Editörler : supporters.

Kapalı
04 Mayıs 2009 01:50

5 aralık 2009 hakimlik savcılık seçme sınavı (hsss)

erken açılmış bir başlık olabılır ama erken kalkan yol alır değil mi yorumlarınızı beklıyorum

demos-kratos
Kapalı
04 Mayıs 2009 01:51

5 aralıkta derece yapabilirsin selim, şahsi kanaatim

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 01:53

ooo bu ne hızlı bır yorum. neden oyle dedın

**Füruzan**
Kapalı
04 Mayıs 2009 01:55

Aralık sınavına millet eylül gibi başlar da selim sanırım demo ondan dedi:))

demos-kratos
Kapalı
04 Mayıs 2009 01:57

bayaa erken düşünmeye başlamışın sınavı bu pek hayra alamet değil, hatta korkunçsun desem yeridir:)

erken yorum yaptım çünkü diğer sınav başlığına kimse yok mu diye yazıyosun ama tık yok:) ahdım vardı bigün başlık açarsan ilk ben yazıcaktım işte o büyük gün bugünmüş, hayırlı olsun:)

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 01:58

yok ya başlığı açmiş olmam ders çalısıyor oldugum anlamına gelmemelı. hem bu kadar uzun sure calısmaya psıkolojı dayanmaz. ayrıca ben bu sınava cok cok calısmanın olumlu netıce vermeyecegıne ınanıyorum. ne kadar calıstıgımız deıl, neye calıstıgımız onemlı bence. bu da benım kanaatim.

demos-kratos
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:00

doğru bi kanaat, kaç yıl oldu mezun olalı???

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:02

ya benım okuldan sonrası pek sağlıklı gecmedı. yasanmamıs sayıyorum oyle davranmalıyım kendı saglıgım ıcın:). 2007 mezunuyum sınava ıkı kere gırdım

demos-kratos
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:07

hadi bakalım, kolay gelsin

**Füruzan**
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:08

Selim aynıyız valla ben de 2007yim ama yaşamamış sayıyoru yıllar korkunç bi şekilde ilerliyor ben dur diyemiyorum:(((

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:08

hepımıze hayırlı olsun. emek veren herkesın emegının karsılıgını almasını dılıyorum.

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:12

füruzan aslında dur dememek lazım. ayak uydurmaya calısmak gerek bence. hayatta yerınde saymak yoktur ya ılerı gıdersın yada gerıye derler. sabıt kalmak aslında gerıye gıtmektır. ıse kendını tanımakla baslamalı ınsan. kendını tanıyan kısı hatalarını da gorur analız eder. değismaya calısır. sıstem deısmek lazım bence hele kı bızım gıbı eskı modellerın bunu yapması sart...

**Füruzan**
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:16

Ben işte ilermek adına 25 nisana tüm şartlara rağmen son ana kadar ümitle dayandım kazanamıcammı biliyrdum ama rol yaptım.Sırf deneyim olsun diye işte.Çok da güzel deneyim oldu,şu an valla verseler 10km koşarım:(((

kaybetmeden kazanılmıyrmuş:(

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 02:21

bana gore yenılmeyecek guc yoktur. sadece neyı nasıl yapacagını bılmelı ınsan. ben uzun sure sadece kendı ders kıtaplarımdan calıstım ve boyle bır sıtenın ve paylasımın oldugundan bıle bıhaberdım. umarım bu sıte dogru bılgılerın paylasıldıgı, gırenlerın azamı derecede yararlandıgı bır yer olur. takıp etmenı ve kendını gunncellemenı sıddetle tavsıye ederım

lawyer34fk
Aday Memur
04 Mayıs 2009 16:19

ya arkadaşlar acele cvp istiyorum 30 kasım 2009da tecilim bitiyor galiba 5 aralık sınavına girebiliyorum diyelimki ocak ayında mülakat yapılacak şimdi benim tecilim bitti diye mülakata giremeyecek miyim çok mrk ediyorum lütfen cvp

04 Mayıs 2009 17:07

5 aralık a ortalama olarak 7 ay var ...sınava 4.girişimdi ben de 2007 mezunuyum yine olmadı..hep son 3 ay yeter dedim uyku bile uyumadım....hırs yaptımm aralıkta ilk onda olmazsam nickimi de "artık magdur değil mağrur" olarak değiştirmezsem bende mağdur değilim....bu gaz nedense sınavı kazanamayacağımı anladığım ilk bir iki hafta gidiyor..sonra asidi kaçmış kolaya dönüyorummmm ....ama ben de artık hakim olmak istiyorummmmmmm:::::::::::::::::((((((((((

müteselsil
Aday Memur
04 Mayıs 2009 18:04

en başlarda staj dedim yyeni bitti dedim yok ruhsat dedim hepp erteledim artık bi bahanem de yok 7 aylık süreç avukatlık yaparak çok da uzun bi süre gibi gözükmese gerek

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 21:21

lawyer sorunu bıraz daha acar mısın? eger buradaysan bende tecıllıyım de. benımde temmuz sonu bıtıyor tecılım.

hukukçun
Şef
04 Mayıs 2009 21:41

selim bundan bi önceki cümlelerinin altına bende tamamen imzamı atıyorum:))

Selim(-_-)
Kapalı
04 Mayıs 2009 21:48

hukukcun, gercekten de oyle değil mi biz hep ogrenılmıs caresızlık ıcınde yasamıyor muyuz? daha gırmeden sınava beynımızde kac kere havlu atıyoruz. ne kadar durustuz oonce kendımıze. basarısızlık olabılır bu cok normal ama bunun sebeplerı cok onemlı hep alısılmıs laflar kullanıyorum ama ben cok gergınım bu sınavdan dolayı.

hukukçun
Şef
04 Mayıs 2009 22:30

al benden de o kadar bende çok gergin aynı zamanda üzgünüm.kendime çok kızıyorum pekcok konuda.ve en zayıf tarafım acaip streslibiriyim ve ne geldiyse basıma bu sınavda stresimden geldi

Toplam 143 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi