yazıyor diye ?
Yusuf9995, 5 yıl önce

yahu kimse bilmiyor mu :D

Yusuf9995
Aday Memur
23 Mayıs 2019 19:37

Okudum, estetik ameliyatından sonra vücutta harekete yönelik herhangi bir engel yoksa kabul edilir yazıyor fakat benim dikiş izleri biraz büyük o yüzden biraz tırsıyorum :/

Yusuf9995
Aday Memur
26 Mayıs 2019 16:15

++

Yusuf9995
Aday Memur
31 Mayıs 2019 23:25

++

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler