Editörler : ayşegül bgm
19 Ağustos 2020 14:27

Diyanet 5000 kişi alıyor bizim atamalardan ses yok. Maliye Bakanlığı onay ver.

Diyanet Bakanlığı 3 bin 500 imam ve 1.500 personel alımı bugün itibariyle açıklandı. Twitterdan gündem oluşturmalıyız. 4 ay içinde bütün branşların alındığı yeni alım istiyoruz

19 Ağustos 2020 14:30

Hastaneler dolu, personeller yetişemiyor, atama yapılmıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar adama

Erd4l
Aday Memur
23 Ağustos 2020 16:06

Lisans ve lise hemşirelik kpss puanları belkide bu sene en düşük seviyede kapattı.Buna rağmen atanamadıysanız sorun birazda sizde sanırım.Kaldı ki 2020kpss için birçok yeni mezun ter döküyor birazda onlara kontenjan kalsın değil mi?
23 Ağustos 2020 17:15

Çok biliyorsunuz. Bu alım olmazsa eğer seneye hiç olmayacak bakın bunu da buraya yazıyorum.

23 Ağustos 2020 17:22

Nankörlüklerinden hak bile aratmıyorlar insanlara. Bu yıl yüksek puanla bekliyorum üniversite hastanesine gitmek istemedim istemediğim şehirlere ve ilçe hastanelerine de tercih vermedim inanın ki KPSS den de yüksek alacağım. O mezun dedikleriniz yine ardımda kalacaklar ne farkedecek. Halihazırda bir alımın olması onları da rahatlatacak ama idrak edilemiyor işte. Herkes kendi nasibini bulur. Burda provoke etmenin alemi yok. Bırakın da sesimizi duyuralım.

Kirpikler33
Aday Memur
23 Ağustos 2020 17:25

çok gereksiz Bir yaklaşım buraya da yaziyorum ne demek Biz çok gördük alım olmayacak bilmem neler neler .. Çalışın ve Yeni hastaneler Eski hastaneler ilave ile güzel dolu alımlar olacak .. Jendi negatif enerjini kendine sakla ve çalış adam akıllı puan al Atan Hemşireler isim soyisimle atanacak duruma gelmisler.. Çabala az.. Alımlar her yıl olduğu gibi olacak..

23 Ağustos 2020 17:32

Pardon da nerenizle okuyorsunuz. Eğer bu yıl alım olmazsa sonrasında çok sayıda alım olacağını düşünmüyorum. Bu hemşirelerle derdiniz ne anlamıyorum da. Hemşirelik lisansta atama bekledigimi nereden çıkardınız ayrica. Herkes ağzına geleni söylüyor.

23 Ağustos 2020 17:43

Her bakanlık alıma çıkıyor adamlar alımlar kpss sonuna alım olsun diye kılını kıpırdatmıyorlar ses seda çıkmıyor kimseden. Alım olsun diyenin de sesini kesmeye çalışıyorlar. Zeka küpleri bu süreçte alım yapmayan adam 5-6 ay sonra mı yapacak. Bencilce davranıp ataması az yapılan bölümlerin hakkına giriyorsunuz. Paramedik arkadaşlar, önlisans mezunu teknikerler hepsi mağdur.. Neymiş lisans hemşirelik puanları çok düşmüş iyi de kardeşim diğer bölümler ne olacak, 2020 kpss den sonra lisans hemşire alamayacaklar mi hiç. Yine 10 kişinin 8 tanesi hemşire olacak. E diğer branşlar ne olacak. Bırakın da yeni mezunlar atansın artık diyor adam bana.

23 Ağustos 2020 17:44

Bu düpedüz işgüzarlıktır, bencilliktir. Hadi eyvallah

23 Ağustos 2020 19:26

Twitter da gündemiz. #SayınKoca Kpss2018 tagi ile

harita94
Genel Müdür
06 Eylül 2020 23:15

60 puanla atandı hemşireler.60 puan alamadıysan bi zahmet özelde sürünmeye devam et.devletin kafası çalışan insana ihtiyacı var.

07 Eylül 2020 11:51

Hemşire olduğumu nerden anladın bu eski bi hesap sakat herif. Devlet memuruyum zaten gelip burda ağlama. Hemşireler sevsin seni :D

harita94, 4 yıl önce

60 puanla atandı hemşireler.60 puan alamadıysan bi zahmet özelde sürünmeye devam et.devletin kafası çalışan insana ihtiyacı var.

harita94
Genel Müdür
07 Eylül 2020 12:06

sadece sana verilen beyni kullan ve forumda ağlama :))

atanamayanhemsireniz, 4 yıl önce

Hemşire olduğumu nerden anladın bu eski bi hesap sakat herif. Devlet memuruyum zaten gelip burda ağlama. Hemşireler sevsin seni :D

lisansordu52
Memur
07 Eylül 2020 12:16

La gardaş ağlama git başka foruma atanamadıysan burada boş yapma atama sonuna kadar hakları sağlıkçıların boş yapacağın yer bura değil tamam mı abisinin gülü
harita94, 4 yıl önce

07 Eylül 2020 12:48

harita94 en azından var. Iq turnusolu musun ak. Çatır çatır alacağız alımları hakları.. Şu foruma anonimliğinize güvenip başka meslek grubundan gelip yazmayın sonunda yüzleriniz ülke haritasına dönecek sağlıkçı arayacaksınız ağlayarak :D

harita94, 4 yıl önce

17 Eylül 2020 10:20

+++

17 Eylül 2020 11:09

+++

17 Eylül 2020 14:19

++

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi