Editörler : cihan27E.Kayı Han

Tayinci2454
Kapalı
12 Ağustos 2021 13:30

Ben saka yapıyordum. Bana hakkını haram edip boş işlerle ugrasacagina sana zam vermeyenlere hakkını haram et.. senin hakkını korumayan memur sneden de istifa et eminim hala memursene uyesindir

mutlusari81, 3 yıl önce
Kardeş sen bizimle dalga mı geçiyorsun millet olarak her kesim zaten dara düşmüş gelmiş milletin duygularıyla oynuyorsun hakkım sanada haramdır birdahakine canın sıkıldığında sohbet bölümünde takıl

qq007
Aday Memur
12 Ağustos 2021 13:34

yazıklar olsun. başka diyecek bişey yok

mutlusari81
Yasaklı
12 Ağustos 2021 13:47

Duyum aldım diye şaka mı yapılır, hiçbir sendikaya hiç üye olmadım
Tayinci2454, 3 yıl önce

Ben saka yapıyordum. Bana hakkını haram edip boş işlerle ugrasacagina sana zam vermeyenlere hakkını haram et.. senin hakkını korumayan memur sneden de istifa et eminim hala memursene uyesindir

fma1
Yasaklı
12 Ağustos 2021 13:58

Allah belalarını..
Tayinci2454, 3 yıl önce

İşçiye asgari ücretliye yagdırdılar. Bizr gelince yok korona yok kuresel ısınmanın ekonomiye etksinden bahsediyorlar.

bombaci-urban
Aday Memur
12 Ağustos 2021 14:09

bu şekilde yazdığımda şahsın birisi sen yenisin galiba demişti. :)

bombaci-urban, 3 yıl önce

2022: 3+4

2023: 5+6

12 Ağustos 2021 17:24

Güzel tahminde bulunmuşum, keşke 12+12'ler olsaydı da biz tutturamasaydık.

zaferivedik, 3 yıl önce

6+5

5+4

SabriAga
Aday Memur
12 Ağustos 2021 17:53

Memur Sene üye olanlar üzülsün

Dhmi-86
Kapalı
12 Ağustos 2021 18:20

hizmet kollarında bir teklif yokmu bu neden konuşulmuyor hiç

inanoner
Yasaklı
13 Ağustos 2021 13:17

siz kendinizi köle oalrak göremye devam edin. bu dediğin şey sadece ahmaklıktır başka hiç bir şey değil. en zor zamanalr da bile iktidar yandaş yamyamları savunurken senin gibi köle zihniyetli insanlar sayesinde biliyor destek bulacağını.

Yıldırım061, 3 yıl önce

Arkadaşlar Ülkemiz büyük bir sınav veriyor. Parayı ikinci planda tutalım. Yangın ve selle uğraşıyoruz. Allah Devletimize ve Milletimize güç versir. İnşallah tez zamanda bu felaketlerden kurtuluruz.

13 Ağustos 2021 14:04

Anlaşılan hiç yoksulluk görmemişsin. Kıriz nedir bilmiyorsun. Memur maaşları için İMF kapılarında dilendiğimiz o günleri ya bilmiyorsun yada unutmuşsun. Ayrıca insanların görüşlerine saygı göstermesidini de bil. Üslubunu düzelt. Ya memur değilsin , yada memurluktan nasiblenememişsin. Allah Birliğimizi ve Beraberleğimimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Amin.

inanoner
Yasaklı
13 Ağustos 2021 14:13

geç hocam bu kafaları yok imf önünde eğildiler yok birlik beraberlik. şimdi de çin önünde katar önünde eğiliniyor. devletler finansman sağlar buna bir şey demem ama yandaş yamyamlara vermeye gelince sorun görmeyen iktidar memura gelince beka muhabbetine giriyorsa umrumda olmaz. hele ki senin gibi zihniyet oalrak köleleşmiş insanlar hiç umrumda olmaz.

Yıldırım061, 3 yıl önce

Anlaşılan hiç yoksulluk görmemişsin. Kıriz nedir bilmiyorsun. Memur maaşları için İMF kapılarında dilendiğimiz o günleri ya bilmiyorsun yada unutmuşsun. Ayrıca insanların görüşlerine saygı göstermesidini de bil. Üslubunu düzelt. Ya memur değilsin , yada memurluktan nasiblenememişsin. Allah Birliğimizi ve Beraberleğimimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Amin.

fakir.adam
Şube Müdürü
13 Ağustos 2021 15:52

zam falan yalan dolan önemli olan iman. hayırlı cumalar.

inanoner
Yasaklı
13 Ağustos 2021 16:33

kuru iman olmaz maaşını da bağışla ki tam olsun

fakir.adam, 3 yıl önce

zam falan yalan dolan önemli olan iman. hayırlı cumalar.

fakir.adam
Şube Müdürü
13 Ağustos 2021 19:21

elbetteki. maaşlarda zorunlu kesinti olmalıdır. vesselam.

inanoner, 3 yıl önce

kuru iman olmaz maaşını da bağışla ki tam olsun

Akin5234
Memur
13 Ağustos 2021 20:07

Memurlar net memurun yanında olmalı. Haberlere bak . Toplu sözleşme yok anasayfa da.

dostar
Kapalı
24 Mart 2023 09:36

cuma namazında kapıya parkedilen mercedes ve audilerin tekerleri sağolsun memur maas almazada olur

Toplam 236 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi