Editörler : crops35

İkmady
Kapalı
14 Kasım 2019 11:55

Hocam bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba bu dosyaların gidip gelmesi olayına şahit olmuşsun gibi görünüyor. Sana zahmet dosyalara bi bakıp kazananları söyler misin? :)) ek olaraktan hocam dikkat et kazanırsan psikiyatri muayenesinde geçemezsin böyle olmayan şeyleri olmuş gibi görürsen. Şizofreni başlangıcı olabilir

ruhumira, 4 yıl önce

Ankara Bakanlıkta yani merkezde oranında onayı alınıyormuş galiba

ruhumira
Kapalı
14 Kasım 2019 12:19

Araştırın bakalım şizofren kim, seni almamışlardır bu terbiyeyle emin ol!

İkmady, 4 yıl önce

Hocam bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba bu dosyaların gidip gelmesi olayına şahit olmuşsun gibi görünüyor. Sana zahmet dosyalara bi bakıp kazananları söyler misin? :)) ek olaraktan hocam dikkat et kazanırsan psikiyatri muayenesinde geçemezsin böyle olmayan şeyleri olmuş gibi görürsen. Şizofreni başlangıcı olabilir

İkmady
Kapalı
14 Kasım 2019 12:23

Şizofreni bi küfür değildir hocam sağlık sorunudur. Şizofren olmak utanılacak bir şey de değildir insanların sağlık sorunlarına demek ki bu gözle bakıyorsun. Özür dile şimdi tüm hasta kişilerden

ruhumira, 4 yıl önce

İkmady
Kapalı
14 Kasım 2019 12:26

Şizofreninin semptomları nasıl düşündüğünüzü, hissettiğinizi, ve davrandığınızı etkiler. Doktorlar bunları üç kategoriye ayırmaktadırlar:

? Pozitif semptomlar: olmayan şeyleri görmek, kokuları ve tatları algılamak ve delüzyonlar, bunlar da kötülük görme, telepat ik , büyüklük, dinsel, bilim-kurgu, veya paranormal şeklinde olabilirler.

? Negatif semptomlar: düşük motivasyon veya duygulanım, aileden ve arkadaşlardan uzaklaşma, uyku alışkanlığında değiş ik l ik , asosyal davranış

? Bilişsel semptomlar: Karışık düşünme ve bir cümleyi tamamlayamama gibi

Not: Birgün bu erken teşhisim için bana teşekkür edeceksim

ruhumira, 4 yıl önce

ruhumira
Kapalı
14 Kasım 2019 12:27

Özür dilemesi gereken bir kişi varsa oda sizsiniz

İkmady, 4 yıl önce

Şizofreni bi küfür değildir hocam sağlık sorunudur. Şizofren olmak utanılacak bir şey de değildir insanların sağlık sorunlarına demek ki bu gözle bakıyorsun. Özür dile şimdi tüm hasta kişilerden

İkmady
Kapalı
14 Kasım 2019 12:27

Özür dilerim hocam

ruhumira, 4 yıl önce

Özür dilemesi gereken bir kişi varsa oda sizsiniz

14 Kasım 2019 12:33

Haydibe Adıyaman

Katip5454
Aday Memur
14 Kasım 2019 12:39

Gerçekten bi başlığa bakın bi altında konuşulanlara yazık yahu yazıkkk. İlkadım.Net olmuş forum. Yahu sizler memur adaysınız değil mi ben yanlış yerde değilim Yani yapmayın gözünüzü seveyim.

Ozan3534
Aday Memur
14 Kasım 2019 13:05

Fark ettim de ya da yanılmış da olabilirim Akdeniz Bölgesi daha açıklanmadı Antalya Adana Mersin Hatay falan

ruhumira
Kapalı
14 Kasım 2019 14:55

Diğer illeri bilmem ama ant. Açıklanmadı

Ozan3534, 4 yıl önce

Fark ettim de ya da yanılmış da olabilirim Akdeniz Bölgesi daha açıklanmadı Antalya Adana Mersin Hatay falan

mithrals
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:42

Bursayı bekliyoruz hala

kamuuucuuu
Şef
15 Kasım 2019 15:44

ben de bekliyorum ama bugün açıklanacak gibi değil benim umut pazartesine kaldı

mithrals, 4 yıl önce

Bursayı bekliyoruz hala

Arthur099
Memur
15 Kasım 2019 18:30

Hadi be Aydın açıkla artık ya yeterrrr

çoksıkıcı
Aday Memur
15 Kasım 2019 19:46

izmir hadi artık.. kimse izmirden bahsetmiyorda heralde alımlar iptal oldu mülakata girdiğimizle kaldık

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi