Editörler : Pangaea
13 Haziran 2019 00:13

Memurlar.net Mühendisleri artık haber yap

Bu site sadece öğretmen ve sağlıkçıların mı sitesi anlamadık.Günlerdir twitter da çabalıyoruz mühendis ve mimar atamaları için öğretmen olsaydı çoktan 10 kere haber yapmıştınız öğretmen atanamıyor diye bizimde sesimizi duyurun artık !..

carentan
Aday Memur
13 Haziran 2019 08:49

+++

kahv6da2miz
Kapalı
13 Haziran 2019 09:18

Memurlar.net için mühendis ve mimarlar önemsiz haber yapmazlar

kurti8
Aday Memur
13 Haziran 2019 10:36

mühendisleri haber yapmama ısrarı neden ?Sizde mi bizi yok sayıyorsunuz ?

Zaferleri
Aday Memur
13 Haziran 2019 13:51

+

latifsah
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:12

+

Burakozturkk
Aday Memur
13 Haziran 2019 14:26

+

firat4545
Aday Memur
13 Haziran 2019 19:42

+

Cnsçevre
Aday Memur
13 Haziran 2019 19:52

Verdigimiz emeklere üzülüyoruz artık o kadar çalış çabala birlik ol günlerce tweterda tt ol ama kimse seni görmesin duymasın resmen ikinci sınıf insan muamelesi görür olduk

castillo
Şube Müdürü
13 Haziran 2019 21:35

+++

firat4545
Aday Memur
13 Haziran 2019 22:27

Neden haber yapılmıyor gerçekten çok tuhaf.

turuncu çorap
Aday Memur
15 Haziran 2019 19:41

Haber gönder butonu'ndan da yazdım burdan da yazalım, maksat sesimiz duyulsun.

Forumda tıklamaların, günlük ziyaretlerin önemli bir kısmını mühendisler oluşturuyor. Öğretmenhemşire, bekçi alımları binlerce olurken mühendis alımları 3 hanelere zor ulaşıyor. Ki mühendislerde yüksek puanlarda yığılmalar daha fazla. Çok önemli bir mağduriyet var. Ayrıca işsiz mühendis sayısı 100 bine merdiven dayadı. Haziran mezunları ile birlikte 100 bin de aşılacak.

Memurlar.net'in artık mühendisleri haber yapması gerekiyor.

Tempt
Yasaklı
15 Haziran 2019 20:47

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Memurlar.net mühendisleri haber yapmıyor çünkü biliyor ki devlet mühendis atamak zorunda değil, isterse hiç atamaz. Mühendislik özel sektör işidir, mühendislik okuyan HİÇ KİMSE devlete atanabilmek için okumamıştır, bunu memurlar.net de sizler kadar iyi biliyor. Devlet mühendis atamak zorunda değil artık atarlarsa ne ala atamazlarsa eyvallah. Tamamen devletin inisiyatifine kalmış

civileng92
Aday Memur
15 Haziran 2019 21:06

sanane bilader devlet mühendis atayınca maaşı senin cebinden mi çıkacak
Tempt, 5 yıl önce
Memurlar.net mühendisleri haber yapmıyor çünkü biliyor ki devlet mühendis atamak zorunda değil, isterse hiç atamaz. Mühendislik özel sektör işidir, mühendislik okuyan HİÇ KİMSE devlete atanabilmek için okumamıştır, bunu memurlar.net de sizler kadar iyi biliyor. Devlet mühendis atamak zorunda değil artık atarlarsa ne ala atamazlarsa eyvallah. Tamamen devletin inisiyatifine kalmış

Tempt
Yasaklı
15 Haziran 2019 21:49

Tabiki hayır. Ben gerçekçi bir insanım ve doğruları söylerim her zaman. Tabiki herkesin hayali devlet tüm mesleklerden alım yapsın ama gerçekler böyle değil ne yazık ki. Devletin sınırsız imkanları yok, zaten aşırı memur alımı ülkelerin çöküşüne zemin hazırlayan sebeplerden bir tanesi. Hepsine ömür boyu maaş vermek ağır bir yük, içlerinde yarısı hiçbir iş yapmıyor üstelik çay, kahve içip eve geliyorlar herkesi denetlemek de nerdeyse imkansız
civileng92, 5 yıl önce
sanane bilader devlet mühendis atayınca maaşı senin cebinden mi çıkacak

mehmetakif.1
Kapalı
15 Haziran 2019 22:03

Sen mi gercekcisin doğruları söylersin? Eem başlığına gelip yok söyle alım olacak yok böyle olacak diye 3 4 haneli sayılar söyleyip insanlarla dalga geçerken gerçekçiliğin neredeydi? Kimse sana fikrini sormuyor insanlar aralarında fikir alışverişinde bulunurken dalga geçme hakkını kendinde nasıl buluyorsun? Sen kötü bir şahıssın bunu kabul et ve insanları forumda rahat bırak.
Tempt, 5 yıl önce
Tabiki hayır. Ben gerçekçi bir insanım ve doğruları söylerim her zaman. Tabiki herkesin hayali devlet tüm mesleklerden alım yapsın ama gerçekler böyle değil ne yazık ki. Devletin sınırsız imkanları yok, zaten aşırı memur alımı ülkelerin çöküşüne zemin hazırlayan sebeplerden bir tanesi. Hepsine ömür boyu maaş vermek ağır bir yük, içlerinde yarısı hiçbir iş yapmıyor üstelik çay, kahve içip eve geliyorlar herkesi denetlemek de nerdeyse imkansız

Muhendiz27
Aday Memur
16 Haziran 2019 00:16

Ona bakarsan hiçbir meslekte devlet alım yapmak zorunda değil bütün mesleklerde özelde çalışılabilir bu ülkenin en zeki insanları mühendislerdir bunu unutmayın

Tempt, 5 yıl önce

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
16 Haziran 2019 01:57

Sitenin yonetileri ogretmen ve saglik personeli bu sebeplede igdirin köyündeki atanmayan müdürü hic söylemeden haber yaparlar, ya da mermere basip ayagi kayan doktoru bile.Ama mühendisleri yapmazlar.Yapsalar bile haberin şekli muhendislerin istedigi tarz olmuyor.Mühendisler para toplayıp kendi sitelerini kurmalı ve orada takilmali bunlara düşerse hali yaman.

Drac0
Aday Memur
16 Haziran 2019 04:24

kendin atanmışsın diğerlerine tok tok akıl veriyorsun.

Tempt, 5 yıl önce

Tempt
Yasaklı
16 Haziran 2019 08:17

Hayır akıl vermiyorum ve kesinlikle bunun benim atanmış olmamla alakası yok. Atanmadan önce de aynı şeyleri söylüyordum burda, eski yazılarıma bakabilirsiniz. Ben sizler gibi sadece kendimi düşünen yorumlar yapmıyorum, objektif ve ülkenin faydasını güden yorumlar yapıyorum. Sizlerin samimiyetini geçen bir yorumda idrak ettim zaten. Öğretmenlik mezunu atanamamis bi öğretmen arkadaş diyor ki yorumunda fen edebiyat fakültelerinin formasyon hakları ellerinden alınsın ve öğretmen olamasın hiçbiri. İşte sizler busunuz daha fazla söze gerek var mı?
Drac0, 5 yıl önce

kendin atanmışsın diğerlerine tok tok akıl veriyorsun.

kolomanit
Aday Memur
16 Haziran 2019 12:06

+
Toplam 357 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi