Editörler : Pangaea
02 Şubat 2016 20:53

Diyanette çalışıyorum kurumlar arası tercih verebilir miyim?

evet kardeşlerim ben diyanette çalışıyorum sizce kurumlar arası tercih verebilir miyim. ancak daha önce öğretmen değildim.

forumali2525
Aday Memur
02 Şubat 2016 22:12

2012 kalktı hocam tercih yapamazsın

forumali2525
Aday Memur
02 Şubat 2016 22:17

sadece ilk atama

hharslan
Aday Memur
03 Şubat 2016 07:10

Hocam tabiki yapabilirsin kurumlar arası geçişin kontenjanı ve başvurusu ayrı sen buradakilerin yorumlarına

bakma ikgm.meb.gov.tr adrsini iyi incele

forumali2525
Aday Memur
03 Şubat 2016 09:42

biz denedik kabul etmesiler inanıyorsan 140 ara yada mebe uğra, sonra yine bize inanmayabilirsin

forumali2525
Aday Memur
03 Şubat 2016 09:45

biz denedik kabul etmediler inanmıyorsan 140 ara yada ildeki mebe uğra sonra yine bize inanma

negelirelden
Kapalı
03 Şubat 2016 11:51

hharslan hocam yanlış biliyorsun. Memur da olsak kpss ile ilk atama ile sadece.

negelirelden
Kapalı
03 Şubat 2016 11:55

Bence siz iyi inceleyin.Kurumlararası yeniden atamadır o.Buradakilere bakmayın ne de

zerrecikk
Aday Memur
03 Şubat 2016 14:20

Sayın hocam ben de aynı durumdayım daha önce "öğretmen" olarak görev yapmadığımız için ilk atama kapsamında değerlendiriliyoruz. Kurumlar arası daha önce öğretmen olarak görev yapmış olanlar için geçerli. Biz inşallah aday öğretmenlik sürecimiz bittikten sonra görev birleştirme yaparak kazanılmış hakkımız olan derece kademelerimizi geri alıcaz. Ancak şu an ilk atama olarak kpss puanıyla geçiş yapabiliriz. Hakkımızda hayırlısı inş.

22001999
Şef
06 Şubat 2016 01:24

Derce kademelerinize atandığınızda veriyorlar adaylık sürecinin tamamlanmasına gerek yok. siz nereden duydunuz bunu.

zerrecikk, 8 yıl önce

Sayın hocam ben de aynı durumdayım daha önce "öğretmen" olarak görev yapmadığımız için ilk atama kapsamında değerlendiriliyoruz. Kurumlar arası daha önce öğretmen olarak görev yapmış olanlar için geçerli. Biz inşallah aday öğretmenlik sürecimiz bittikten sonra görev birleştirme yaparak kazanılmış hakkımız olan derece kademelerimizi geri alıcaz. Ancak şu an ilk atama olarak kpss puanıyla geçiş yapabiliriz. Hakkımızda hayırlısı inş.

afala
Şef
07 Şubat 2016 12:11

Kurumlararası atama, daha önce öğretmen olarak çalışmış ve başka kuruma geçenler ile başka kurumlarda öğretmenlik kadrosunda olanlar için, devlet üniversitelerinde 2 yıl çalışmış olanlar için geçerli olan bir atamadır. Devlet memuru olarak çalışanlar ilk atamaya başvuracaklardır. Kesin bilgidir.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi