Editörler : E.Kayı Han
«3456789101112131415

Tevekkeladam
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:30

Bilmiyordum hocam. Teşekkür ederim.

Selç14
Memur
25 Şubat 2020 13:39

Bakanlık asla tarih falan vermiyor. Bakanlıktakiler şu tarihi dediler diyen de yalan söyluyor kusura bakmasınlar. her aradıgımda ve farklı numaralrı da arıyorum çok ısrar etmeme ragmen söylemiyorlar bana özel bi garezleri oldugunu sanmıyorum

stuntmanmike, 4 yıl önce
whatsapp gruplarini takip ederseniz bakanliktakilerin herkese farkli farkli tarihler verdiğini gorursunuz hocam. ortada asiri bilgi kirliligi var ve bunu bizzat bakanligin kendisi yapiyor. bizi oyalamaktan baska bir sey yapmiyorlar. surekli farkli tarihler vermelerinin aciklamasi bu.

nienna meneldur
Aday Memur
26 Şubat 2020 14:17

bakanın son gönderisi bu, yorumlarda mağduriyetimizi dile getiriyoruz

socialnew
Aday Memur
27 Şubat 2020 00:00

Herhangi bir gelişme var mı?? Bakanlıkla konuşan duyum alan

socialnew
Aday Memur
27 Şubat 2020 00:08

Aldığım son duyuma göre bakan imza atmıyormuş torba yasadan çıkacak olan güvenlik soruşturmasını bekliyormuş. Umarım doğru değildir. Yoksa daha çok bekleriz
socialnew, 4 yıl önce
Herhangi bir gelişme var mı?? Bakanlıkla konuşan duyum alan

nienna meneldur
Aday Memur
27 Şubat 2020 00:12

soruşturma beklemek pek olası değil. personel daire bakanın imzası kaldı diyor sadece. Perşembe dosyaların incelenip imzalandığı gün diye bir söylenti de var yarından ümitli herkes. tabi gruplarda konuşulan bilgiler bunlar
socialnew, 4 yıl önce
Aldığım son duyuma göre bakan imza atmıyormuş torba yasadan çıkacak olan güvenlik soruşturmasını bekliyormuş. Umarım doğru değildir. Yoksa daha çok bekleriz

nienna meneldur
Aday Memur
27 Şubat 2020 00:14

bakanın iletişim hattını aradığımızda hatta çıkan hanımefendi de bakanın orada olmadığını, mevzunun iletileceğini söyledi. yarın da iletişim hattını arayıp tekrar dile getirmek mantıklı olabilir belki. sürekli kendimizi hatırlatmak zorundayız artık...
nienna meneldur, 4 yıl önce
soruşturma beklemek pek olası değil. personel daire bakanın imzası kaldı diyor sadece. Perşembe dosyaların incelenip imzalandığı gün diye bir söylenti de var yarından ümitli herkes. tabi gruplarda konuşulan bilgiler bunlar

socialnew
Aday Memur
27 Şubat 2020 00:28

Bakanlığı arayan olmuş kimse bir bilgi vermiyor

Selç14
Memur
27 Şubat 2020 08:25

İnşallah inandırıcı gelmese de inanmak istiyorum cidden

leventtnevel
Aday Memur
27 Şubat 2020 09:42

Çok saçma deği̇l mi̇. bakanin adina i̇mza atacak kaç tane müsteşari var. maç bekletmek gi̇bi̇ sanki̇

leventtnevel
Aday Memur
27 Şubat 2020 09:43

*AMAÇ

leventtnevel, 4 yıl önce

Çok saçma deği̇l mi̇. bakanin adina i̇mza atacak kaç tane müsteşari var. maç bekletmek gi̇bi̇ sanki̇

ertugrul3207
Memur
27 Şubat 2020 10:03

Klavuzda güvenlik tahkikatı olumlu sonuçlanması diye nitelik kodu vardı 2019/6'dan sonraki alımlarda bu nitelik kodu eklenmedi bunla ilgili bir problemmi var acaba nitelik kodu eksik kaldı diye mi bekletiliyor cumhurbaşkanıda güvenlik soruşturmalarını tekrar gündemimize alacağız demişti? Tabi bu şahsi fikrim herhangi bir duyumla söylemiyorum
leventtnevel, 4 yıl önce

Selç14
Memur
27 Şubat 2020 10:12

bakanlıgı arıyor musunuz acaba ? ben arıorum bu soruları sormadım açıkçası sadece ne zaman açıklanacagını sormaya calısıyorum biz de bilmiyoruz tarih vermem,z mümkün değil cevabını alıyorum

ertugrul3207, 4 yıl önce
Klavuzda güvenlik tahkikatı olumlu sonuçlanması diye nitelik kodu vardı 2019/6'dan sonraki alımlarda bu nitelik kodu eklenmedi bunla ilgili bir problemmi var acaba nitelik kodu eksik kaldı diye mi bekletiliyor cumhurbaşkanıda güvenlik soruşturmalarını tekrar gündemimize alacağız demişti? Tabi bu şahsi fikrim herhangi bir duyumla söylemiyorum
27 Şubat 2020 10:16

Bakanın imzasının beklendiği bana da pek inandırıcı gelmiyor. Bakanın 4-5 tane yardımcısı var. personel isleri ile ilgilinen yardımcısı Ahmet Erdem baslama yazilarini vekaleten imzalayabilir. Amaç bekletmek bence ama neden bekledigimizi anlayamıyorum.

Selç14
Memur
27 Şubat 2020 11:26

ben bakan imzası konusunun da uydurma oldugunu düşünüyorum. Bakanlık personelini 1 aydır arıyorum ser viyor sır vermiyor kolay kolay bakanda imzada gibi bişey söyleyecekleini hiç sanmıyorum

stuntmanmike, 4 yıl önce
Bakanın imzasının beklendiği bana da pek inandırıcı gelmiyor. Bakanın 4-5 tane yardımcısı var. personel isleri ile ilgilinen yardımcısı Ahmet Erdem baslama yazilarini vekaleten imzalayabilir. Amaç bekletmek bence ama neden bekledigimizi anlayamıyorum.

zübeyirtaskin
Kapalı
27 Şubat 2020 11:42

hocam, ben sordum :) guvenlik sorusturmasini; "sorusturma kalkti, hic mi tv de duymadin" diye tatli sert firca atti, telefondaki ses...
Selç14, 4 yıl önce

bakanlıgı arıyor musunuz acaba ? ben arıorum bu soruları sormadım açıkçası sadece ne zaman açıklanacagını sormaya calısıyorum biz de bilmiyoruz tarih vermem,z mümkün değil cevabını alıyorum

nienna meneldur
Aday Memur
27 Şubat 2020 11:43

il müdürlükleri de bunu teyit ediyor. gerçekten yazılanlar doğruymuş ağır işleyen bi bakanlıkmış tek bekleme sebebimiz bu herhalde. paşa gönülleri çalışmak istemiyor biz de bekliyoruz...
zübeyirtaskin, 4 yıl önce
hocam, ben sordum :) guvenlik sorusturmasini; "sorusturma kalkti, hic mi tv de duymadin" diye tatli sert firca atti, telefondaki ses...

kontrolkalemci
Aday Memur
27 Şubat 2020 12:33

Bakanlıkta hangi numaraları arıyorsunuz ben hiç bir numaraya ulaşamıyorum..
27 Şubat 2020 13:01

Hocam bir kac sefer arayinca aciyorlar ama acmalari da pek bir ifade etmiyor. Calismalar devam ediyor, bekleyin vs. tarzi gecistirici aciklamalar yapiyolar.
kontrolkalemci, 4 yıl önce
Bakanlıkta hangi numaraları arıyorsunuz ben hiç bir numaraya ulaşamıyorum..

kontrolkalemci
Aday Memur
27 Şubat 2020 13:03

O bir kaç sefer aradığımız numara hangi numara (:
stuntmanmike, 4 yıl önce
Hocam bir kac sefer arayinca aciyorlar ama acmalari da pek bir ifade etmiyor. Calismalar devam ediyor, bekleyin vs. tarzi gecistirici aciklamalar yapiyolar.
Toplam 294 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi