Editörler : F16 Gökçen
«787980818283848586878889»

asliu27
Aday Memur
14 Temmuz 2019 13:46

Ben de aynı durumdayım. aylar oldu kestim artık ümidi işe başlamam lazım. Başlıyorum da zaten beklemekle olmayacak çünkü böyle. Yaptıkları gerçekten çok kötü. Hepimizin hakkında hayırlısı
göktekiyldz, 5 yıl önce

Bizi aylardır bekletmelerinin sebebi nedir peki? 9 nisandan bu yana bekliyorum, hala, sabırla

Ck95
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:11

Siz birebir mülakat sonucunu mu bekliyorsunuz? Bana birebirin olumlu olduğu dönüşü geldi fakat hala eğitim için aramadılar
asliu27, 5 yıl önce
Ben de aynı durumdayım. aylar oldu kestim artık ümidi işe başlamam lazım. Başlıyorum da zaten beklemekle olmayacak çünkü böyle. Yaptıkları gerçekten çok kötü. Hepimizin hakkında hayırlısı

Calikusu2571
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:42

Mülakatta kaç gün sonra olumlu olduğuna dair mail aldınız acaba ben hala birebir mukalat sonucunu bekliyorum

asliu27
Aday Memur
14 Temmuz 2019 22:26

Bana birebir mülakat sonucu bile gelmedi malesef. Nisanda girmiştim
Ck95, 5 yıl önce
Siz birebir mülakat sonucunu mu bekliyorsunuz? Bana birebirin olumlu olduğu dönüşü geldi fakat hala eğitim için aramadılar

asliu27
Aday Memur
14 Temmuz 2019 22:27

Olumlu gelse rahatlıcam zaten beklerim sorun değil ama belirsizliği beklemek çok daha zor
Ck95, 5 yıl önce

Ck95
Aday Memur
14 Temmuz 2019 23:07

Ben 21 mayısta birebir mülakata girdim, ertesi gün olumlu olduğuna dair mail geldi. Sonrasında eğitim için veya şehir için dönmediler hala
Calikusu2571, 5 yıl önce

Mülakatta kaç gün sonra olumlu olduğuna dair mail aldınız acaba ben hala birebir mukalat sonucunu bekliyorum

Calikusu2571
Aday Memur
14 Temmuz 2019 23:34

Bazılarına mülakat sonrası hemen dönüş yapılıyor olumlu veya olumsuz ama bize ne olumlu nede olumsuz hiçbir şey söylenmiyor neye göre yapıyor bu hiç anlamış değilim gerçekten belirsizlik çok zor

Ck95
Aday Memur
15 Temmuz 2019 00:37

Haber beklemek gerçekten çok zor, umarım hepimiz için en iyisi olur
Calikusu2571, 5 yıl önce

Bazılarına mülakat sonrası hemen dönüş yapılıyor olumlu veya olumsuz ama bize ne olumlu nede olumsuz hiçbir şey söylenmiyor neye göre yapıyor bu hiç anlamış değilim gerçekten belirsizlik çok zor

turnaavci
Aday Memur
15 Temmuz 2019 14:09

Arkadaşlar herkes için hayırlısını diliyorum bende tekirdağ çerkezköy için bire bir mülakata girdim ama hala tarafıma bir dönüş olmadı. Mülakata gireli 3. haftanın içindeyim. Mülakatım 28 Hazıranda oldu , mülakat sonunda ben sordum dönüş ne zaman olur diye bana Temmuzun ilk haftası dönüş yapmayı düşünüyoruz dediler ama 3. haftaya başladım hala dönüş yok.

gozde95
Aday Memur
16 Temmuz 2019 00:22

Merhaba arkadaşlar. Ben de Garanti Bankası müşteri danışmanı pozisyonu için İstanbul'dan mülakatlara ve online sınava girdim. Online sınavım ve ilk yüz yüze mülakatım hemen ertesi gün olumlu sonuçlandı diye bana bildirildi. Bölge müdürlüğünde olan son mülakatım da aynı gün 1 saat içinde olumlu sonuçlandı ve ücret teklifi yapıp hemen 4 gün sonraki eğitim programına beni dahil ettiler. Daha sonra eski bir garanti çalışanından öğrendiğime göre sürecin bu kadar hızlı ya da yavaş ilerlemesi sizi ne derece beğendikleriyle ilgiliymiş. Eğer çok beğendilerse süreci çok kısa tutup hemen işe alıyolar. Orta derecede beğendilerse daha iyi adaylar gelebilir düşüncesiyle adayları havuzda bekletiyorlar. Yazılı sınavınıza çok çabuk dönmeleri bile aslında ne kadar hızlı ve ne kadar doğru çözdüğünüzle ilgili. Bu nedenle sizi çok beğendilerse zaten kaçırmamak için hızlı dönüyorlar. Aksi takdirde çok umut bağlamamak lazım

Ck95
Aday Memur
16 Temmuz 2019 01:25

Merhaba siz ne zaman ve hangi şehir için birebir mülakata girmiştiniz?
gozde95, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Ben de Garanti Bankası müşteri danışmanı pozisyonu için İstanbul'dan mülakatlara ve online sınava girdim. Online sınavım ve ilk yüz yüze mülakatım hemen ertesi gün olumlu sonuçlandı diye bana bildirildi. Bölge müdürlüğünde olan son mülakatım da aynı gün 1 saat içinde olumlu sonuçlandı ve ücret teklifi yapıp hemen 4 gün sonraki eğitim programına beni dahil ettiler. Daha sonra eski bir garanti çalışanından öğrendiğime göre sürecin bu kadar hızlı ya da yavaş ilerlemesi sizi ne derece beğendikleriyle ilgiliymiş. Eğer çok beğendilerse süreci çok kısa tutup hemen işe alıyolar. Orta derecede beğendilerse daha iyi adaylar gelebilir düşüncesiyle adayları havuzda bekletiyorlar. Yazılı sınavınıza çok çabuk dönmeleri bile aslında ne kadar hızlı ve ne kadar doğru çözdüğünüzle ilgili. Bu nedenle sizi çok beğendilerse zaten kaçırmamak için hızlı dönüyorlar. Aksi takdirde çok umut bağlamamak lazım

ezomelody
Aday Memur
16 Temmuz 2019 09:27

Gözde hanım istanbul kaçıncı bölge ve ne zaman girdiniz mülakata? Eğitim tarihi ne zman?

gozde95, 5 yıl önce

stajyer013
Aday Memur
16 Temmuz 2019 15:19

Gözde hanım bireysel mi kobi mi bölüm?

gozde95, 5 yıl önce

18 Temmuz 2019 15:43

merhaba ben dün bursa bölgede birebir mülakata girdim. maaşları bilen var mı ve de sosyal hakları?

19 Temmuz 2019 18:42

merhaba bende 24 temmuzda birebir mülakata davet edildim. mülakat da ne soruluyor süreç nasıl

ezomelody
Aday Memur
22 Temmuz 2019 09:46

Nazlı hanım hangi bölge ve nereden davet edildiniz?

nazlıysn, 5 yıl önce

merhaba bende 24 temmuzda birebir mülakata davet edildim. mülakat da ne soruluyor süreç nasıl

Calikusu2571
Aday Memur
25 Temmuz 2019 14:51

Olumlu yada olumsuz herhangi bir dönüş alan var mi

hopepine
Aday Memur
28 Temmuz 2019 09:30

garanti bankası ankara müşteri danışmanı pozisyonu için başvuran ve süreci devam eden var mı?

29 Temmuz 2019 00:38

4. bölge çarşamba girdim mülakata hala dönüş yok

ezomelody, 5 yıl önce

Nazlı hanım hangi bölge ve nereden davet edildiniz?

30 Temmuz 2019 01:24

ben online mulakati gectim birebir mulakat icin tarih bekliyorum sizde mi birebir mulakati bekliyorsunuz
hopepine, 5 yıl önce

garanti bankası ankara müşteri danışmanı pozisyonu için başvuran ve süreci devam eden var mı?

Toplam 2658 mesaj
«787980818283848586878889»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi