Editörler : Pangaea

Kapalı
10 Ağustos 2019 12:40

İstanbul Gaziosmanpaşa ya atananlar

okul ve barınma koşulları hakkında bilgisi olan var mı

kimogret
Aday Memur
10 Ağustos 2019 12:55

Merhaba sıralamanız kaç ti acaba. Son atanan kişinin sıralamasını biliyor musunuz?

Kmycı55
Kapalı
12 Ağustos 2019 14:27

güncel...

Evremtr
Aday Memur
13 Ağustos 2019 02:14

Hangi okula atandınız hocam. Bildiğim kadarıyla bilgi verebilirim.

Kmycı55
Kapalı
13 Ağustos 2019 05:48

F. Özdoğru Ç.P.L

Evremtr
Aday Memur
13 Ağustos 2019 16:47

hocam okul eskiden ticaret meslek lisesiydi. Öğrenci profili pek de iç açıcı değildir. Okul küçükköy taraflarında kalıyor. Küçükköy merkez de ev bakarsanız daha rahat edersiniz ama kiralar bir tık daha yüksektir. Daha merkezi yerde kalmak isterim derseniz 10-15 dk minibüs ve otobüsle ulaşım sağlayabileceğiniz gaziosmanpaşa meydandaki evlere bakabilirsiniz.

Kmycı55
Kapalı
13 Ağustos 2019 23:29

Teşekkür ederim hocam ilginize
Evremtr, 5 yıl önce

hocam okul eskiden ticaret meslek lisesiydi. Öğrenci profili pek de iç açıcı değildir. Okul küçükköy taraflarında kalıyor. Küçükköy merkez de ev bakarsanız daha rahat edersiniz ama kiralar bir tık daha yüksektir. Daha merkezi yerde kalmak isterim derseniz 10-15 dk minibüs ve otobüsle ulaşım sağlayabileceğiniz gaziosmanpaşa meydandaki evlere bakabilirsiniz.

Edbyatcii
Aday Memur
15 Ağustos 2019 21:22

Hayırlı olsun hocam aynı okula atanmisiz:)

Kmycı55
Kapalı
16 Ağustos 2019 13:32

Teşekkür ederim öğretmenim sizinki de Hayırlı Olsun.
Edbyatcii, 5 yıl önce

Hayırlı olsun hocam aynı okula atanmisiz:)

Kmycı55
Kapalı
16 Ağustos 2019 13:37

G.osmanpaşa meb i aradım bugün genelgenin gelmesini bekliyorlarmış. ama hangi evrakları istediklerini söyledi: gs formu bilgisayar ortaminda doldurulacak 6 vesikalik foto saglik raporu diploma aslı ve fotokoposi mal bildirim formunu orda dolduracakmışız(ordaki arkadaşın soylediklerini söylüyorum) başvuru belgesi kimlik fotokopisi aklimda kalanlar bunlar ortalama her meb aynı belgeleri istiyor. G.O.P a atanan arkadaşlarıma duyurulur.

Edbyatcii
Aday Memur
19 Ağustos 2019 17:50

Hocam Gaziosmanpaşa ilçe milli eğitim Müdürlüğü nun yayınladığı evraklarda" sözleşmeli öğretmenlik basvuru formu ve tercih formu "diye bir madde var basvuru formu derken neyi kastediyor?

Kmycı55, 5 yıl önce
G.osmanpaşa meb i aradım bugün genelgenin gelmesini bekliyorlarmış. ama hangi evrakları istediklerini söyledi: gs formu bilgisayar ortaminda doldurulacak 6 vesikalik foto saglik raporu diploma aslı ve fotokoposi mal bildirim formunu orda dolduracakmışız(ordaki arkadaşın soylediklerini söylüyorum) başvuru belgesi kimlik fotokopisi aklimda kalanlar bunlar ortalama her meb aynı belgeleri istiyor. G.O.P a atanan arkadaşlarıma duyurulur.
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi