Editörler : ayşegül bgm

orthemsire55
Memur
22 Haziran 2019 08:53

sizin burada ne işiniz var,bölümünüz yüksek puanla alıyorsa bu tamamen sistemin ve sizin iyi tercih yapamamanızla alakalı gelıp de burda sağlıkcılarla bir mücadeleye girmenız cok anlamsız
Otonom Piyade, 5 yıl önce
Salla ağacım sen de umarım atanırsin harita çok iyiydi başlarda ama sorna akıbeti kötü oldu sektörel kriz ortada inşaat maliyet endeksi acayip arttı yorumlardaki beyinsizlerle çalışmaktansa mühendisliğin gözünü seveyim mühendislikle bu saçma sapan benle tartışan andaval gibilerin bölümleri kıyas bile kabul etmez çalışma şartları vs adam 85 olacak diye ağlıyor isterse 90 olsun kpss onlisans gibi basit sınavdan bi zahmet çak 90 ı atan git daha ne istiyorsun daha kolay ne olabilir biz 91 + yds kovalayalim bir takım mikron beyinliler 85 i falan yüksek bulsun enteresan bi durum

orthemsire55
Memur
22 Haziran 2019 08:55

sen zaten atanama böyle insanları küçümseyeceksen,sen altında çalışan insanlara da aynısını yaparsın,kendı yaptıgın yanlışı burda bızım düşük puanla atanmamızla kapatmaya çalışıyorsun,
orthemsire55, 5 yıl önce
sizin burada ne işiniz var,bölümünüz yüksek puanla alıyorsa bu tamamen sistemin ve sizin iyi tercih yapamamanızla alakalı gelıp de burda sağlıkcılarla bir mücadeleye girmenız cok anlamsız

eugenelevis
Aday Memur
22 Haziran 2019 10:17

Arkadaşlar burası biraz karışmış ve ben tam aradığım cevabı alamadım gibi yani okunmaya değer mi 2020 KPSS'de 80-85 arasında mı kapatır?

orthemsire55
Memur
22 Haziran 2019 10:19

evet hoca ben suan okuyorum şuan 78 lere cıkacak bu atamada, 2020 de de 82 de kalır diye düşünüyorum
eugenelevis, 5 yıl önce

Arkadaşlar burası biraz karışmış ve ben tam aradığım cevabı alamadım gibi yani okunmaya değer mi 2020 KPSS'de 80-85 arasında mı kapatır?

eugenelevis
Aday Memur
22 Haziran 2019 10:59

Hangi üniversite de okuyorsunuz hocam ben DEÜ'yü düşünüyorum.

orthemsire55, 5 yıl önce
evet hoca ben suan okuyorum şuan 78 lere cıkacak bu atamada, 2020 de de 82 de kalır diye düşünüyorum

cepgoz
Aday Memur
24 Haziran 2019 12:11

düz liseden çıkanlar bu bölümü okumak zor olur mu

Npy11ader
Aday Memur
24 Haziran 2019 12:47

Ya o degil de bi mal beyinli arkadas kpss tarih ve cografyasina ayt tytye gore daha basit demiş. Hele ki bir derya bi okyanus olan tarihe basit demiş 😀😀😀😀😀😀😀

Npy11ader
Aday Memur
24 Haziran 2019 12:50

Ya o degil de bi mal beyinli arkadas kpss tarih ve cografyasina ayt tytye gore daha basit demiş. Hele ki bir derya bi okyanus olan tarihe basit demiş.

abcdefghjklm
Kapalı
24 Haziran 2019 13:16

ayt tarihle kpss tarih konuları aynı
Npy11ader, 5 yıl önce
Ya o degil de bi mal beyinli arkadas kpss tarih ve cografyasina ayt tytye gore daha basit demiş. Hele ki bir derya bi okyanus olan tarihe basit demiş.

Npy11ader
Aday Memur
24 Haziran 2019 14:31

tyt sinavindan iki kat daha basit demiş :) ayrica ayt kpss kadar da agir degildir. sirf muhalefet olmak icin yazmayin ;)
abcdefghjklm, 5 yıl önce

ortradyoloj
Memur
24 Haziran 2019 14:40

2 3 senedir üniversite sınavına giriyorum kpss tarih coğrafya kesinlikle çok daha zor aytden de tytden de çocuk oyuncağı ayt soruları hiç bilmeyen biri bile yapar yiyosa kpssye kolay diyip 27 sorunun 27sini de yapsın. 80 85 alıp gelip buraya ayt kpssden zor demeyin siz zaten bir şey bişlmiyorsunuz her sınav zor size

abcdefghjklm, 5 yıl önce

abcdefghjklm
Kapalı
24 Haziran 2019 14:43

yoo bende giriyorum ayt sözelde tarihi fule yakın yaptıydım galiba 40 bininci oldum kpss de 92 aldım ikisinide karşılaştırdım tyt için dediğiniz dogru ama ayt için değil
ortradyoloj, 5 yıl önce

2 3 senedir üniversite sınavına giriyorum kpss tarih coğrafya kesinlikle çok daha zor aytden de tytden de çocuk oyuncağı ayt soruları hiç bilmeyen biri bile yapar yiyosa kpssye kolay diyip 27 sorunun 27sini de yapsın. 80 85 alıp gelip buraya ayt kpssden zor demeyin siz zaten bir şey bişlmiyorsunuz her sınav zor size

abcdefghjklm
Kapalı
24 Haziran 2019 14:49

uni sınavında dünya cografyasından sorumlusun .Türkiye cografyası sadece bir konu uni sınavında. kpss de ise sadece Türkiye cografyasından sorumlusun
ortradyoloj, 5 yıl önce

Npy11ader
Aday Memur
24 Haziran 2019 18:43

Ayt de tarihi fule yakin yaptiysan bana kpssdeki genel kultur netlerinin ekran fotosunu alip atar misin

ortradyoloj
Memur
24 Haziran 2019 18:44

kpss sonucunu bir de :) ben inanmıyorum da

Npy11ader, 5 yıl önce

Ayt de tarihi fule yakin yaptiysan bana kpssdeki genel kultur netlerinin ekran fotosunu alip atar misin

abcdefghjklm
Kapalı
24 Haziran 2019 18:53

54 olması lazım 50 üstü olduguna yemin ederim
Npy11ader, 5 yıl önce

Npy11ader
Aday Memur
25 Haziran 2019 02:07

Genel kultur kismini 55e 3 yapmistim. Bn bile kpss daha zor diyorum. Ha inanmiyorsan da atabilirim ekran ;)

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi