Editörler : F16 Gökçen
07 Ocak 2008 10:21

Tarım Kredi Kooperatifi

Merhaba, Tarım Kredi Kooperatifinde çalışan arkadaşlardan kurumla ilgili ve maaşlarla ilgili bilgi vermelerini rica ediyorum.Kurum sözleşmeli mi çalıştırıyor,mesai var mı,özlük hakları nelerdir,devlete bağlı ama iş güvencesi ne kadar var?

cevaplar için şimdiden teşekkürler...

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

kordelya
Aday Memur
07 Ocak 2008 11:38

peki eylul78 kurumun yakınlarda sınavı var mı?

eylul78
Memur
07 Ocak 2008 13:22

yakınlarda araştırdığım kadarıyla sınav yok. benim araştırmam ileriye yönelik.kurumlar hakkında bilgimiz olsun ki alım olduğunda kulağımız açık olsun değil mi ama?

kendall_85
Şef
07 Ocak 2008 19:21

ya ziraatçilerimi alıyorlar peki yanlız bilginiz varmı kimler girebiliyor oraya?

eylul78
Memur
11 Ocak 2008 08:42

gncll

paşa_06
Kapalı
11 Ocak 2008 14:50

eylul arkadaşım bende senin sorduğun soruyu diğer başlıkta sormuştum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

eylul78
Memur
15 Ocak 2008 09:09

gncll

nart_sosrukua
Şube Müdürü
15 Ocak 2008 13:07

GÜNCEL

eylul78
Memur
16 Ocak 2008 08:57

bilgisi olan bir allahın kulu yok mu ya? üyelerden burada çalışanda mı yok? kim çalışıyor ozaman bu kurumda? şaşırdım kaldım yaa...

züla82
Aday Memur
17 Ocak 2008 08:59

günaydınlar,ziraat tarım kredi kooperatifleri birçok mühendisi alacak arkadaşım merak etme.2 yada 3 aya kadar bu alam olacak,bu arada forum a üye olmam senin sayende oldu.teşekkür ederim

züla82
Aday Memur
17 Ocak 2008 11:09

teknik eleman (ziraat mühendisi)

memur

iktisatçı olarak alım yapacakmışlar,

inş olur diyorum çünkü ben 3 yıldır bekliyorum

allah herkezin gönlüne göre versin.

bu arada torpil olmayacakmış ama ben pek inanmıyorum

sedef1981
Aday Memur
17 Ocak 2008 14:31

zula82 bunu siz nerden duydunuz.herhangi bir ilan var mı bunula ilgili,

ben sitelerinde bilgi edinmeden sormuştum ancak cevap gelmedi.

paşa_06
Kapalı
17 Ocak 2008 15:10

arkadaşlar tarım kredinin eleman alacağını bende duydum ama kesin tarihi bilmiyorum. torpil olayına gelince pek inandırıcı gelmiyor.genel müdürlüğe yakın olan arkadaşımızın biri sorsa ve bizi bilgilendirse iyi olur.

züla82
Aday Memur
17 Ocak 2008 15:38

evet arkadaşlar kesin tarihi bende bilmiyorum,memur alımının şu an karar aşamasında olduğudur.araştırıyorum tabiki.atma değil neden atayım ki.tabiki sana belge gösteremem sedef1981 ama ben 3 yıldır bekliyorum.benim bildiğimi sizlerde bilin istedim.ayrıca 2007 de alım alocaktı seçim dolayısıyla ertelediler.bu zamana sarktı.ordaki çalışanlar bilseler bile tarih belli olmedan söylerler mi sanki.

eylul78
Memur
18 Ocak 2008 09:28

zula82 bilgi verdiğin için teşekkür ederim.tamam alım olacak diyorsun da koşulları neler bilgin var mı? yani istemeye ve çaba harcamaya değer mi? kadro var mı, özlük hakları ve maaş nedir bunları da bilmek lazım.sonra pişman olmamak için.

züla82
Aday Memur
18 Ocak 2008 15:03

işe alındığında teknik eleman ve memur adayı olarak işe başlar.6 ay gibi deneme süresi içinde personelin uyumunun sağlanabilmesi ve faydalı olup olmadığına karar verilir.bölge birlikleri ve kooperatiflere atanacak personeli bölge birlikleri genel müdürlüğü belirler.kura çekmek suretiyle tayin edilir.ziraat mühendisleri istihdam sebebplerine uygun subeplerine uygun ayrı kura ile tayin edilir.aday personelmesleki konularda yetkililer nezaretinde yetiştirilir,bu süre içinde nakil edilemezler.yeterli görülmeyen paday personeliş kanunun hükümlerine göre feshedilerekilişkisi kesilir.

adaylık dönemi sonunda sözlü imtihanla başarıları ölçülür.başarılı olmaları halinde merkez birliği yönetim kurulu ile deimi kadroya tayinler yapılır.ilk önce köy ve belde kooperatiflere atanırlar.en az 4 yıl çalışmak zorundadır.4857 sayılı iş kanunun maddeleri ile geçerlidir.aylık ücretler,ikramiye,teşvik primi ve sosyal yardımlar toplu iş sözleşmesine göre ödenir.asıl kadroya geçen sendikaya üye olarak çalışılır.lojman tahsisi var.maaşı duyduğuma göre 1.200 ytl den başlayacak.alanında sükselme imkanı(terfi etme var.toplu iş sözleşmesi imzalıyosun.sendikaya bağlı çalışıyosun.

züla82
Aday Memur
18 Ocak 2008 15:08

tanıdığımız biri var kooperatif müdürü.ama alanında yükselmemiş hiç,direk müdür olarak atnmış.1.600, civarı ücret alıyor ikramiyesi cabası.bayram parası,yolluk,yemek yardımı,temsil ikram ödeneği gibi ek ücretleri var.gayette mutlu.işinden memnun.

whiplash
Şube Müdürü
18 Ocak 2008 15:24

ilan fln nerede arkadaslar .biz nasıl basvurbiliriz bu işe

paşa_06
Kapalı
20 Ocak 2008 19:03

arkadaşlar takipcisi oalaım bu kurumun birde alım olursa kpss den kaç puan istenir

züla82
Aday Memur
21 Ocak 2008 10:10

günaydın,hayırlı işler herkeze

kpss den 60 amış olmak gerekiyor bana söylenen bu belli de olmaz.

dicle_
Memur
21 Ocak 2008 11:24

arkadaşlar bende 2-3 aya kadar ziraat mühendisi,memuralınacagını duydum.2007 şubat ayından sonra alım oldumu hiç bilen varmı şimdiden teşekürler.

Toplam 369 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi