Editörler : alex 10

19 Ağustos 2019 20:11

Fenerbahçe 2019-2020 Sezonunda Toplam Kaç Penaltı Atar? (Lig+Türkiye Kupası)
Fenerbahçe, 2019-2020 Sezonunda Toplam Kaç Penaltı Atar? (Lig+Türkiye Kupası)

Bu ankete 21 günde, 21 kişi oy kullandı ve 09/09/2019 20:11 tarihinde sona erdi.

foreverGS1905
Kapalı
19 Ağustos 2019 20:16

Şimdiden 2 oldu, keşke 2-5 yazsaydım :)) penaltı komedisi izlemeye devam ediyoruz.. 1 veya 2 tane daha penaltı alır Fenerbahçe bu maçta..

Kerem-Cem.80
Yasaklı
19 Ağustos 2019 21:21

Kaldı 17 :)

foreverGS1905
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:08

1. Hafta Sonunda Penaltı Analizi:

TAKIM Kazandığı Penaltı Aleyhine Penaltı

--------------- ------------------------ ---------------------

Fenerbahçe 3 0

Galatasaray 1 0

Beşiktaş 0 0

Trabzonspor 0 0

Başakşehir 0 0

ice.man
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:15

Keşke geçen sene Onyekuruya verilen saçma penaltı sonrasında da başlık açsaydınız.. Keşke Emre akbaba rakibine uçan tekme atarken de başlık açsaydınız.Keşke Serkan çınar,bülent yıldırım,maçı karşı taraftan alıp size hediye ederken başlık açsaydınız.

Gs lobisi fazlaca uğraşacaktır fenerbahce ile bu aşikar. Ancak görünen köy kılavuz istemiyor. Futboldan az buçuk anlayan her insan 2. ve 3. penaltının net penaltı olduğunu anlar. 1.penaltıda var a bakabilirdi ve vermeyebilirdi. Gerçi hoş sizinkilerin yanından geçerken sizinkiler düşünce haklı penaltı oluyor bize verilince haksız ama olsun.

Ha ilk gol geldi oyun kırıldı derseniz hocam, geçen yıl 6-0 kazandığınız ama ilk golü ilk devre sonlarında atabildiğiniz ama onu da rakibe bariz faulle attığınız maç vardı..

Attığınız o gol :

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2018-2019/3/galatasaray/fernando-reges-21561

Bu da onun gibi.. evet ilk gol geldi ama zaten bir ara yüzde 85-15 lik topa sahip olma ve 31-6 rakip ceza alanında topla buluşma sayılarının olduğu maçın sonucu eninde sonunda böyle olacaktı.

Ligin ilk haftasından kendi lehinize verilen tartışmalı penaltıyı, rakibin omzuyla alıp gole gittiği pozisyonun kesilmesini ve hepsini geçtim babelin sarısı varken kaleci gibi topu elle kesmesinden bahsedebilirsiniz mesela...

ice.man
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:17

Şaka maka ama gerçekten soruyorum 2. ve 3.penaltı ile ilgili herhangi bir kuşkunuz mu var? eyyam mı yapıldığını düşünüyorsunuz hocam ?

foreverGS1905, 5 yıl önce

Şimdiden 2 oldu, keşke 2-5 yazsaydım :)) penaltı komedisi izlemeye devam ediyoruz.. 1 veya 2 tane daha penaltı alır Fenerbahçe bu maçta..

ice.man
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:22

Bu arada kaderin cilvesine bakın ki, evet yanlış hatırlamıyormuşum tekrar teyit ettim, geçen yıl emre akbabanın uçan tekmesine kırmızı ver(e)meyen hakem de arda kardeşler.. Hani bugün fenere net penaltıları çaldığı için eleştirilen..

https://www.mackolik.com/mac/galatasaray-vs-kayserispor/6ab52ylpiddyb5at72fi0q4q2

mişelengo
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:34

+

foreverGS1905
Kapalı
19 Ağustos 2019 22:53

Cuma akşamı misafirim vardı ve maçı izleyemedim maalesef, yenilince de özetine cumartesi akşamı baktım. Babel kırmızı olmalıydı doğru. Diagne penaltısı buakşamki Fenerbahçenin kazandığı ikinci penaltıyla eş değerde, ikisi de basit düdükler.. Bu başlığı ne zaman açtığımı ilk mesaj saatine bakınca anlarsınız hocam. Kruse'ye hakemi aldatmaktan sarı kart verileceğine penaltı veriliyor ve bu pozisyonda VAR hakemi pozisyonu incelemesi için hakemi uyarmadı bile. İşte bu komediyi görünce anladım ki tiyatro devam edecek ve bu başlığı sürekli güncelleyeceğim sezon sonunda Fenerbahçe rahatlıkla 20'den fazla penaltı kazanacak ve en az 10 tanesi net HATALI olacaktır. Tıpkı bu akşamki birinci penaltıda olduğu gibi..

thecaptain
Kapalı
19 Ağustos 2019 23:01

Şaibeli şampiyonluk kazanan takımın taraftarı algı yapmaya başlamış bile :) İlk penaltı dışında diğerleri penaltıydı. Maç sabaha kadar oynansa aksi bir sonuç çıkmayacaktı zaten.

Biz tiyatroyu geçen sezon Rize'de gördük efendiler, son 5 haftada gördük. O yüzden boş yapmaya gerek yok.

hüseyin_3232
Genel Müdür
20 Ağustos 2019 08:17

Tahmin etmiştin GS'lilerin ortalığı ayağa kaldıracağını. İlk penaltı tartışılabilir ancak 2. ve 3. penaltılar net penaltı. Adamlar geçen yıl 20 den fazla penaltı attı (çoğu hatalı) hiç sesleri çıkmadı şimdi kalkmışlar burada ağlamaya başlamışlar...

BEYLER, AĞLAMAYI SIZLAMAYI BIRAKIN VE LİDERE SELAM DURUN.

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 08:22

geçen sene peşkeş çekilen koca şampiyonluğu gördükten sonra , o kadar çok istiyorum ki her hafta lehimize hatalı 3-4 tane hatalı penaltı verilmesini ..

bu doğrucu davut !!! arkadaşlar belki anlarlar geçen sene ne hisettiğimizi ..

ama BETER olun, KUDURUNNNNNNNNN !!!!

+1907

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
20 Ağustos 2019 10:58

Haluk Ulusoy zamanın da gs senede 23 penaltı ile rekor kırmıştır sonraki sene 16 penaltı gs haluk ulusoy ile altın çağını yaşadı , yıldırım demirören ile bjk nefes aldı sıraaaaaaaa nihat özdemir başkanda bizim başkanımız ali koç değil nihat özdemir kkudurunnnnn

ice.man
Kapalı
20 Ağustos 2019 12:30

Bu arada 12 numara hesabında paylaşılan ve Krusenin ayağına vurulduğu anın görüntüsü yayınlanmış. Yani dikkatli bakıldığında Kruseye müdahale net şekilde gözüküyor. Yani ilk penaltı kararı da doğru.

diğerleri zaten doğruydu. Hele bi rakibe uçan tekme atalım, hakemin gözünün içine baka baka küfredelim hakeme de öyle tepki gösterin şimdi değil :)

kurttotemi
Şube Müdürü
20 Ağustos 2019 13:37

Fenerbahçe nin altı patlar gibi hucumu var bu takım ligi parçalar geçer

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
20 Ağustos 2019 13:44

bu lig Fenerbahçeye hafif gelecek

kurttotemi, 5 yıl önce

Fenerbahçe nin altı patlar gibi hucumu var bu takım ligi parçalar geçer

Kerem-Cem.80
Yasaklı
20 Ağustos 2019 13:45

emre etmedi mi dün küfür yoksa sen mi görmezden geldin :)

vedat murigi kart görmeli miydi görmemelimiydi objektif arkadasım

ice.man, 5 yıl önce

Bu arada 12 numara hesabında paylaşılan ve Krusenin ayağına vurulduğu anın görüntüsü yayınlanmış. Yani dikkatli bakıldığında Kruseye müdahale net şekilde gözüküyor. Yani ilk penaltı kararı da doğru.

diğerleri zaten doğruydu. Hele bi rakibe uçan tekme atalım, hakemin gözünün içine baka baka küfredelim hakeme de öyle tepki gösterin şimdi değil :)

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
20 Ağustos 2019 14:17

Real Madrid Tottenham bayern Münih ülkemizden Fenerbahçeyi kendilerine kayık gördüler keşke avrupa da bir lig kurulsa da orada oynasak bu ligin kalitesini beğenmedim yayıncı kuruluş fenerbahçe olmadan kaçar gider :)

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

bu lig Fenerbahçeye hafif gelecek

Kerem-Cem.80
Yasaklı
20 Ağustos 2019 14:18

ahahahahah :P bu kafaya nasıl ulaşıyorsun gakkos :D

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

Real Madrid Tottenham bayern Münih ülkemizden Fenerbahçeyi kendilerine kayık gördüler keşke avrupa da bir lig kurulsa da orada oynasak bu ligin kalitesini beğenmedim yayıncı kuruluş fenerbahçe olmadan kaçar gider :)

ice.man
Kapalı
20 Ağustos 2019 14:22

Nagatomo geçen sene kırmızı gördü mü ?

20.dakikada 10 kişi kaldınız mı peki ?

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

emre etmedi mi dün küfür yoksa sen mi görmezden geldin :)

vedat murigi kart görmeli miydi görmemelimiydi objektif arkadasım

kurttotemi
Şube Müdürü
20 Ağustos 2019 15:17

Fenerbahçe şampiyonluklarını , tarihini hatırlayanlar bilirler Fenerbahçe nin başarılarında tabanca gibi gücüm hattı olmuştur şu an bu hücum hattı kurulmuş unutmayalım ki bu takım yeni kuruldu 1 ay sonra Fenerbahçe rakiplerini sahadan siler

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi