Editörler : Pangaea
«690469056906690769086909691069116912691369146915»

Tarimatama
Daire Başkanı
27 Haziran 2019 14:00

Bize 2 sene önce 10551 sözü veren cehape bakanı değildi 2 yılda yapmadığını şimdi yapacak mı o bile belli değil . Şimdiki bakan da bir miktar bir miktar hepsinden ihtiyaç var diyor bakalım sayı kaç olacak ? Ben hiç bir partili değilim ama verilen sözler tutulsaydı keşke diğer bakanlıklar kaçıncı atamasına çıktı bir bizim atamamız onaylanmıyor yazık artık .

nerimantutak, 5 yıl önce

ya nankörlükten atanamıyoruz chpli vekilin dediğine bak sözde hakkımızı savunuyor ama bizi daha çok çıkmaza sokuyor istanbulda AKPARTİ alsaydı 10 bin atama müjdesi olacaktı şimdi işimiz yoksa bir 2 sene daha bekleyeceğiz halk nankör birde ey chp sen bizi savunma biz reisin ve AKPARTİ kadrolarının arkasından şaşmayız

http://www.kamubulteni.com/cumhuriyet-halk-partisi/tekirdag-milletvekili-ilhami-ozcan-aygun-dan-eyt-tarim-h11417.html

savunmuş sözde, sırtımızdan rant elde eden chp bozuntusu vekil

Stalk
Yasaklı
27 Haziran 2019 14:15

Sen iyi misin ?

nerimantutak, 5 yıl önce

ya nankörlükten atanamıyoruz chpli vekilin dediğine bak sözde hakkımızı savunuyor ama bizi daha çok çıkmaza sokuyor istanbulda AKPARTİ alsaydı 10 bin atama müjdesi olacaktı şimdi işimiz yoksa bir 2 sene daha bekleyeceğiz halk nankör birde ey chp sen bizi savunma biz reisin ve AKPARTİ kadrolarının arkasından şaşmayız

http://www.kamubulteni.com/cumhuriyet-halk-partisi/tekirdag-milletvekili-ilhami-ozcan-aygun-dan-eyt-tarim-h11417.html

Prody
Kapalı
27 Haziran 2019 14:16

Aynen hocam başka şeyde konuşulamaz bu süreçte aylarca bekleyenin biz olduğumuz sonucunu hiçbir şey değiştirmiyor cunku.

Tarimatama, 5 yıl önce

Bize 2 sene önce 10551 sözü veren cehape bakanı değildi 2 yılda yapmadığını şimdi yapacak mı o bile belli değil . Şimdiki bakan da bir miktar bir miktar hepsinden ihtiyaç var diyor bakalım sayı kaç olacak ? Ben hiç bir partili değilim ama verilen sözler tutulsaydı keşke diğer bakanlıklar kaçıncı atamasına çıktı bir bizim atamamız onaylanmıyor yazık artık .

Ahmetzm
Kapalı
27 Haziran 2019 14:38

Ak parti atama yapicam dedide biz mi karşı çıktık .Kaç aydır durumumuz ortada her gün TT yiz bir adım bile atılmadı bizim için

nerimantutak, 5 yıl önce

sdsss
Daire Başkanı
27 Haziran 2019 14:40

herkes kendi işine bakıyor boşuna tartışmayın sizde

27 Haziran 2019 15:08

İçinde bulunduğum 10551 kişi gibi
Tarimatama, 5 yıl önce

Bu nasıl konuşma tarzı ya . Devlete memur olacak hizmet edecek bir de inşallah atanamazsın .

BBZwek
Yasaklı
27 Haziran 2019 15:25

Yalakalığı burda yapma git akp sayfalarında yap nankörün önde gidenisin. Az yapmadın burada yalakalıkta kimse yemiyo hadi başka kapıya
nerimantutak, 5 yıl önce

pastel.boya
Aday Memur
27 Haziran 2019 15:28

tarın bakanlığı hiç bir zaman adaam yerine koymadı öğretmenler sürekli 20bin alıyor bize gelince şöyle böyle isteseler yarına ilan .çıkar.kimse birbirini gereksiz kırmasın.

Tarım Kuşu
Memur
27 Haziran 2019 15:39

Berna Laçinin haberine göre yeni Tarım Bakanı Prof Dr. Mehmed Özkan olacakmış

Mehmed Özkan şuan Boğaziçi Üniversitesi rektörü,( Elektrik Elektronik mühendisi mezunu)

Tarım Kuşu
Memur
27 Haziran 2019 15:42

Bahsedilen isim bakan olursa ne kadar da etkili olabilir?

Kendisi Ne Ziraat Müh, ne Gıda Müh ne de Veteriner,

27 Haziran 2019 15:52

Aynısının laciverti
Tarım Kuşu, 5 yıl önce

Bahsedilen isim bakan olursa ne kadar da etkili olabilir?

Kendisi Ne Ziraat Müh, ne Gıda Müh ne de Veteriner,

ziraatçi63
Aday Memur
27 Haziran 2019 15:56

Alım olursa iş başı yapmak bu seneye yetişirmi, yoksa 2020 ye sarkarmı sizce?

Ziraat59
Şef
27 Haziran 2019 16:08

Burası saka fılan mı kamera mı var anlamadım herkes baska bı trol Berna Laçin cok onemli o dedıyse tamamdır bu iş kendısı ne ıs yapar ozel Bı gorevı falan mı var hay Allah ım Berna Laçin dıyo ya

stark666
Yasaklı
27 Haziran 2019 16:44

Berna kim arkadaş

tarımdan
Şef
27 Haziran 2019 17:26

Oy potansiyeline göre alan kitlelerine atama yapılacağına mühendis atasınlar

Açsınlar son yıllarda ülkede polis zabıta sağlık bekçi öğretmen kadrolarına açılan sayılara baksınlar

Bu ülke için idealist olmuş mühendislik yazmış gençlerine komik komik rakamlar açıyorlar

Ülkedeki mühendisleri issizliği azaltmak uğruna açılan kadrolara kaydırdılar

Meslek dışı iş yapar oldu polis bekçi asgari ücretle çalışan birçok insan farklı sektörde

Bu ülkenin eğitim alanında reforma ihtiyacı varda Orman alanında ithalatı azaltmak adına projeleri varda güvenlik adına bekçi alımları varda bu kadar kadro açılıyor Ziraat Mühendislerini istihdam edecek hiç mi tarım politikası olmaz.

Tarım ve Orman Başına artık yetkin yetkili bilgili sistemi düzene sokacak meslektaşları görmeyi arzuluyor.Bu arzuyla 26 aydır bekliyoruz.

26 ay olmuş ya işini gücünü bırakan kpss yüksek puan alan hakeden o kadar genç var

Artık birileri sahip çıksın bu gençlere her gün her alanda seslerini duyuruyorlar

Bakanlığın söz vermesine rağmen tutmadığı sözlerden yorulduk

artık arkasında durulacak sözler verilsin ve arkasında durulsun

nerimantutak, 5 yıl önce

BBZwek
Yasaklı
27 Haziran 2019 19:43

Berna Laçinde adam oldu ha oturduğu yerden tweet atıyor. Öyle bir şey varsa bunu ona mı söylerler allah aşkına
Tarım Kuşu, 5 yıl önce

Berna Laçinin haberine göre yeni Tarım Bakanı Prof Dr. Mehmed Özkan olacakmış

Mehmed Özkan şuan Boğaziçi Üniversitesi rektörü,( Elektrik Elektronik mühendisi mezunu)

BBZwek
Yasaklı
27 Haziran 2019 19:45

Ben hala bakanın değişecegını düşünmüyorum valla onu degıstırecekse maliye bakanını da degıstırmek zorunda kalır ;)) degıstırırse de herkesin diline düşerler. Sanmıyorum bir degısıklık olacagını şahsen en azından bu sene sonuna kadar

chelse
Genel Müdür
27 Haziran 2019 21:40

Vatan Gazetesi köşe yazarı Sadece Tarım Bakanı değişecek demiyor.Tüm Bakanların değiştiği yeni isimlerin olduğu bir liste paylaşmış.İçişleri bakanı hariç hepsi değişiyor.BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ rektörü Mehmet ÖzkanTarım Bakanı olursa atamalara olumlu yansır.

stark666, 5 yıl önce

Berna kim arkadaş

Nazlinazl
Aday Memur
27 Haziran 2019 22:34

Nasıl olumlu olacak? Adam Elektrik Elektronik Mühendisi. Ne anlar tarımdan???
chelse, 5 yıl önce

Vatan Gazetesi köşe yazarı Sadece Tarım Bakanı değişecek demiyor.Tüm Bakanların değiştiği yeni isimlerin olduğu bir liste paylaşmış.İçişleri bakanı hariç hepsi değişiyor.BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ rektörü Mehmet ÖzkanTarım Bakanı olursa atamalara olumlu yansır.

Denizkz
Şef
27 Haziran 2019 22:53

Geçen aylarda bakanlıktan çalışan bir tanidigimin söylediklerinden bahsetmiştim. İnşallah doğru değildir demiştim. Laf soyleyenler olmustu orman ilana çıkacak demişti birisi o arkadaş veya arkadaşlar Serhat Karaman'in tweetini gördü mü acaba yorumları ne merak ettim.

Toplam 193811 mesaj
«690469056906690769086909691069116912691369146915»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi