Editörler : Pangaea

xmorduman
Daire Başkanı
20 Ağustos 2011 01:54

teşekkür ederim hocam iyiyim siz nasılsınız .

4 eylülde yola çıkacağım 5 eylülde işlemleri bitirebilirim diye düşünüyorum. akşamada ankara aktarmalı istanbula döneceğim. zaten maaşlarıda ona göre ayarlamışlar. sorun çıkmaz inşallah

benim okula atamaya açmışlar okulun parası var bende onuda teslim etmek istiyorum atanan kişiye

siz ne yaptınız ,

ankarasnf
Aday Memur
20 Ağustos 2011 01:57

teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için. bende ankarada oturuyorum. malum yeni atanınca daha araba falan yok ortada :)inşallah en kısa zamanda sizde atanırsınız. küçük yerlerde sosyal aktivite fazla olmasa da arkadaşlıklar güzel oluyor umarım öyle olur. daha öncede küçük bi ilçedeydim. bayat şartlar açısından daha iyi oraya göre.

ankarasnf
Aday Memur
20 Ağustos 2011 02:00

teşekkürler hocam bende iyiyim. bende sizin gibi düşünüyorum. ben de ankara arabasıyla dönüp çorumda inmeyi düşünüyorum.tekrar ankaraya gelip gitmek olmayacak.

bizim okulun okulöncesini de sınıf öğretmenini de açmamışlar. kerim hoca yalnız bir süre.

xmorduman
Daire Başkanı
20 Ağustos 2011 02:02

sizin okul öncesi öğrt. gitti mi?

kabaktepe ile kayadibi açmışlar. tek öğretmenli diye sanırım.

şansıma kurtuldum diye seviniyorum ama bakalım yeni yerler nasıl olacak....

ankarasnf
Aday Memur
20 Ağustos 2011 02:05

evet oda eş durumundan izmire gitti. ben de öyle düşündüm okul kapalı kalmasın diye onlar açılmıştır.

umarım yeni yerlerimiz köseyi aratmaz ama ilklerde kolay kolay unutulmaz :)))

xmorduman
Daire Başkanı
20 Ağustos 2011 02:09

ben tektim çok zorlandım. ulaşım sıkıntı vs vs.

kimse yardımcı olmadı bize herşeyi kendi çabamızla

inanın ordakilerin çoğu bir an önce gitmek istiyor.

ilerde istanbula işiniz düşerse yardımcı olurum.

ankarasnf
Aday Memur
20 Ağustos 2011 02:14

haklısınız hocam birleştirilmiş sınıf öğretmeni olmak büyük sıkıntı birde tek olunca daha da zor.tecrübesizlikler , herşeyin sizden beklenmesi, adaylara duyurulur.

BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLI OKULLARI YAZMAYIN!!!!! yaşayan bilir.

teşekkürler hocam siznde ankaraya yolunuz düşerse bende elimden geleni yapmaya çalışırım inşalah.

5 eylülde kösede görüşmek üzere.

denizING
Şube Müdürü
20 Ağustos 2011 02:20

Hocam çok sağ olun, inşallah ben de en kısa zamanda atananlar kervanına katılırım:) inşallah siz de bayat'ta çok mutlu olursunuz. Memur kesim epey var orada...

xmorduman
Daire Başkanı
20 Ağustos 2011 02:27

5 eylülde görüşmek üzere...hocam. iyi geceler

ankarasnf
Aday Memur
22 Ağustos 2011 17:43

kimse yok mu????????

alacakaranlık19
Aday Memur
22 Ağustos 2011 19:33

ben çorumluyum..bayat ilçe statüsünde olamayn bi yer..merkeze çok uzak 90km..çok kötü bi yer yani..yolları falan da kötü..ama yinede atanmak en güzeli..zzaman geçirecek hiçbir sey yok..koy anlayacagın yani..

ankarasnf
Aday Memur
26 Ağustos 2011 13:16

aramıza yeni katılan arkadaşlar nerde ?????

ankarasnf
Aday Memur
26 Ağustos 2011 13:22

alacakaranlık okadar da kötü değil miş bayat dün gitim gördüm vakit geçrecek pek fazla bişey olmasada bazı imkanlar birçok yere göre daha iyi

ankarasnf
Aday Memur
26 Ağustos 2011 13:26

bayata atanan bayan arkadaşlar ben gittim gördüm .evimi de tuttum merkezde. uygun olan biriyle evimi paylaşmak isterim. isteyen arkadaşlar mesaj gönderebilirler.

26 Ağustos 2011 13:27

Çorumluyum, van muradiyede çalışıyorum 1 senedr.. Çoruma atanabilmek için neler vermezdim ki :) çoruma atanan arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun.. hoşgeldiniz memleketime :)

mahmud.irfan
Aday Memur
29 Ağustos 2011 10:25

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ben Kunduzlu İÖO'nda çalışıyorum 3 yıldır. Siz hangi okula atandınız, göremedim de. Gerçi Bayat için yorum yapmakta geçikmişim gitmiş görmüşsünüz. Hocam küçüktür ama memuru bol bir ilçedir. Arkadaşlıklar çok iyidir. Bu açıdan memnun kalacağınızı ümid ediyorum. Ankaralıysanız ilçeden her gün 3 defa otobüs gider Anakara'ya. Hafta sonları gidip gelebilirsiniz isterseniz. Evinizi de tutmuşsunuz o da hayırlı olsun. Arkadaş bulma işini MEM'de anlatsaydınız iyi olurdu. Yardımcı olabilirlerdi.

ankarasnf
Aday Memur
03 Eylül 2011 22:15

sağolun hocam umarım herşey güzel olur diyelim :))

ankarasnf
Aday Memur
03 Eylül 2011 22:18

atanan bir dürükişiyiz ama kimse memurlar nete girmiyor sanırım :(((

dasmeer
Kapalı
03 Eylül 2013 08:13

corum bayat hakkında bilgisi olan

gulsumnazife
Memur
03 Eylül 2013 09:00

tavsiye etmem,sıkılırsın..Çorumun enaz gelişmiş ilçesinden birisi..Eğer puanın yetiyor ise osmancık yada iskilipten birisini yaz derim..mecitözüde olabilir..

dasmeer, 11 yıl önce

corum bayat hakkında bilgisi olan

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi