Editörler : F16 Gökçen

bekir5165
Aday Memur
30 Haziran 2019 15:09

rasyonel sorunun cevabı yanlış hatırlamıyorsam 10 diye biliyorum yinede soruyu yazabilen varsa daha net olur

bekir5165
Aday Memur
30 Haziran 2019 15:10

rasyonel sorunun cevabı yanlış hatırlamıyorsam 10 diye biliyorum yinede soruyu yazabilen varsa daha net olur

blue worm, 5 yıl önce

Matematikteki rasyonel sayılar sorusunun cevabı neydi acaba?

mrtgzlgl
Memur
30 Haziran 2019 15:16

Rasyonel cevap..1 olacak

Nargiel
Aday Memur
30 Haziran 2019 15:37

O zaman 1 idi cevap

blue worm, 5 yıl önce

Yok üstad benim dedğim soruda en fazla 5 olabiliyordu

mathebjk
Aday Memur
30 Haziran 2019 15:41

kitapçıklar yayınlandı arkadaslar

30 Haziran 2019 15:42

Kumeli sorunun cevabi 1 ve 3 olacak

kaplumbaga155
Yasaklı
30 Haziran 2019 16:00

dgs ygs tyt kpss b gibi sınavlra çalışmaktan çok zeka daha doğrusu sınav yeteneğiyle çözülebilen sınavlar.

burda netlerinizi ne kadar çalışırsanız çalışın bi yere kadar çıkarabilirsiniz. sonrası kapasiteyle alakalı. mesela ayt benzeri sınavlarda çalışmanın payı büyüktür ama bu sınavlarda değil.

defneakman
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:12

kesınlıkle katılıyorum. bıraz yetenek gıbı

kaplumbaga155, 5 yıl önce

dgs ygs tyt kpss b gibi sınavlra çalışmaktan çok zeka daha doğrusu sınav yeteneğiyle çözülebilen sınavlar.

burda netlerinizi ne kadar çalışırsanız çalışın bi yere kadar çıkarabilirsiniz. sonrası kapasiteyle alakalı. mesela ayt benzeri sınavlarda çalışmanın payı büyüktür ama bu sınavlarda değil.

Brk27
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:22

pratiği iyi olan kazanır önemli olan çok soru çözmek yetenekle alakası yok bence , bir konuyla ilgili ne kadar çok ve farklı soru tipleri çözersen o kadar başarılı olursun

defneakman, 5 yıl önce

kesınlıkle katılıyorum. bıraz yetenek gıbı

Brk27
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:23

bende 1 ve 3 yaptım inşallah doğrudur

haticeozbay90, 5 yıl önce

Kumeli sorunun cevabi 1 ve 3 olacak

damlaberen57
Yasaklı
30 Haziran 2019 16:26

Ankara Kuzey Akademide DGS için hazırlanan arkadaşlarımla konuştum sınavları beklediklerinin üstünde netler gelecekmiş.Bol soru çözmenin ve birebir etüt çalışmasının önemini çok iyi anlamışlar.Umarım sınav gönlünüzdeki netlerle geçmiştir.Başarılar dostlarım.

Brk27
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:26

katılmıyorum pratik önemli ne kadar çok soru çözersen o kadar başarılı olursun

kaplumbaga155, 5 yıl önce

damlaberen57
Yasaklı
30 Haziran 2019 16:29

Türkçeden çok düşük ama matematik size belki yetebilir sonuçları beklemek gerekir bence.Ben 2017 yılında Türkçeden 35 türkçe yapmıştım mat netlerimiz eşit sayılır.Kuzey Akademi denemelerimde de aynı netleri çıkarıyordum.Başarılar

gokhantastan, 5 yıl önce

47 matematik 8 Türkçe işaretledim ama Türkçe çok zor geldi bana yani inşallah 0,5 netin altında çıkmaz arkadaşlar hatırladığınız soruları yazar mısınız? geçen yıl 51 matematik işaretlemiştim 47 doğru 4 yanlış gelmiş 0,5 kuralını bilmediğim için puanım çıkmamıştı.

syalin
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:33

hemşirelik için girdim, 35 matematik 8 türkçe işaretledim ve taa kasım ayından kalan kpss bilgilerimdi, biraz çalışan biri çok kolay yapabilirdi ama türkçe çok zorlayıcıydı

karacauzmez
Yasaklı
30 Haziran 2019 16:37

Çok karamsarsınız Hocam diğer adayların netleri de önemli,bence güzel bir sonuç gelecek ve olmaz dediğiniz Hukuk size gelebilir,tercihler de çok önemli:)

yargıc034, 5 yıl önce
Bende 54 Türkçe 36 matematik işaretleyebildim beni matematik çok yordu ve uğraştırdı geometri ve mantık sorularını göremedim bile HAyırlısı sanırım hukuk gelmez diye tahmin ediyorum ..!!

mathebjk
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:42

gercekci düşünmek en mantıklısı kardesim netlerin iyi ama tecrubeye dayanarak soyluyorum hem kontenjan sorunu hem sınavın kolaylıgı hukuk için yüksek netler gerektirecektir..insallah yanılırım yerleşirsin hayırlısı olsun

yargıc034, 5 yıl önce
Bende 54 Türkçe 36 matematik işaretleyebildim beni matematik çok yordu ve uğraştırdı geometri ve mantık sorularını göremedim bile HAyırlısı sanırım hukuk gelmez diye tahmin ediyorum ..!!

karacauzmez
Yasaklı
30 Haziran 2019 16:42

Benim sınavım mükemmel geçti diyebilirim:) Her gün planlı çalışıp,iyi bir dershaneye gitmenin meyvelerini şükür aldım.Matematik 58 soru işaretledim.Türkçeden 47 soru işaretledim.Elimden geldiğinde doğru yaptığıma inandığım soruları işaretledim.Asla sallama denen duruma girmedim bile benim için virgüllerin bile önemi var.

mathebjk
Aday Memur
30 Haziran 2019 16:44

aman sende malum dersanenın reklamını yapma lütfen:)

karacauzmez, 5 yıl önce

Benim sınavım mükemmel geçti diyebilirim:) Her gün planlı çalışıp,iyi bir dershaneye gitmenin meyvelerini şükür aldım.Matematik 58 soru işaretledim.Türkçeden 47 soru işaretledim.Elimden geldiğinde doğru yaptığıma inandığım soruları işaretledim.Asla sallama denen duruma girmedim bile benim için virgüllerin bile önemi var.

30 Haziran 2019 16:55

Malum dershane hangisi ki? Dershaneye giden ve sistemli çalışanlar pek yorum yapmamış gibi,çalışkanlar yine saklanmış:) genelde ortalama yapan arkadaşlar yorumlara yazmış.Herkesin hakkında hayırlısı olsun.Ben dershaneye yazıldım sorulara bakmayacağım çünkü seneye sınava yakın denemede çözeceğim.

mathebjk, 5 yıl önce

aman sende malum dersanenın reklamını yapma lütfen:)

30 Haziran 2019 17:00

Bence 90 net üstü yapan arkadaşlarımız istedikleri hedeflere ulaşırlar.Sınava giren ve özellikle dershanelerde ciddi hazırlık yapan dostlarımızın yorumları çok önemli .

mathebjk, 5 yıl önce

gercekci düşünmek en mantıklısı kardesim netlerin iyi ama tecrubeye dayanarak soyluyorum hem kontenjan sorunu hem sınavın kolaylıgı hukuk için yüksek netler gerektirecektir..insallah yanılırım yerleşirsin hayırlısı olsun

Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi