Editörler : E.Kayı Han

Minsk1
Kapalı
11 Ekim 2021 19:05

Abbas'ı görmüyor mu yönetim her postta aynı şey?
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Arkadaşlar sakin olun. Tehdit vebenzeri paylaşımlarda bulunmayın.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
11 Ekim 2021 19:16

Abbas sana son uyarım bir daha tehditvari mesajlar yazıp sicil isteme.

Abbas KILKUYRUK1, 3 yıl önce

Ne oldu basit bir sicil nosu istedim yemedi değil mi. Şimdi cek git kumda oyna sahte kabadayı seni.

mengenlix
Şef
11 Ekim 2021 19:40

İstese nolacak tamam ben sahte kabadayıyım sicilimi yazamadım bu forumda bu çapsızı çok fazla merak eden insanlar var bi zahmet kendi yazıversin yer mi acaba cücüğü :)))) yüz yüze çağırıyorum daha napayım habercide lak lak edeceğine gel yüzüme söyle nerdeeeee
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Abbas sana son uyarım bir daha tehditvari mesajlar yazıp sicil isteme.

mengenlix
Şef
11 Ekim 2021 19:41

Ağzına sağlık :)))
haticee106, 8 yıl önce

her konuda bu şerefsiz gibi bir kaç tane kesin çıkıyor adam insan gibi soru sormuş amele amela allahın amelesi belliki sen boş gezenin boş kalfasısın burda adam düzgün bir soru sormuş allahın malı bak o kadar kişi diyor yönetmelikden farklı giyiliyor dye hala mal mal yazıyor hala bildigini okuyor amele amele sen git amelelik yap burda memurların tartışmaasına girme senin zekana agır gelir

Abbas KILKUYRUK1
Yasaklı
11 Ekim 2021 19:46

Editör uyarını yaptın almadım. Şimdi gereğini yerine getir. Bu klavye delikanlılarıni da uyar. Höt desen kaçacak tipler gelmiş ahkâm kesiyor görmüyorsun.

Bu arada üyelik iptali de yapabilirsin editör.

mengenlix
Şef
11 Ekim 2021 19:49

Capsızmuammer diye yeniden üye olmayacağın ne malum? Malum gevşeklik had safhada. Adminin postunun arkasına sığınıp bana laf sokmaya çalışmışsın da bana yüreği arkasında atanlar değilde göğsünde atan adamlar lazım hadi ikile

Editör uyarını yaptın almadım. Şimdi gereğini yerine getir. Bu klavye delikanlılarıni da uyar. Höt desen kaçacak tipler gelmiş ahkâm kesiyor görmüyorsun.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
11 Ekim 2021 20:06

Gereği yerine getirildi.

mengenlix
Şef
11 Ekim 2021 20:23

Eline sağlık Admin
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Gereği yerine getirildi.

Yigido1983
Aday Memur
15 Ekim 2021 09:55

kılık kıyafet kuralları SADECE erkekleri kapsayan bir durumdur. kadınlar istediği gibi giyinir. kot tişört normalleşti. dekolte mini etek demiyorum bile tayla geleni bile gördüm. erkekler yularını takmak zorunda günlük traş olmak zorunda. haa ben olmuyorum günlük ayrı. ama bu kurallar sadece erkeklere var. kadınlara her zaman ki gibi pozitif ayrımcılık!!!

katipbey1907
Kapalı
15 Ekim 2021 20:20

Serbest şuanda adliyede.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
15 Ekim 2021 20:56

O sizin adliye de öyledir. Çoğu adliye de hala niye sakal traşı olmadın diyen amirler var.

katipbey1907, 3 yıl önce

Serbest şuanda adliyede.

klinux
Yasaklı
16 Ekim 2021 16:21

Senin bir yav*** olduğunu düşünüyorum.

Edit: Küfür ve hakaret yasak. 

Abbas KILKUYRUK1, 8 yıl önce

Ne yapacaksın kılık kıyafeti, herkes nasıl giyiniyor kuşanıyorsa sende öyle giyinip kuşanacaksın, soruya bak top sakal serbestmiymiş!!

he serbest bırak öyle gel ilk gününde. sonra anlarsın serbest mi değil mi.

Canw
Aday Memur
16 Ekim 2021 21:28

Katılıyorum
Yigido1983, 3 yıl önce

kılık kıyafet kuralları SADECE erkekleri kapsayan bir durumdur. kadınlar istediği gibi giyinir. kot tişört normalleşti. dekolte mini etek demiyorum bile tayla geleni bile gördüm. erkekler yularını takmak zorunda günlük traş olmak zorunda. haa ben olmuyorum günlük ayrı. ama bu kurallar sadece erkeklere var. kadınlara her zaman ki gibi pozitif ayrımcılık!!!

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi