Editörler : swat3410E.Kayı Han
«6789101112131415161718

Turjela
Şef
02 Temmuz 2021 13:52

sen kendini tanıtırken yeteneklerini de mutlaka belirtmen bana göre yarar sağlayacaktır. Arkadaşların da dediği gibi sürekli ayakta nöbet tutacağın bir meslek fakat aynı zamanda sürekli insanlarla iç içe, onlarla iletişim halinde olduğun bir meslek. Yabancı dil, işaret dili vs. bilen bir aday bu yönden komisyon üzerinde pozitif bir etki yaratır diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, kesin adayı alacaklar demiyorum fakat bu bir pozitif etki yaratabilir. Sen yine de mutlaka söyle, kılık-kıyafetine, diksiyonuna dikkat et. Gerisi Nasibinde ne varsa o olacak.

Adanalialp, 3 yıl önce

Eyvallah dusuncelerin değerli benim kirilmak söz konusu olamaz.. iyi derece dil bilmek meslek içerisinde muhakkak isime yarayacaktır diye düşünüyorum örneğin yabancı şube için dil bilmek önemlidir diye düşünüyorum.. yada siber suçlara girebilmek için bilgisayar bilmek yazılım kodlama bilmek avantajdır diyorum ben yanlış mı düşünüyorum..

Adanalialp
Aday Memur
02 Temmuz 2021 14:32

Tamamen düşüncelerine katılıyorum bende seninle ayni fikirdeyim.. Dil bilmek bir avantajdır ama kesinlikle bu özellik kazandırır demiyorum.. Polislik mesleğinin de gerektirdiği koşulları biliyorum uzun mesai saatleri yorucu gorevler vs. Bunlari bilerek ve gönülden isteyerek başvurumu yaptım.. Ben sadece edindiğim bu yetenekleri dil bilmek olsun yazılım olsun polislik ile entegre edebilir miyimin peşindeyim.. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Turjela, 3 yıl önce

sen kendini tanıtırken yeteneklerini de mutlaka belirtmen bana göre yarar sağlayacaktır. Arkadaşların da dediği gibi sürekli ayakta nöbet tutacağın bir meslek fakat aynı zamanda sürekli insanlarla iç içe, onlarla iletişim halinde olduğun bir meslek. Yabancı dil, işaret dili vs. bilen bir aday bu yönden komisyon üzerinde pozitif bir etki yaratır diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, kesin adayı alacaklar demiyorum fakat bu bir pozitif etki yaratabilir. Sen yine de mutlaka söyle, kılık-kıyafetine, diksiyonuna dikkat et. Gerisi Nasibinde ne varsa o olacak.

sonicasd
Kapalı
02 Temmuz 2021 16:40

Kardeşim herkes o şekilde hayal edip mesleğe giriyor ama karakolda nöbet tutarken buluyorlar kendilerini yada trafikçi olup gün boyu uygulama yapıyolar inşallah sen hayal ettiğin şubelerde çalışma fırsatı bulursun hakkında hayırlısı olsun.

Adanalialp, 3 yıl önce

Eyvallah dusuncelerin değerli benim kirilmak söz konusu olamaz.. iyi derece dil bilmek meslek içerisinde muhakkak isime yarayacaktır diye düşünüyorum örneğin yabancı şube için dil bilmek önemlidir diye düşünüyorum.. yada siber suçlara girebilmek için bilgisayar bilmek yazılım kodlama bilmek avantajdır diyorum ben yanlış mı düşünüyorum..

kaptanzen
Memur
03 Temmuz 2021 00:01

nüfusa kayıtlı olduğun yerde yapamassın

Serkan özay78, 3 yıl önce

Polisler doğduğu yerde mi? Yoksa nüfusa kayıtlı olduğu yerde mi görev yapamaz?

Yns10
Aday Memur
03 Temmuz 2021 17:35

Eğitim sonu sınavı nasıl oluyor pomem sözlü mülakat ile aynı formatta mı

kaptanzen
Memur
18 Temmuz 2021 19:29

aynısı evet

Yns10, 3 yıl önce

Eğitim sonu sınavı nasıl oluyor pomem sözlü mülakat ile aynı formatta mı

Atmaca.
Aday Memur
19 Temmuz 2021 11:31

Aile de 1.derece elenme nedeni olabilir mi

kaptanzen
Memur
19 Temmuz 2021 19:19

Bilgim yok kardeşim

Atmaca., 3 yıl önce

Aile de 1.derece elenme nedeni olabilir mi

Türkiyelii
Aday Memur
21 Temmuz 2021 00:31

Merhaba öncelikle hayırlı olsun daim olsun. İlk ne kadar yattı size maaş, (ya da şöyle sorayım bekar ön lisans evli değil çocuk yok). Meraktan sormuyorum lütfen yanlış anlamayın baska bir sebepten dolayı soruyorum. Önemli tşk ederim
kaptanzen, 3 yıl önce

Bilgim yok kardeşim

kaptanzen
Memur
22 Temmuz 2021 09:19

Dediğin nitelikte biri şu an Polsan kesintisi ile birlikte 6250 civarında alır

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 00:31

Arkadaşlar okula girmeden varsa soracaklarnz her konuda bildiğim ve yaşadığım kadar yardımcı olurum inşallah hak eden herkes kazanır Allah yardımcınız olsun.

Balabalabala
Aday Memur
12 Ekim 2021 00:45

Hocam özelden size bir soru sorabilir miyim

kaptanzen, 3 yıl önce

Arkadaşlar okula girmeden varsa soracaklarnz her konuda bildiğim ve yaşadığım kadar yardımcı olurum inşallah hak eden herkes kazanır Allah yardımcınız olsun.

Oe2696
Aday Memur
12 Ekim 2021 00:48

Benim bir sorum var sağlık raporu ile alakalı, daha önce başvurmadan doktora gittim esnek düz taban dedi herhangi bi derece söylemedi, yönetmelikte esnek düz taban sağlam kabul edilir yazıyor. Yıllarca amatör futbol oynadım hala da halısaha vs oynuyorum ayaklarımla ilgili bı Ağrı vs sorunum olmadı hiç. Ortopedi de muayene nasıl oldu sizde doktor şüphelenirse mı röntgene yolluyor ?

kaptanzen, 3 yıl önce

Miraki
Aday Memur
12 Ekim 2021 01:25

hocam, kazanacaklara okula giderken yanında neler götürdüğünü söyler misin? ne götürmediğine pişman olduğunu da. teşekkürler.

kaptanzen, 3 yıl önce

Dediğin nitelikte biri şu an Polsan kesintisi ile birlikte 6250 civarında alır

27 adayı
Aday Memur
12 Ekim 2021 06:39

Jandarmayı bırakıp polisliğe gelen var mıydı? Varsa sıkıntı oldu mu

27 adayı
Aday Memur
12 Ekim 2021 06:41

Bir başka sorum sağlıkta önceki tanılar dikkate alınıyor mu yoksa sadece yeni tanılar mı önemli teşekkürler

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 08:17

Bizde doktor bakmadı düz tabana tamamen doktorun insiyatifine kalmış bir şey

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 08:18

Zaten lazım olan her şey okilda satılıyor kardeşim dert etmeyin ben tras makinesi getirmedigime pişman olmuştum onu da 2.donem getirdim

denizhakann
Aday Memur
12 Ekim 2021 08:23

+

27 adayı, 3 yıl önce

Bir başka sorum sağlıkta önceki tanılar dikkate alınıyor mu yoksa sadece yeni tanılar mı önemli teşekkürler

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 08:32

Önceki tanı diye bir şey yok o an ki durumun neyse ona bakılır

27 adayı, 3 yıl önce

Toplam 341 mesaj
«6789101112131415161718

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi