Editörler : F16 Gökçen
«3456789101112131415

gzdiscn
Aday Memur
12 Aralık 2017 19:25

Hatırladıklarım

Ergin kılınma yetişkin gözükme

Kısıtlılık sorusu cevap yaş küçüklüğü

Cevabı yenileme olan bi soru vardı

Bağlanma parası diye bi cevap vardı

Vergi hukukunda hakim hukuk yaratamaz diye bi cevap vardı sanırım emin değilim

burcinn2407, 6 yıl önce

hukuk sorularını hatırlayan var mı

gzdiscn
Aday Memur
12 Aralık 2017 19:31

Bankaların denetimiyle ilgili bi soru vardı sanırım bi de onu hatırlayan var mı şıklarda tsf bddk gibi şeyler vardı

12 Aralık 2017 19:49

Danismanli olan cevapti.hakimin hukuk yaratmasida dogru.

HenryPurcell
Aday Memur
12 Aralık 2017 20:10

Geçen sene uzman yardımcılığı sınavına girmiştim Bursa 61 küsür puanla kapatmıştı. Geçen sene de en az puan şartı 60tı ama İstanbul'da sınav sonrası 50 puana düşürüldü. 60'ı her geçen alınmıyor kısacası. Puana göre sıralanıyor, alınacak kişi sayısının 3 katı mülakata çağrılıyor.

drin, 6 yıl önce

60 puan üstünde herkesi mülakata çağırdıklarına emin misiniz arkadaşlar her ilin başarı ortalamasına göre barajı oluşuyor diye biliyorum. Ziraatin sınavında ben 70 puanla mülakata çağırılmadım bulunduğum şehir 72 puanla kapattı 2 puanla kaçırdm

nursaglam
Aday Memur
12 Aralık 2017 21:24

Ya o soruyu ben de gördüm ilk başta Korsanlık yapmamistir yönünde dusunerek işaretlemistim. Fakat e şıkkında ise yolculukta öldüğünü yazıyordu e idam edildi "e" secenegi yanlıştır diyerek en son onu işaretledim.

Sinavdan sonra ise kitaplarda bulamam diye nette baktım sadece wikipedi de korsanlik yapmıştır satırını bulabildim. Ne kadar guvenilir olduğu günümüzde malum tartışma konusu ama başka bir yerden de teyit edemediğimden hâlâ muallaktayim. Barbarosun osmanlı dan önce korsanlik yaptığıni duymuştum ama piri reis için duymamisim d ogrusu bilen Kaynakça gosterekek açıklığa kavusturabilir.

Mörsu, 6 yıl önce

Piri reyizli bi soru vardi siklardan birinde de korsanlik yaptigi ileri suruluyordu reyizin. Bakin bu milli iradeye saygisizliktir. Sinavin derhal iptal edilmesi gerekiyor. #iptalhulkbanksinav acil rete

Canerdmr
Aday Memur
12 Aralık 2017 22:20

GK/GY den soru hatırlayabilen var mı?

agamemnon06
Aday Memur
12 Aralık 2017 22:35

1,2,3,4,5 rakamlarini kullanarak kucukten buyuge rakamlari farkli otuzucuncu sayi kactir? 23415 ti sanirim cevap

Canerdmr, 6 yıl önce

GK/GY den soru hatırlayabilen var mı?

ecem821
Aday Memur
12 Aralık 2017 22:56

adalet

anilaydemir, 6 yıl önce

Cevap ikiside degil baska ne vardi sıklarda?

anilaydemir
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:20

cevap bddk en normal sorulardan biri buydu? ne mb bilancosu ne banko bilancosu ne para pol aracları ne borsa hiçbir sey sormadılar ya

gzdiscn, 6 yıl önce

Bankaların denetimiyle ilgili bi soru vardı sanırım bi de onu hatırlayan var mı şıklarda tsf bddk gibi şeyler vardı

gmzkt
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:23

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu'nun denetleme yetkisi olmadığını mı söylüyosunuz şimdi? Bu sorunun cevabını net olarak bilmiyorum ben tsf'yi işaretledim ama bddk olmadığından eminim

anilaydemir, 6 yıl önce

cevap bddk en normal sorulardan biri buydu? ne mb bilancosu ne banko bilancosu ne para pol aracları ne borsa hiçbir sey sormadılar ya

anilaydemir
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:24

bankaları denetleyeni soruyordu diye hatırlıyorum

gmzkt, 6 yıl önce

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu'nun denetleme yetkisi olmadığını mı söylüyosunuz şimdi? Bu sorunun cevabını net olarak bilmiyorum ben tsf'yi işaretledim ama bddk olmadığından eminim

gmzkt
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:26

Tahmin etmiştim, yanlış hatırlıyosunuz. Denetleme yetkisi olmayanı soruyodu

anilaydemir, 6 yıl önce

bankaları denetleyeni soruyordu diye hatırlıyorum

anilaydemir
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:39

ilginç çünkü bddk dışında banka denetleyen kurum bilmiyorum

gmzkt, 6 yıl önce

Tahmin etmiştim, yanlış hatırlıyosunuz. Denetleme yetkisi olmayanı soruyodu

06Regista
Aday Memur
12 Aralık 2017 23:47

Cevap Rekabet Kurumu olacaktı. Arkadaşın dediği gibi olmayanı soruyordu.

anilaydemir, 6 yıl önce

ilginç çünkü bddk dışında banka denetleyen kurum bilmiyorum

gmzkt
Aday Memur
13 Aralık 2017 00:27

Tsf nedir peki? Acaba tmsf mi demek istediler ben bilmediğim için onu isaretledim

06Regista, 6 yıl önce

Cevap Rekabet Kurumu olacaktı. Arkadaşın dediği gibi olmayanı soruyordu.

aklimagelmiyor
Aday Memur
13 Aralık 2017 00:47

arkadaşlar tercihime istanbul yazdım ama başka bir şehirde yaşıyorum. kazanırsam eğer benim hangi şubede işe başlayacağımı nasıl belirlerler? bize soruyorlar mı? hadi istanbullu olsam ikamete göre yaparlar diyeceğim ama o da benim duruma uymuyor. emlak piyasasını araştırmaktan helak oldum. konu hakkında bilgisi olan var mı?

Tly24
Aday Memur
13 Aralık 2017 01:54

Gecen sene baraj 50ye düşürülmustü bu sende de düşer mi acaba?

06Regista
Aday Memur
13 Aralık 2017 04:21

Sınavınız baya iyi geçti herhalde emlak araştırmasına kadar giriştiyseniz :)

aklimagelmiyor, 6 yıl önce

arkadaşlar tercihime istanbul yazdım ama başka bir şehirde yaşıyorum. kazanırsam eğer benim hangi şubede işe başlayacağımı nasıl belirlerler? bize soruyorlar mı? hadi istanbullu olsam ikamete göre yaparlar diyeceğim ama o da benim duruma uymuyor. emlak piyasasını araştırmaktan helak oldum. konu hakkında bilgisi olan var mı?

13 Aralık 2017 07:44

Cevap tsfymis cunki acilimi turkiye santrac federssyonymus

elixir22
Memur
13 Aralık 2017 09:02

Barajın 60 in altına düşeceğini hiç tahmin etmiyorum bence en düşük 65 olur.

Tly24, 6 yıl önce

Gecen sene baraj 50ye düşürülmustü bu sende de düşer mi acaba?

Toplam 287 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi