Editörler : swat3410
«456045614562456345644565456645674568456945704571»

Hülya - 83
Kapalı
12 Şubat 2019 18:49

Geçmiş olsun, şu süreçte avukat tutupta bizimle çok iyi ilgilendi Allah razı olsun diyen birisiyle karşılaşmak zor. Biz en acı şekilde tecrübe ettik.25 yıılık dostluğumuz bu sebepten bitti. Umarım siz aynı şeyi yaşamazsınız. :(
We We, 5 yıl önce

Daha önce avukat tutmuştuk 22şubatta fişleme den dolayı eşim mahkemesi var dı şimdi gözaltına alındı avukat benim yapabileceğim birşey yok şuan diyor bu bana biraz tuhaf geldi ilgilenmek mi istemiyor

We We
Memur
12 Şubat 2019 18:54

22 Şubat'ta mahkeme vardı fişleme den dolayı onun için avukat tutmuştuk fakat ilgilenmek istemiyor gibi bir tavrı var başka avukatla görüşün ben Yozgat il e gidemem diyor...sonradan bu gözaltı çıktı ben bakmam diyor galiba yada eksira ücret mi bekliyor bilemedim ilgilenmiyor

Türk.oglu
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:01

Fişlemesi neydi ?
We We, 5 yıl önce

22 Şubat'ta mahkeme vardı fişleme den dolayı onun için avukat tutmuştuk fakat ilgilenmek istemiyor gibi bir tavrı var başka avukatla görüşün ben Yozgat il e gidemem diyor...sonradan bu gözaltı çıktı ben bakmam diyor galiba yada eksira ücret mi bekliyor bilemedim ilgilenmiyor

serdengectim
Memur
12 Şubat 2019 19:18

Bende 55 deyim henüz arayan soran yok. Savcilikta sorusturmaniz varmiydi.
voodoocult, 5 yıl önce
slm abiler,dostlar. bugun 55temden arandim.hakkimda sorusturma oldugu soylendi.musaitsen ifade icin yrn teme gelebilir msn dendi. bende 21ilinde oldugumu soyledim. bakalim hayırlısı, ifadeyi diyarbakirda vericez. burda tem mi kom mu bakıyor?

voodoocult
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:33

varmış. gecen sene dogu tercihi icin subeden aradiklarinda kapida kimligi verdik, ust kata cikarken benden once tel açılmis. o zaman sormuslardi teme ifade verdin mi diye. sırayla aranip ifade vericez buyuk ihtimal.
serdengectim, 5 yıl önce
Bende 55 deyim henüz arayan soran yok. Savcilikta sorusturmaniz varmiydi.

serdengectim
Memur
12 Şubat 2019 19:37

Savciliktan sormusmuydunuz acik dosya varmiydi.
voodoocult, 5 yıl önce
varmış. gecen sene dogu tercihi icin subeden aradiklarinda kapida kimligi verdik, ust kata cikarken benden once tel açılmis. o zaman sormuslardi teme ifade verdin mi diye. sırayla aranip ifade vericez buyuk ihtimal.

Khk-li ubbe
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:35

o kişi bizden bahsetsin ben adımı değiştiririm azıcık yayınlarını takip etseniz anlarsınız zaten
Ulkudas27, 5 yıl önce

arkadaşlar bugün mete yararı gördüm gaziantepde.

güzel bir restorantdan çıkış yapıyodu yanında bikaç kişiyle birlikte.

bende tam araca binerken bi dk mete hocam dedim.

ben sizi nusaybinde çekim yaparken zırhlı uralda gezdiren çekim ekibinize yardımcı olan polis memurlarından birisiyim dedim. 2-3 dk kadr sohbet ettik. 8tmmuzda ihraç olduğumu söyledim.

ilgilenicem felan dedi. ama tabi içimden si... dedim.

en azından gündeme getirin dedim. söyleyin bu işin hukuksuz kanunsuz olduğunu dedim.

o zamanlar terörle mücadele eden ben şimdi restorantda çalışıyorum bakın dedim. Şaşırmış gibi felan yaptı. tamam en kısa sürede ilgilenicem dedi. vAYBE dedim içimden hey gidi günler dedim. ozamanlar bize vatan kahramanları die çekim yapan mete yarar şimdi 5 dk. b,ile ayırmadı bize

Mashare
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:39

Merhabalar arkadaşlar 26/8 ciyim 2018 Kasım'da sadece ea dan berat aldım savcı itiraz edip istinafa gitti.aralık ayının sonuna doğruda tanımadığım bir tanık ifadesi çıktı 2010 dan bahsetmiş gelir giderdi diye uyap vatandaş portalından ne ifade verdiği ve kimler hakkında ne söylediği ayrıntılı bir şekilde gördüm. Bugün tekrar uyap vatandaş portalına baktığımda tanık ifadesi gitmiş.sadece ea dan dolayı soruşturma kovuşturma ve istinafa giden evrakları gördüm.Dosya eski haline dönmüş.Sizce bu normal mi tanık ifadesi dosya eklenip şimdide neden çıkarmışlar. Yeni bir dosyamı açacaklar bilen yada yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.

yörükbeyi20
Aday Memur
12 Şubat 2019 23:04

genel bir uygulamamı bilmiyorum ama uyap vatandaş portalda dava dosyalarında gelen evrak klasörünü paylaşıma kapatmışlar. uyaptan görünmüyor artık. en azından benimkisinde durum böyle. sonradan gelen evraklar bu klasörde yer aldığı için göremiyorsunuzdur.adliyeden ilgili mahkeme kaleminizden en sağlıklı bilgiy alırsınız.

Mesut010101
Kapalı
12 Şubat 2019 23:15

Sürekli Garson ve SD kartını ön plana çıkarıyorlar.Bylock kulananların davaları bitti neden bir çoğu bu sd kartta yok diye soran yok?Halen görevde olupta soru çaldığı idda edilen komiserler neden bu Sd yok?Neden karlovu buran hayin sonradan SD yamandı? Neden Rize emniyet müdürünü canice katleden hayin SD karta sonradan yamanıyor?

Aslında herşey apaçık ortada ama hala birileri kafasını koma sokmuş kimse görmüyor zannediyor.

Mesut010101, 5 yıl önce

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sozcu.com.tr/2019/gundem/76-ilde-buyuk-feto-operasyonu-1112-kisi-hakkinda-gozalti-karari-3491156/amp/

yörükbeyi20
Aday Memur
12 Şubat 2019 23:31

haberi şimdi okudum. haber belliki hazırlanıp verilmiş gibi net sayılara kadar bilgi içeriyor ve haber saati yanlış görmediysem sabah 9 civarı.

ayrıca kırmızılar hadi belli diyelim sarılarda 17-25 sonrası örgütten ayrılmış olanlar olsun. peki geri kalan kişiler ne olarak kodlanmış acaba. her nekadar haberde listede yok deniyor ama biliyoruz ki tüm emniyet teşkilatı bu listede öyle veya böyle fişlenmiş.

adam sınav sorularını almış ama örnek alan dışı görünüyor anlaşılan. komik ötesi.

bu durumda ya bize yapılan işlemler yanlış yada bunlara yapılan işlem hatalı. kaldı ki bu sayı sadece rütbelilerde ve sadece bir yıla ait sınavı kazananları içeriyor. genele vurduğumuzda durumun nekadar vahim olduğunu ortaya açıkça koyuyor.

Mashare
Aday Memur
12 Şubat 2019 23:47

O zaman tanık ifadesini kaldırmamışlar. Uyap vatandaştan Gelen evrak klasörünü kapatmışlar.benimde demek istediğim buydu.
yörükbeyi20, 5 yıl önce

genel bir uygulamamı bilmiyorum ama uyap vatandaş portalda dava dosyalarında gelen evrak klasörünü paylaşıma kapatmışlar. uyaptan görünmüyor artık. en azından benimkisinde durum böyle. sonradan gelen evraklar bu klasörde yer aldığı için göremiyorsunuzdur.adliyeden ilgili mahkeme kaleminizden en sağlıklı bilgiy alırsınız.

Mesut010101
Kapalı
12 Şubat 2019 23:51

Biz açığa alındığımızdada bu renklendirilmiş listeler gündeme gelmişti.Emniyet Teşkilatı kırmızı sarı ve yeşil katagoriye ayrılmıştı sözde bizde kırmızı liste imişiz.

Bu renklendirmeyi Bylock kullananlardada kırmızı turuncu mavi olarak duymuştuk.

Burayakadar normal değilde normal diyelim.Bu habere baktığımızda kımızı sarırente olanlar SD karttan teyit edilmiş ancak bukatoğorinin dışında kalan ve aktifçalışan yeşil katogoride olması gerekiyordu.Yeşil renkli liste es geçilip 13 soruyudoğru yapana bağlanmış.

Zaten bu 13 soru olayı 2-3 yıl önceden konuşuluyor dolayısı ile herşey ortada idi ancak bu şekilde Garsona ve SD karta bağlama çabası Fişleme listelerini hukuki delil hatta Fetönün emniyet arşivi boyutuna taşıma gayretidir.

yörükbeyi20, 5 yıl önce

haberi şimdi okudum. haber belliki hazırlanıp verilmiş gibi net sayılara kadar bilgi içeriyor ve haber saati yanlış görmediysem sabah 9 civarı.

ayrıca kırmızılar hadi belli diyelim sarılarda 17-25 sonrası örgütten ayrılmış olanlar olsun. peki geri kalan kişiler ne olarak kodlanmış acaba. her nekadar haberde listede yok deniyor ama biliyoruz ki tüm emniyet teşkilatı bu listede öyle veya böyle fişlenmiş.

adam sınav sorularını almış ama örnek alan dışı görünüyor anlaşılan. komik ötesi.

bu durumda ya bize yapılan işlemler yanlış yada bunlara yapılan işlem hatalı. kaldı ki bu sayı sadece rütbelilerde ve sadece bir yıla ait sınavı kazananları içeriyor. genele vurduğumuzda durumun nekadar vahim olduğunu ortaya açıkça koyuyor.

vatansanacanimfedaa
Aday Memur
13 Şubat 2019 00:21

Bir şey soracagim da lütfen bilen cevaplayabilirse memnun olurum.Asalet olmadan şark görevi gelir mi ? Açıktan olan birisi için şark görevi gelir mi hemde?

tr_pomem
Müsteşar Yardımcısı
13 Şubat 2019 00:35

Evet gelir. Doğuda ihtiyaç var deyip gönderirler. Bizim 26 nisancılardan aciktayken şark gelen olmuştu.
vatansanacanimfedaa, 5 yıl önce
Bir şey soracagim da lütfen bilen cevaplayabilirse memnun olurum.Asalet olmadan şark görevi gelir mi ? Açıktan olan birisi için şark görevi gelir mi hemde?

vatansanacanimfedaa
Aday Memur
13 Şubat 2019 00:41

peki asalet olmadan yine de gelir mi?
tr_pomem, 5 yıl önce
Evet gelir. Doğuda ihtiyaç var deyip gönderirler. Bizim 26 nisancılardan aciktayken şark gelen olmuştu.
13 Şubat 2019 10:24

Son operasyonu da SD karta bağladılar ohhhh ne var ne yok monte edip duruyorlar seçim ağzı sırf gündem oluşturmak için milletin ailesi ile hayatlarıyla oynuyorlar.

Bir dost bir insan
Aday Memur
13 Şubat 2019 10:25

selamun Aleyküm. ilk defa yazıyorum. 26 nisan açık sonra ihraç. davam görüldü tanık ifadesi ve fişleme kodum say mış 1 yıl 3 ay aldım. HAGB kararı nı kabul etmediğim için kararı açıkladılar ancak cezayı ertelediler. erteleme içinherhangi şartta koşmadılar. gizleyecek bir mevzu yok sadece bekar evlerinde kaldım. diğer tanıklarda onu söylüyor ve 17 25 sonrası 2014 yılı başında irtibatını kopardı demelerine rağmen ceza verdiler. istifada başvurdum gerekçeli kararı bekliyorum. Belki sormak istediğiniz aklınıza takılan olursa diye yazdım. herkesin hakkında hayırlı olan olsun.
13 Şubat 2019 10:49

etkin pismanliktan faydalandin galiba
Bir dost bir insan, 5 yıl önce
selamun Aleyküm. ilk defa yazıyorum. 26 nisan açık sonra ihraç. davam görüldü tanık ifadesi ve fişleme kodum say mış 1 yıl 3 ay aldım. HAGB kararı nı kabul etmediğim için kararı açıkladılar ancak cezayı ertelediler. erteleme içinherhangi şartta koşmadılar. gizleyecek bir mevzu yok sadece bekar evlerinde kaldım. diğer tanıklarda onu söylüyor ve 17 25 sonrası 2014 yılı başında irtibatını kopardı demelerine rağmen ceza verdiler. istifada başvurdum gerekçeli kararı bekliyorum. Belki sormak istediğiniz aklınıza takılan olursa diye yazdım. herkesin hakkında hayırlı olan olsun.
Toplam 102884 mesaj
«456045614562456345644565456645674568456945704571»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi