Editörler : Pangaea

Okdusty
Memur
20 Ekim 2019 13:13

20 binde en fazla 100 olur,30 binde 150, 40 binde 200

karacauzmez
Yasaklı
20 Ekim 2019 21:54

Ankara'da bir ablam Kuzey Akademiye yazıldı diye duymuştum.Her branşın atanması kolay değil ama çalışmalarını ısrarla sürdüren birçok arkadaşım atandı,darısı sizlere.

karakedi4466, 5 yıl önce

Saygı,kendini geliştirme vb..biraz gelişmeyince artı güvensizlik,egoistlik(bencilik) hat safhada oluyor Hocam.Atamanız inşallah gerçekleşir.Biyoloji öabt için Ankara'da hazırlanacak arkadaşlarım var.

LOKITURKS
Memur
20 Ekim 2019 23:38

İnşallah çok sayıda atama olurda biyoloji öğretmenleride atanır. Gönlümüz atamadan yana. Lise branş öğretmenleri yıllardır atanamadı mağdur oldular diğer bölümlerden hep çok alımlar gerçekleşirken fizik kimya biyoloji öğretmenlikleri ve diğer branşlardan hep az alımlar oldu. Artık atamalar arttırılmalı liselerde sınıflar 30-40 kişilik avrupada ki okulların hiçbiri bu kadar kalabalık değil. Eğitim öğretimde devrim değişmeli. Pozitif bilimlere verilen değerler arttırılmalı. Devletin kalkınması daha modern bir ülke için bu şart. Ekonominiyi daha ilerilere taşımamız için yatırımları öğrencilere ve eğitime yapmalıyız. Neden ülkeye yeni iş adamları ve bilim adamları kazandırmayalım ki...

LOKITURKS
Memur
21 Ekim 2019 00:06

Bu eksiye basanlar ya sınıfçı ya da dikab başka aklıma gelmiyor :) biz ilk 500 e girip atama bekliyoruz derece yapıyoruz sizler 3000 lerin hesabını yapıp daha da istiyorsunuz. Allah ıslah etsin sizi

alp3866
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:19

2020 Şubat atamasında biyoloji öğretmenliği ne en az 300 kontenjan verilir diye tahmin ediyorum,lise branş öğretmeni sayısı artacak dedi sayın bakan.

LOKITURKS
Memur
21 Ekim 2019 17:35

Seviyorum sizi hocam süpersiniz <3
alp3866, 4 yıl önce

2020 Şubat atamasında biyoloji öğretmenliği ne en az 300 kontenjan verilir diye tahmin ediyorum,lise branş öğretmeni sayısı artacak dedi sayın bakan.

Kübra3737
Aday Memur
30 Ekim 2019 01:12

İnşaallah 500ü bulur hocam.Bende gitmiş olurum o zaman sıralamam 277.Arafta kaldım resmen

LOKITURKS
Memur
30 Ekim 2019 02:07

Hocam siz iyisiniz gidersiniz. Ben 500 lerdeyim bu sene benim bile unudum var. Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış. Duadan başka çaremiz yok. Allah yardımcımız olsun ...
Kübra3737, 4 yıl önce

İnşaallah 500ü bulur hocam.Bende gitmiş olurum o zaman sıralamam 277.Arafta kaldım resmen

karakedi4466
Yasaklı
01 Kasım 2019 21:52

Umutsuzluk yok öğretmenlerim,inançla ve sabırla çalışmaya atanma hevesinizi kırmadan,yılmadan ders ders ....Geçen atamada İstanbula evli ve 3 aylık bebeği olan arkadaşım atanmıştı.Ne zorluklarla mücadele ettiğinizi biliyor ve anlıyorum,Yolunuz bahtınız açık olsun.Ankara Kuzey Akademiden çok sevdiğim arkadaşıma da selamlar sevgiler buralardan.

LOKITURKS
Memur
03 Kasım 2019 09:19

Biyolojiden kaç kişi atandı bir genel oturum yapsak sevgili meslektaşlarım. Meb e sağlık bakanlığına ve orman bakanlığına atananlar olmuştu baya bir sayı azalmış olması lazımdı. Bizim bölümde denkleştirme konusunda çok sorun olmayacağınıda biliyorum çünkü geçen yıl sınava giren bütün arkadaşlar bu senede girdi (bu yüzden seviyorum sizi). Bir genel bir sayı alsam ilk 1000 içerisinde kaç kişi azalmışızdır?

memurolm
Genel Müdür
03 Kasım 2019 10:57

alan değişikliğiyle en çok geçilinilen branş biyoloji

LOKITURKS
Memur
03 Kasım 2019 11:21

Geçen yıl alan değişikliği olmuştu. Bir yılda herhalde bir 50 milyon kişi geçer.
memurolm, 4 yıl önce

alan değişikliğiyle en çok geçilinilen branş biyoloji

LOKITURKS
Memur
03 Kasım 2019 11:31

Ben diyorum önden kaç kişi azalır siz diyorsunuz eklenir ya ben ne diyeyim bu insanlara. insanlar niye bu kadar karamsar? bardağın boş tarafını görmeyi ne kadar çok alışmışsınız.

memurolm
Genel Müdür
03 Kasım 2019 11:46

tüm türkiyede toplamda üniversiteleride halk eğitimi özeli vesaire toplasan o kadar öğretmen yok

LOKITURKS, 4 yıl önce
Geçen yıl alan değişikliği olmuştu. Bir yılda herhalde bir 50 milyon kişi geçer.
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi